באנו ביחד להיות איתכם

אתה מחובר, ואת שייכת. הצטרפו למהפכה!!

ישראל זעירא , ה' בתשרי תשס"ח

ישראל זעירא
ישראל זעירא
יח"צ

סיכום ביניים לשנה החדשה 

והם ממשיכים לבוא ולשאול את השאלות הכי טובות שנוגעות. בזכות השאלות יש שיח, והעמקה, ובירור לעצמנו. ואז מתברר שאנחנו מרוויחים לא פחות מהם, ואתה שואל אותם: מה הכי השפיע עליכם? הסמינר? שירי הנשמה? הרב השכלתני המתפלסף? המרצה הנשמתי המרגש? ואז מתברר שהחיים עצמם חזקים יותר מכל אמירה, הרצאה או דיבור. אבא, אמא וילדים יושבים בשולחן שבת, משוחחים ושרים. זה השוק, זה מה שנוגע. אבל איפה אתם, ואיפה הייתם עד היום? איך מגיעים אליכם? הרי אתם עסוקים ב- 101 בעיות שוטפות.


הוא והיא לא יבואו לבד. צריך שמישהו ידליק את האש, את ההשראה והאמונה. מישהו צריך ללכת אל ארצות הקור, לסביבת "הכאילו" ו"האין- אמת", אל הבדידות הנוראה שיצרה התרבות הפוסט- מודרנית ושם פשוט... לחייך ולהיות עצמך
הם כמובן חשובות: הילדים והנוער, החברה והמדינה, ארץ ישראל וביטחון, אבל מתי תזכרו את אחיכם שגדלו במקום אחר? הוא והיא  לא יבואו  לבד. צריך שמישהו ידליק את האש, את ההשראה והאמונה. מישהו צריך ללכת אל ארצות הקור, לסביבת "הכאילו" ו"האין- אמת", אל הבדידות הנוראה שיצרה התרבות הפוסט- מודרנית ושם פשוט... לחייך ולהיות עצמך, בלי פוזות ובלי יומרות. רק להפיץ חום, וללמד תורה בחברותא או בחבורה, או יותר לשתות קפה ביחד ולשוחח על החיים הטבעיים, הזורמים והשוטפים שחוץ מאותה מילה "חיים" אין דמיון כלל בין שם לכאן. ואז אם באמת נהיה אנחנו, ונהיה "עבד לעם קדוש". אז אולי נצליח לפתוח פתח כחודו של מחט ולמלא אולמות ביהודים צמאים לשמוע את דבר ה'. כי כנראה שכבר הגיעו הימים שלא צמא למים, כי בא מועד.

אתה מחובר, ואת שייכת. הצטרפו למהפכה, כי זה לא פחות מזה ותעזרו בגופכם ממש. וצריך גם כסף כדי להרבות כיסופים לאבינו שבשמים אשר קידשנו במצוותיו וציוונו לברך את עמו ישראל באהבה.

אז פדיון כפרות השנה... לראש יהודי כדי שבשנה הבאה יהיו עוד כמה שיודעים מה זה, ויזכו גם הם לתרום צדקה...

גמר חתימה טובה!

לאתר של ראש יהודי