הבוגדנות של "שלום עכשיו" זועקת

להתעורר ולהרים את קולנו נגד הבוגדים, "שלום עכשיו".

דני דנון , ז' באדר תשס"ח

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

הפרצוף הצבוע של השמאל הצדקני והמוסרי, לכאורה, נחשף עתה בדו"ח חריף שהוגש לרשם העמותות לפיו עברה "שלום עכשיו" במשך שנים רבות על חוק העמותות, והוציאה כספים בניגוד לחוק. יתירה מזו, במהלך הבדיקה של הרשם נאלצה "שלום עכשיו" להודות שהיא מקבלת מימון לא מבוטל ממספר ממשלות אירופיות, בהן: ממשלת נורבגיה (800 אלף  ₪), ממשלת פינלנד, האיחוד האירופי (451,598 ₪). בנוסף, ממשלת בריטניה העניקה ל"שלום עכשיו" 544,367 ₪ לצורך מעקב אחר הבנייה בהתנחלויות. זוהי בגידה בישראל.


הפרצוף הצבוע של השמאל הצדקני והמוסרי, לכאורה, נחשף עתה בדו"ח חריף שהוגש לרשם העמותות לפיו עברה "שלום עכשיו" במשך שנים רבות על חוק העמותות, והוציאה כספים בניגוד לחוק
מאז רצח רבין כבר אסור להאשים איש בבגידה במדינה, גם אם יש רגליים לדבר. אולם תמהני מה עוד צריך לקרות כדי להבין שזוהי בדיוק המשמעות של שיתוף פעולה של תנועות שמאלניות, כמו: "שלום עכשיו" עם מדינות זרות ואִרגונים עוינים.
 
"שלום עכשיו" טוענת כאילו אנשיה פועלים, לכאורה, רק כדי לחשוף בפני תושבי ישראל את האמת על ההתנחלויות. בפועל "שלום עכשיו" מבצעת בנאמנות את כל מה שאוייבי ישראל מצפים מהם ופוגעים בכך בכל אזרחי ישראל, וזאת ללא הבחנה בדעתם על ההתיישבות ביהודה ושומרון. כל ילד יודע שכל היישובים שם הוקמו בידיעת הממשלה ומשרדיה. הרחבת היישובים מבוצעת על פי צרכי הגידול הטבעי, ובהתאם לתוכניות המתאר שאושרו כחוק. לפיכך כל מידע המופץ על ידי "שלום עכשיו" על הבנייה ביהודה ושומרון נועד רק לעורר איבה כלפי ישראל, במה שמצטייר בעולם כמדיניות של "התנחלות" יהודים ב"שטחים כבושים". זוהי בגידה טהורה.

בימינו יש כאלה המצהירים בגלוי על שאיפתם להשמיד אותנו, כמו: איראן, חמאס וחיזבאללה. היום אנו מתבשרים גם על יהודים, "אנשי רוח", הקוראים לשתף פעולה עם האויב.

למעשה, "שלום עכשיו" מדווחת תמורת תשלום נאה לכל העולם ואשתו על "חטאי ההתנחלויות", ואת "עלילות" ישראל. זוהי בגידה טהורה.

דבריו של אולמרט על שיחות שלום עם רשות טרור הדמים, ואפילו עם הסורים התומכים בטרור, הניעו כנראה "אנשי רוח", סופרים ואמנים לקרוא לשיחות "שלום" אף עם איראן וחמא"ס. שיחות עם אלו ישכנעו את אויבינו סופית שאין אנו נחושים די הצורך כדי להגן על חלקת אלוקים הזעירה שלנו.
ומה המניע של אותם אנשי ה"רוח", שכל דבריהם הפוליטיים הבל  ורעות רוח, אם לא לנסות לייצר כותרות לשמם ולרעיונותיהם ההזויים בכל מחיר, גם במחיר שלומה ובטחונה של המדינה. זוהי בגידה טהורה.


כל איש ביון מנוסה יוכל לאשר שמשתף פעולה מבפנים, "בוגד" בלשוננו, מסייע לפעילות מחתרתית יותר מכל גורם או משאב אחר, לא רק בפעולה פיזית בשטח אלא גם (אולי בעיקר) בפעילות ההסברתית ובהורדת המורל של הציבור בישראל
לא סוד הוא שאיראן, אל-קאעידה, חמא"ס וחיזבאללה פועלים במשותף, בתיאום ובהתמדה כדי לערער גם בגלוי ובעיקר במחתרת את החוסן וכושר העמידה של הדמוקרטיות המערביות, ובראשן ישראל.

כל איש ביון מנוסה יוכל לאשר שמשתף פעולה מבפנים, "בוגד" בלשוננו, מסייע לפעילות מחתרתית יותר מכל גורם או משאב אחר, לא רק בפעולה פיזית בשטח אלא גם (אולי בעיקר) בפעילות ההסברתית ובהורדת המורל של הציבור בישראל.

שיתוף הפעולה של גייס חמישי זה, חבר אנשי ההבל ורעות הרוח מ"שלום עכשיו" בפרט והשמאל בכלל, מהווה איום קיומי אמיתי על ביטחונה של מדינת ישראל, לא רק בטווח הארוך אלא גם בטווח הקצר.

המדינה חייבת להתגונן בפני איום זה ולמונעו לאלתר ובידיה כל האמצעים לעשות זאת.

אנו חייבים להתעורר ולהרים כולנו את קולנו נגד הבוגדים, "שלום עכשיו". יש למחות ללא הרף על המגמה זו, לפני שתהפוך חלילה לכדור שלג או לבערה בשדה קוצים שתתפשט ותבעיר חלילה חלקים נרחבים של הציבור בארץ ובעולם, מה שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לביטחון ישראל.