כולם מכחישין

לא נשחק בדמיונות. עת לעשות לה', הפרו גם הפרו תורתך

פרופ´ הלל ויס , כ"ב בכסלו תשס"ז

הלל וייס
הלל וייס
צילום: עצמי

בכנס של מכחישי מדינת ישראל שהתקיים בדצמבר 2010 השתתפו שרידים איראנים, ערבים, אמריקאים ואירופאים, פוסט ציונים וחרדים אבל גם כתומים רבים ובעצם כולם, כמעט כולם.

"לא הפצצנו כלום", אמרו שרידי האיראנים בכנס פיוס עם ארצות- הברית, לאחר שנמחקה מדינת ישראל במכה הראשונה. "לחינם הפצצתם אותנו", אמרו האיראנים, "בקשו סליחה. לא הייתה שם מדינת היהודים ולמעשה לא הייתה שם מדינה". "כן", אמרו האמריקנים, "אבל אתם גם אמרתם שהישראלים כבשו את פלשתינה ושתפתם פעולה יחד עם האומה הערבית בשקר הזה. הרי אתם לא ערבים, מה היה לכם לקפוץ על כל נושא פלשתינה, בגללו הסתבכתם במלחמה הגרעינית שהשמידה את איראן במכה השנייה. הגיע לכם!".


בכנס של מכחישי מדינת ישראל שהתקיים בדצמבר 2010 השתתפו שרידים איראנים, ערבים, אמריקאים ואירופאים, פוסט ציונים וחרדים אבל גם כתומים רבים ובעצם כולם, כמעט כולם
"טוב", אמרו האיראנים ואל קעידא, "היהודים לא הכחישו מה שאנו טענו כל הזמן באמצעות מועצת האייטולות ובייחוד בגלל אחמדינג'אד ירקבו עצמותיו, שהארץ ישראל אינה שלהם שהם כובשים זרים והם שתקו. יותר מזה, כל המדיניות שלהם הייתה מבוססת על כפרה על חטא הכיבוש".
 
"אמרנו שהם לא יהודים, שהם לא עם ולא לאום והם שתקו. חברי הכנסת הערביים ירקו להם בפרצוף ושתקו. הם הסכימו לכל מדיניות אולמרט, שרון, רבין, ברק ואפילו נתניהו שרק עשה קולות של יהודי לשעבר. הם שתקו בעניין המקדש והר הבית, והסכימו לכל השקרים שהפצנו. טחנו להם את שרידי המקדש בפרצוף, זרקנו אותם למזבלה והם שתקו. הרבנים הראשיים שלהם אמרו שאין להם כל כוונה להקים את המקדש. הם קיימו כנסים איתנו, כנסי שלום בין דתיים. שתיקה כהודאה. הם השלו אותנו שגם לא הייתה שואה, כי הם לא למדו שום לקח. התגרינו בהם כי הם הכחישו את עצמם. כדי לאפס אותם עוד יותר אמרנו: לא אתם יורשי השואה, ולא אתם תיבנו ממנה. אבל למה אתם ובעיקר האירופאים סיפקתם לנו ולעיראק את הכלים לבנות את הפצצה. אתם אשמים, קיבלנו ייעוץ וחומרים מחמש מאות חברות רוסיות, אירופאיות שונות וגם אמריקאיות. כל מכוני השלום עבדו לטובתנו. קופי ענאן עבד למעננו".

כנס זה היה, אך כנס נוסף במסגרת להד"ם (לא היו דברים מעולם) לא רק השואה, לא רק בית המקדש ולא רק היהודים כעם ולאום. אירופה שקעה תחת חורבותיה. ארצות הברית ורוסיה הוכו והכו זו בזו. מסין ויפן וקוריאה לא שרד דבר. הכל הוכחש, כל העולם כחש כי עם ישראל התכחש לקונו, לתורתו, לעירו, למקדשו ולארצו. סובבוני בכחש אפרים. פן תשבע וכיחשת, רק הבורסה עולה.

יהודה ייעלה! האירו, הדליקו נרות חנוכה רבים. בימי מתתיהו כהן גדול, חשמונאי ובניו כשעמדה מלכות יוון הרשעה באמצעות הבג"ץ, התקשורת, האקדמיה ומערכות השלטון המתייוונות לאבדם מן העולם, דנת את דינם, נקמת את נקמתם מסרת אפסים ביד גיבורים ולך עשית שם גדול וקדוש בעולמך. אמן כן יהי רצון.

לא נשחק בדמיונות. עת לעשות לה', הפרו גם הפרו תורתך.