להחליף את הצ'יפ הדפוק

כעת יש לעמוד בצמתים בשלטי "אמרנו לכם".

עמנואל גרטל , כ"ג בתמוז תשס"ו

גם כעת, בעיצומה של המלחמה בחיזבאללה אין דיון מהותי בסיבות שהביאו למצב הנוכחי, כרגיל.

גם לאחר שמלחמת מראית העין הזו תסתיים ובתיווך בינלאומי ייסוג החיזבאללה "כאילו" מאחורי נהר הליטני, יגידו האליטות המושחתות שצריך לחזור לגבולות 1967 ורק זה יבטיח את השקט. עוד מעט יתחילו עם עקירות המאחזים, יתחילו ב"צעדים בוני אמון" וימסרו לעראפת החדש עוד כמה כלי נשק יחד עם המיליונים שיקבל מהעולם לחשבונו הפרטי ולכיסו הציבורי.

אנחנו שוב נזהיר שלא לתת להם רובים, התקשורת תסתיר את המידע הנכון ולא תחשוף ביקורת, העם יצביע שוב למפלגת "קדימה" שהוכיחה את עצמה בזמן חרום וזו תזדרז להמשיך ב"מפת הדרכים", "התכנסות", "מתווה קלינטון" וכו'.


שום דבר לא ישתנה, אלא אם כן נחליף את הצ'יפ הדפוק במוח. אלא אם כן נצא עכשיו, בעיצומה של המלחמה ונעמוד בצמתים בשלטי "אמרנו לכם"
שאלה:
ואם יתברר שגם אחרי חזרה לקווי 1967 טועות האליטות המושחתות והטרור יפתח עלינו במתקפה מתוך גבולות 1967? ואם יתברר ששוב השלטון והעם לא זיהו את הבעיה האמיתית של עם ישראל?

תשובה: יגידו לנו שעכשיו זה לא הזמן להפגין נגד הממשלה, העם נמצא במצור גרוע יותר ממה שהיה בימי המלחמה בחיזבאללה. צריך להתלכד ולגבות את השלטון במלחמתו מתוך הגבולות החדשים של 1967, וזה לא הזמן לתקוף את השלטון המושחת. "חשבונות נעשה, וצריך לעשות, אחר-כך" תאמר התקשורת ויגידו 5 חברי הכנסת של המפלגה החדשה והמאחדת שיקים המחנה הכתום. "אנו נגבה את הממשלה בשעת צרה זו" יאמר דוברה הרהוט, חובש הכיפה  הסרוגה של המפלגה הדתית החדשה חבל"ז-טירוף לאומי (אותיות 'חטא' בקלפי).  

ממש כמו עכשיו, יתאושש הציבור הכתום מעקירת המאחזים, והישובים ביש"ע ומשלחות של תושבי ערי האוהלים ("אוהבילות") יצאו לערים לחזק את תושביהם. כרגיל, יתגייס הציבור הכתום למלחמה החדשה ש"בישלו" לו, יתלכד מאחורי הממשלה "בזמן החרום הזה" (כמו שעושה נתניהו בימים אלה) יגנה כל סירוב "כתום" להתגייס לצה"ל ולהשתתף במלחמת המגן התורנית, יניף דגלי ישראל מעל אוהלי עקורי גוש עציון וישתדל להעלות את הרייטינג של ישראל במשאל החדש של ה-CNN באינטרנט: "האם ישראל צודקת, או אולי תגובתה חריפה מדי?".

52% תומכים במדינת ישראל" יועברו האי-מיילים בינינו. "כנסו והצביעו!", יאיצו הכתומים איש ברעהו.

בינתיים, בתי הקברות יתמלאו בהלוויות שרובן "כתומים", המשטרה תגייס את היס"מ להרוס חריגות בנייה בניצן וביד-בנימין ולסלק "מכולות בלתי חוקיות" בחצרות ערי האוהלים החדשות, השב"כ יגלה "מחתרת יהודית חדשה", 'יהדות התורה' תצטרף לממשלה כי "עת צרה היא לישראל" ואפי איתם יתמוך שוב בשר הביטחון החדש. שתי ילדות בנות 14 תיעצרנה בכלא נווה תרצה על הפגנה למען סירוב להתגייס לצה"ל ושמעון פרס יכריז שעכשיו יש לנו לגיטימציה מהעולם.

שום דבר לא ישתנה, אלא אם כן נחליף את הצ'יפ הדפוק במוח. אלא אם כן נצא עכשיו, בעיצומה של המלחמה ונעמוד בצמתים בשלטי "אמרנו לכם", אלא אם כן נהרהר מחדש בשאלת התגייסותנו לצה"ל, אלא אם כן נעלה לדיון את הבעיה האמיתית של עם ישראל.

לא, זו לא הבעיה הביטחונית.