הכינו את הדגלים

צריך להביע דעה נחרצת, להפגין את נאמנותו לארץ.

אורח באתר , כ"א בטבת תשס"ח

לקראת בואו של בוש כל הארץ צהלה ושמחה. הגדלת המאחזים, ההפגנה הגדולה המתוכננת לקראת חיזוק ובנייה בהר חומה, לקראת העמידה על זכות ישראל להתקיים. אבל יש עוד הרבה מה לעשות.


זה דווקא די טוב שתתעסקו בבנייה. את הרעש הם הרי לא שומעים מתוך חדרי בית המלון. להם ישאר שקט. העיקר שלא תסתובבו להם בין הרגליים, שתיעלמו מהשטח למשך הביקור ותתעסקו בחקלאות ובבנייה, זה דווקא נראה טוב מהצד שלהם
אין די בהפגנה אחת ובנסיעה לבנייה. אין די בהקמת מאחזים חדשים. הם בקלות יוכלו למחוא כפיים ולהיכנס לארוחה שלהם.

זה דווקא די טוב שתתעסקו בבנייה. את הרעש הם הרי לא שומעים מתוך חדרי בית המלון. להם ישאר שקט. העיקר שלא תסתובבו להם בין הרגליים, שתיעלמו מהשטח למשך הביקור ותתעסקו בחקלאות ובבנייה, זה דווקא נראה טוב מהצד שלהם. נשמה של חקלאים שכמותכם. בעוד הם יושבים עם חליפות ומעונבים במפגש תרבותי נכבד, אתם שוב תהיו הפלאחים הנבערים. בזמן שהם שם יושבים באולמות מפוארים, אוכלים ארוחות גורמה מושקעות ומדהימות עם מלצרים העושים עבודתם בדומייה ובמסירות, בעוד הם אוכלים, שותים, מדברים וחורצים את גורלנו. אתם במכנסי ג'ינס ובחולצה משובצת תחפרו, תסחבו ותחשבו שאתם עושים מעשה גדול.

זאת לא התשובה הנכונה!

כי כפי שלמדנו, קל מאוד להרוס. את זה הם ישאירו לאחר כך, לאחרי הביקור. אולמרט יוכל לחייך בטוב לב  וותרני, לחבק את כתפו של "ידידו" בוש ולהיכנס לאולם הישיבות או ללימוזינה המפוארת.  כי כבר ראינו, בעוד אתם דנים בלמלא פקודה או לסרב הם כבר מספיקים לכבות את המנוע שריסק, פינה, וניתק ולהיכנס הביתה. אתם עדיין בודקים איפה תגורו בינתיים.

אז עם בואו של בוש נוכל לקבל אותו כולנו בתרועות שמחה ובדגלים מתנפנפים. זה יכול להיות הרגע המדהים שלנו. דגל ישראל על כל מכונית, תמונות ירושלים עיר הנצח, והכי חשוב: שלטים: "אולמרט, נמאסת!".


אפשר לנסוע לקבל אותו כשינחת, לחכות לו בדרכים, לעשות לו קבלת פנים כיאה לאישיות חשובה כל כך המגיעה לארצנו הקטנטונת. לשים מוזיקה, ולחכות לו בכל מקום שהוא מגיע, וללוות אותו
אז תתעוררו! כבוד הנשיא מגיע. הוא בא לראות אם אנחנו מתנהגים יפה. כמה אנחנו צריכים כדי להסתדר, כמה נוכל עוד לוותר. ואנחנו נתנהג יפה ואפילו נקבל אותו בשמחה. רק נבהיר את עמדתנו בעניין האולמרט.

אפשר לנסוע לקבל אותו כשינחת, לחכות לו בדרכים, לעשות לו קבלת פנים כיאה לאישיות חשובה כל כך המגיעה לארצנו הקטנטונת. לשים מוזיקה, ולחכות לו בכל מקום שהוא מגיע, וללוות אותו.  זה הרגע שהימין צריך להפגין כוח. צריך להביע דעה נחרצת, להפגין את נאמנותו לארץ.

למה שרק אולמרט ומרעיו ייהנו מהביקור? גם אנחנו רוצים. גם אנחנו נוכל לקבל את פניו. גם אנחנו נוכל להרגיש קצת אמריקה.

העיקר לצרף סרט כתום שידעו מאיזה צד אתם... והשלט: "אולמרט, נמאסת!".