להפציץ את הטרור מעזה וסייעניהם בכנסת

סייעני הטרור הפלסטיני בכנסת מנהלים מלחמת התשה.

מנדי ספדי , כ"ה בניסן תשס"ח

מלחמת ההתשה שמנהלים סייעני הטרור הפלסטיני בכנסת קשה וכואבת יותר מהקסאמים שמשגרים אנשי החמאס מעזה על יישובי וערי ישראל. ההססנות של קברניטי המדינה נותנת בידיהם את החרב החדה לערוף את ראשי אזרחינו, וכמו בתורנות: כל יום סייען טרור אחר יוצא בדברי שטנה שמכרסמים בזכותה לקיום ובביטחונה של מדינת ישראל. איש אינו פוצה פה ולא הודף את הטרור הפנימי שמנהלים סייעני הטרור בכנסת.


הפלג ה"מתון" בתנועה האיסלאמית מתעלם מכל העובדות, וממציא עובדה ללא הוכחות שישראל כיוונה למטבח משפחה עזתית פגז והפציצה חפים מפשע שישבו לאכול. אחמד טיבי אף פירט את תפריט הארוחה, וכאילו ישב איתם לסעודה האחרונה
הפלג ה"מתון" בתנועה האיסלאמית מתעלם מכל העובדות, וממציא עובדה ללא הוכחות שישראל כיוונה למטבח משפחה עזתית פגז והפציצה חפים מפשע שישבו לאכול. אחמד טיבי אף פירט את תפריט הארוחה, וכאילו ישב איתם לסעודה האחרונה: "לחם עם חלב ושאריות מזון שהיו בבית". בכך הם שללו את הדיווחים של הפלסטינים עצמם שהמשפחה ישבה בחצר מחוץ לבית שממוקם לצד הכביש, וגם שללו את ההודעה של צה"ל (כל פעולה כזו מצולמת מתא הטייס).

הסרסור קבע שמדינת ישראל מתחרה בנאצים, וכאן הוא מתעלם מהעובדה שהנאצים אספו את היהודים (שלא היו חמושים) מבתיהם, הובילו אותם למחנות ריכוז ומשם להשמדה בשיטות מחרידות. הוא שכח שבני עמו הפלסטינים הם טרוריסטים, למרות שמדינת ישראל העניקה להם אוטונומיה, ניסוגה משטחם, ואפשרה להם לקיים בחירות ולהקים ממשלה. הם המשיכו במעשי הטרור וההרג נגד אזרחים חפים מפשע, משגרים מדי יום טילים לתוך אוכלוסיה אזרחית במטרה לפגוע בהם, מפציצים מעברים המשמשים להעברת סחורות, דלקים וסיוע הומניטארי לאותה עזה שמתוכה מופעל טרור נגד אזרחינו. הסרסור מתעלם מכל זה ומציג תאוריה פרטית כאילו מדובר במדע מדוייק, וחברו לסיעה אחמד טיבי קובע ששר הביטחון פושע מלחמה וידיו מגואלות בדם יותר מכל איש אחר במזרח התיכון. טיבי התכוון ששר הביטחון של מדינת ישראל פושע יותר מהטרוריסטים האיסלאמיים כולם ביחד.


אם יש לנו טענות הם צריכים להיות מופנים לעבר מי שמאפשרים להם לפעול כך, לרשויות החוק והמשפט שאינם מעיזים לגעת בתפוח - האדמה הלוהט הזה, ונתקפים חרדת גזענות
אינני מאשים את תומכי הטרור היושבים בכנסת ישראל על תעוזתם ומילוי תפקידם בשרשרת הערבית למימוש חזונם. אינני מאשים את הפועלים להכחדתה של מדינת ישראל והשמדת אזרחיה. אם יש לנו טענות הם צריכים להיות מופנים לעבר מי שמאפשרים להם לפעול כך, לרשויות החוק והמשפט שאינם מעיזים לגעת בתפוח - האדמה הלוהט הזה, ונתקפים חרדת גזענות. רגליהם משקשקות רק מהמחשבה שמישהו יטען נגדם גזענות, נבהלים מאיומי המנהיגות הערבית, בעוד אינתיפאדה שתטלטל את המדינה ותאלץ עוד פוליטיקאי קטנטן להקים ועדת חקירה ממלכתית, וכמובן כדי שלא להפסיד את קולות בוחריו הערבים ממפקד הארגזים.

מדוע עדיין לא קמו חכמי הארץ וגיבוריה שיציגו את גרסתם? או אולי הם קמו להציג את גרסתם והפוליטיקאי הקטנטן השתיק אותם? מדוע הדעה הרווחת היא שרק רוב אתני יכול להיות גזען כלפי מיעוט אתני? מי קבע שהמיעוט לא יכול להיות גזען עוד יותר מהרוב? ולגרסתי זו ישנם נימוקים שיכולים להפריך את כל התזה הנהוגה בעניין הזה, דווקא רק בישראל:

האם למנוע מתיירים יהודים לבקר בהר - הבית ובמסגד אלאקצה רק בגלל שאינם מוסלמים זו לא גזענות? האם למנוע מיהודים לשמש חברי ועד בוואקף המוסלמי בזמן שיש חבר ערבי בדירקטוריון של קק"ל אינה גזענות? האם להטריד בנות יהודיות במקומות בילוי ובערים מעורבות רק בגלל שהן יהודיות אינה גזענות ( בזמן שאינם מעיזים להטריד בנות ערביות בכפריהם ובשכונותיהם )? האם לשגר טילים מעזה על שדרות ויישובי הנגב המערבי ולא לשגר לעבר היישוב הבדואי רהט אינה גזענות? דוגמאות אלה הן מעט מאוד מאלפי הדוגמאות שאפשר להוכיח שהגזענות הערבית כלפי יהודים היא חמורה בהרבה מזו של יהודים נגד ערבים, ושלא ישחקו אותה צדיקים מעונים.