ישראלי, סיני ויהודי

לא משנה מה זה יעשה לסינים, זה משנה מי אתה.

מיכאל פואה , כ"ח בטבת תשס"ז

דעות מיכאל פואה
מיכאל פואה
עצמי

אתמול נחשפתי לראשונה לפשעי השלטון הסיני מול מתרגלי הפאלון גונג:

http://www.falunnews.org.il/_list.php?name=_lists/_organharvest

עד אתמול לא ידעתי ולא שמעתי על מתרגלים אלו, והאמת שהם באופן אישי לא כל כך מעניינים אותי. אך לדעת ש"הידידים" החדשים שלנו בסין הם שלטון רשע הכורת איברים של בני אדם חיים כדי למכור אותם, זה יותר מידי.


אני אומנם לא ידעתי עד אתמול, אבל במשרד החוץ של מדינת ישראל קיבלו מידע בנושא כבר מזמן, והם יודעים. אני מניח שגם במשרד הבריאות מודעים ליכולת המיוחדת של סין באיתור איברים מתאימים במהירות וביעילות
כאשר התעמקתי קצת בנושא גיליתי שיחד עם אלפי המוצרים הזולים שמגיעים אלינו מסין בשנים האחרונות, מגיעים אלינו גם חלקי חילוף לבני אדם. כלומר באותם חוות גידול לבני אדם שבסין מקבלים בקשה לכליה מישראל, מאתרים את הסיני התורן, כורתים ממנו את הכליה ותוך יומיים עד שבוע היא מגיעה "חמה וטרייה" לבית החולים במדינת ישראל. כנ"ל אם צריך כבד או לב או רשתית, השאלה היא רק המחיר.

אני אומנם לא ידעתי עד אתמול, אבל במשרד החוץ של מדינת ישראל קיבלו מידע בנושא כבר מזמן, והם יודעים. אני מניח שגם במשרד הבריאות מודעים ליכולת המיוחדת של סין באיתור איברים מתאימים במהירות וביעילות. כיצד יתכן שמדינתי, מדינת ישראל, עוברת לסדר היום מול סיפורי זוועה אלו ואף שותפה להם במובן מסוים?
 
"תהיה חכם", אומר לי הישראלי. "סין היום היא מעצמה עולמית, אפילו ארה"ב מפחדת להתחיל איתה. אם תחרים את סין ולא תקנה ממנה מוצרים, אתה חושב שהסינים בכלל ירגישו? אתה רק יכול להפסיד. נכון זה לא נעים מה שהם עושים, וגם אנחנו בזמן השואה רצינו שהעולם יצעק, אבל תשמע זה לא אותו דבר. אנחנו עצמנו בסכנה. יש לנו בעיות משלנו, אנחנו לא יכולים לפתור את כל הבעיות של העולם. בקיצור: אל תהיה לי יותר מידי צודק, תהיה חכם".
 
אבל הקול היהודי שבי לא נותן לי מנוח. אם אתה לא צודק, אתה לא קיים. זה לא משנה מה זה יעשה לסינים, זה משנה מי אתה.

כשאתה קונה חולצה או מעיל תוצרת סין, אתה חוסך כמה שקלים וביחד עם זאת אתה שותף לזוועת עולם. לא, לא אקנה עוד תוצרת סין. לא בגלל מה שהם עשו, אלא בגלל מה שהם עושים. לצערי, לא אפנה לחברי הכנסת לחוקק חוק להפסקת כל סחר עם סין, ובמיוחד סחר באברי בני אדם, כי איני סומך עליהם. הם כבר מזמן איבדו כל חוש צדק מינימאלי.

אני כן פונה אליכם. אם אתם, הקוראים, רוצים להסתכל במראה ולדעת שמולכם עומד בן-אדם, אל תקנו תוצרת סין. עד שממשלת סין לא תפסיק את הרדיפה נגד אותם מיליוני סינים מתרגלי הפאלון גונג, עד שהיא לא תפתח את מחנות המעצר חוות הגידול לבני אדם לחקירה בינלאומית, עד שלא יפסק הסחר הנורא הזה באיברי בני אדם, אני מחרים את סין.

ואני מבקש מכם להצטרף אלי.