האפיפיור היהודי והאפיפיור הנוצרי

להתעורר מיד כי הנשיא חותר לחסל אותנו ואת מולדתנו.

חננאל ובר ז"ל , כ"ז באלול תשס"ז

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

ביום חמישי שעבר פגש "הוד קדושתו" האפיפיור שמעון פרס את "הוד קדושתו" האפיפיור בנדיקטוס ה-16.  הפגישה ההיסטורית הזו בין אחד שמיליארד נוצרים קתולים רואים בו כנציגו של הקב"ה בעולם הזה, ועל כן ניחן במידת "הבלתי טועה", לבין זה שמעולם ומתמיד ראה את עצמו כבלתי טועה בעליל הייתה ללא ספק אירוע מעניין ביותר.


במדינה נורמאלית כאשר מנהיג מעז לחתור לדרך כל כך הרסנית שבצידה שפוך כל כך הרבה דם של חפים מפשע, הוא היה מבין בעצמו או נאלץ להבין שעליו ללכת הביתה ולא להראות את פניו אי פעם שוב על הבמה הציבורית
האפיפיור יצג באותה פגישה את הקתולים, כמובן. אבל את מי יצג האפיפיור היהודי? האם את היהודים? לא ולא, כי כפי שהוא הצהיר אחרי תבוסתו לבנימין נתניהו ב-1996 שהעיז לנצחו במרוץ לראשות הממשלה אחרי רצח רבין, ומאז נושא את צלב השנאה מהאליטה השולטת ביד רמה במדינה הזו, הישראלים שהוא ייצג הפסידו ליהודים.

למרות "הדוגמא" הקתולית שהאפיפיור מיום כהונתו ועד מותו אינו טועה,למעשה האפיפיור בנדיקטוס ה-16 הוכיח שלחץ ציבורי מסוגל לכופף גם אותו. הראייה היא כאשר הוא התבטא לפני מספר חודשים על אופייה האלים של דת האסלאם וקמה מהומה אדירה בקרב אותו עולם מתון ושוחר חירויות האדם, בא האפיפיור ואמר שדבריו לא הובנו כהלכה. למעשה, הוא הודה שפיו בגד בו בכך שהוציא דברים שהיו מיועדים מראש לאי-הבנה. זו הודעה על היותו בר אנוש, כמו כולנו, שטועים מדי פעם.

לא כך האפיפיור היהודי. סליחה, הישראלי שמעון פרס. הוא מעולם לא הודה על טעויותיו הרבות. לא על התנגדותו הנחרצת להפצצת הכור הגרעיני של סאדם חוסיין, קודמו של מחמוד  אחמדינג'אד; לא על הסכמי אוסלו שהוא יזם מאחורי גבו של ראש ממשלתו יצחק רבין ז"ל ובניגוד לחוק, ולא על מתן אלפי רובים לפלשתינאצים אחרי אותם הסכמים הזויים שעם אותם רובים וכלי זיין אחרים הם רצחו כ-2,000 יהודים ופצעו רבבות רק מפני שהם יהודים.

במדינה נורמאלית כאשר מנהיג מעז לחתור לדרך כל כך הרסנית שבצידה שפוך כל כך הרבה דם של חפים מפשע, הוא היה מבין בעצמו או נאלץ להבין שעליו ללכת הביתה ולא להראות את פניו אי פעם שוב על הבמה הציבורית. ביפן, למשל, היה נאלץ שמעון פרס להתאבד.


למרות להטו להשיג את יעדיו, לאפיפיור שלהם יש גבולות של מוסר. הוא, למיטב ידיעתי מעולם לא הטעה ביודעין, ולא שיקר לעדרו. ומה עם האפיפיור שלנו?
בארץ הקודש לא כך. פה נביא השקר הגדול עושה חיל. הוא נבחר זה עתה להיות ה"כהן הגדול", זה שייתן הכשר למסירת חלקי מולדת שהקב"ה מסר לעמו כמורשה. מורשה לידיעת האפיפיור פרס שלא מקפיד על הבנת לשון הקודש אינה מילה נרדפת לירושה.  ירושה אפשר להוריש, למכור, ולתת חינם, כפי שפרס חותר לעשות לליבו ההיסטורי של עם ישראל.  אבל מורשה איננה ניתנת לאף גוי, אפילו אם האפיפיור הנוצרי מבקש, מתחנן ואף דורש.  המורשה שלנו היא מאדון העולם, אדונו של כולם, כולל "הוד קדושתו" מהוותיקן.

למרות להטו להשיג את יעדיו, לאפיפיור שלהם יש גבולות של מוסר. הוא, למיטב ידיעתי מעולם לא הטעה ביודעין, ולא שיקר לעדרו. ומה עם האפיפיור שלנו? הרי אי אפשר להיות "חתרן בלתי נלאה" כפי שכנה אותו יצחק רבין ז"ל, ללא קבלת ההחלטה שהמטרה ה"קדושה" מצדיקה את האמצעים.  על פי פרס, מותר לשקר לעם ישראל כדי לתת לו את מה שהוא חושב שמגיע לו.

הדוגמא העכשווית ביותר לכך הוא הפצת השקר הגדול שנאמר על ידי האפיפיור פרס שישנם ביש"ע 3.8 מיליון ערבים, ומכיוון שמסה זו מהווה איום דמוגראפי על אופייה היהודי של המדינה שפתאום הוא כל כך חרד לגורלה, עלינו למסור את יש"ע לאויבינו.  לגאון פרס אין פתרון אחר.

יש רק בעיה אחת עם טיעוניו של האפיפיור שלנו, והוא יודע זאת. אין 3.8 מיליון ערבים ביש"ע. זהו מספר שיקרי שהפיצו הפלשתינאצים עצמם, ופרס שש לאמץ את אותו שקר כי הוא משרת את המטרה ה"קדושה" שהוא אימץ.  אותו מספר שיקרי הינו מוגזם בכשישים אחוזים, כי יש רק 2.4 מיליון ערבים ביש"ע.  בנוסף, ישנה הגירה משמעותית של משכילים מיו"ש למדינות ערב וליתר הגולה. ועוד, כתוצאה מההצלחה האדירה של אבו מאזן והניה על פי סקרים של אוניברסיטת ביר-זית יש רצון עז בקרב רוב האוכלוסייה שם להגר. בנוסף, בשנים האחרונות חלה ירידה מתמדת בילודה של ערביי ישראל, במקביל לעלייה בילודה היהודית בארץ.  את כל זה יודע נביא השקר שלנו, אבל ממלא פיו מים. 


יש רק בעיה אחת עם טיעוניו של האפיפיור שלנו, והוא יודע זאת. אין 3.8 מיליון ערבים ביש"ע. זהו מספר שיקרי שהפיצו הפלשתינאצים עצמם, ופרס שש לאמץ את אותו שקר כי הוא משרת את המטרה ה"קדושה" שהוא אימץ
שני האפיפיורים שמעולם לא טועים החליטו להביא עלינו שלום, PEACE.  הכיצד? PIECE BY PIECE, בשיטת הסלאמי עד שארץ ישראל תיעלם ח"ו. וכך יוכל האפיפיור הקתולי שוב לחגוג, כי התוצאה ההיא תהיה בעיניו ההוכחה המובהקת שה' נטש את בניו מן הברית הישנה וכרת ברית חדשה עם הנוצרים. ומה עם האפיפיור הישראלי? יש לו סוד שהוא מעולם לא גילה לנו. גם הוא לא מאמין במדינה ליהודים שלא לדבר על מדינה יהודית. הרי הוא מזמן הפך לנביא לפוסט-ציונים ולאנטי ציונים הרואים בציונות חטא וטעות היסטורית.

לכן, יש להתעורר מיד כי הנשיא-האפיפיור-שר החוץ חותר לחסל אותנו ואת מולדתנו.