קווים לקלונו ולהתבזותו של מנהיג ישראלי

על עמנו וארצנו מושל איש נלעג, מדבר גבוהה גבוהה.

יוסי בלום-הלוי , ט' באב תשס"ח

יוסי בלום הלוי
יוסי בלום הלוי
צילום: עצמי

זה מכבר נאמר כי למדינת ישראל תחת שלטונו של אהוד אולמרט וחבר מרעיו מתנועת "קדימה" אין קווים אדומים. אך לא רק זאת: גם אין כבוד, אין יראה מדעת הבריות ואף לא מלעגם של גדולי אויבנו היורקים בפנינו והמצפים לחורבננו. ראו כיצד ניצב ראש ממשלתנו עלוב וחנפן נככלב המכשכש בזנבו בפני אדונו, מצפה ללטיפתו של העריץ מדמשק, למבט עיניו מאחורי גבו הניצב בהפגנתיות מולו בוועידת הים התיכון. 
 

תמות נפשי עם עמי, אומר האיש הזה, וכבר מטיל אל רצפת השוק המזרח תיכוני את הנכסים שאינם שייכים לו: הגולן, את חוות שבעה, את ירושלים, את יהודה ושומרון. מכירה כללית, לית דין ולית דיין
על עמנו וארצנו מושל איש נלעג, מדבר גבוהה גבוהה. עיניו רושפות זעם בעת התלהמות יצריו האפלים לפני כל מצלמה ומיקרופון. זהו איש שזקנה מרה נפלה עליו ועל הליכותיו המגונות. הוא מין רשע, נוקם ונוטר, יודע כי קרוב קיצו הפוליטי ואין מנוס מהסתלקותו המבישה מהרם בתפקידים. תמות נפשי עם עמי, אומר האיש הזה, וכבר מטיל אל רצפת השוק המזרח תיכוני את הנכסים שאינם שייכים לו: הגולן, את חוות שבעה, את ירושלים, את יהודה ושומרון. מכירה כללית, לית דין ולית דיין.
 
הוא איש שונא, תככן, אין גבולות לשחיתותו. רודף בצע, נוטל שלמונים, תחמן שבתחמנים, חבר בכנופיית גנבים, איש הנוטל כפל כפלי שלמונים בעבור נסיעותיו הנהנתניות ברחבי תבל, איש המתגורר במשובחים שבמלונות היקרים, אדם מושחת התוחב לכיסיו מעטפות מזומנים בלא היסוסים. תמיד תמצא אותו רוטן בקול של מאשים, תמיד מציג עצמו כקורבן, תמיד מאשים קטנים כגדולים בחרפת מעלליו. פעם זה אחד מעוזריו, פעם אחרת שופט ואיש ביקורת המדינה, ולעיתים מזומנות ניתלה בכישלונות יריביו הפוליטיים כדי להצדיק כישלונות חמורים עוד יותר שהוא מוליך אותנו, את כולנו, לתוכם בכוונת מכוון, בזדון, כדי לזכות באמצעות מעשי החנופה שלו בליטוף טלביזיוני דביק מהקיצונים שביריבי הציונות בתקשורת הרעה של מדינה ישראל.
 
לאולמרט אין אלוהים. אליליו וצלמיו הם המזומנים הירוקים במעטפות החומות אותן הוא מעביר לעוזריו, פרקליטיו, מזכירותיו, כדי שיסוו את השימוש שהוא עושה בהן למען ביתו. המצלצלים שבכיס חליפת ארמני המהודרת שלו הם נשמת אפו, צליל מענג של כסף קל, כסף שלא צריך לעמול עבורו. נכסי דלא ניידי הם מולדת ראשונה עבורו ונשמת אפו. כעורך דין סובבים גלגלי מוחו ללא הרף: כיצד ארמה את מס רכוש, כיצד אוליך שולל את אוצר המדינה, מה יירשם בספרי המקרקעין כתשלום גלוי, ומה מזה יינתן כשוחד סמוי. קופות שרצים למכביר תלויות לו לאיש הזה המתחזה לראש ממשלתנו בעוד ספינתנו מיטלטלת באין שולט על מים זדוניים. 
 

הוא לא נכנס לתפקידו כמי שחזון עם ישראל, רווחתו, גדולתו ובטחונו ניצבים למול עיניו. "נמאס לנו להיות צודקים", הצהיר, "נמאס לנו לנצח", אמר בקול מתחנף בפני התקשורת הזרה
הוא לא נכנס לתפקידו כמי שחזון עם ישראל, רווחתו, גדולתו וביטחונו ניצבים למול עיניו. "נמאס לנו להיות צודקים", הצהיר, "נמאס לנו לנצח", אמר בקול מתחנף בפני התקשורת הזרה. אמר, ומיד אחר כך הובילו אותנו מעשיו הנפשעים והנואלים בגירוש הנאמנים בבני עמנו מגוש קטיף והשומרון לתבוסה המבישה בלבנון, לעליית החמאס בעזה, להפיכת הרצועה כולה למעוז חיזבאללה ואיראן-לנד, לחטיפת החייל שליט, לרצח החיילים בגבול הצפון, כולם תוצאות מדיניותו העלובה ושלטונו הרופס. אולמרט – איש מזימות ונכלים חבר של הרוני בראונים ושל קודמו באוצר, גנב כספי התנועה והמועל סדרתי מתנועת קדימה, חברו הטוב של אהוד אולמרט.
 
אפסה תקוותנו למצוא מנהיגים כבן גוריון, הנשיא השני בן צבי ורעייתו רחל ינאית, כלוי אשכול, ובגין. כולם היו מצניעי לכת, דרים בדירה צנועה גדושת ספרי הגות, עוסקים במלאכת הקודש של הגנת עמם, חרדים לשלומו ולרווחת העם היהודי שגורלו בראש מעיניהם.
 
ועל כל פשעיו של אולמרט, על אלה לא נשיבנו: על שגזל את פליטי השואה, עשק את כספם והלין את מעט הפיצויים שנפסקו להם לאחר עשרות שנות גזל רמייה והונאה שנערי האוצר חסרי המצפון האנושי, ובראשם שר האוצר רוני בראון, לקחו מפיהם הרועד, מאותם העיניים שראו את מנגלה מניע את אצבעו ימינה לחיים ושמאלה למוות. אלה המתעלמים מהבטן הריקה של פליטי מחנות המוות ההם, זו שנותרה ריקה גם היום, כשאוצר פיצויי השואה המיועד לאומללים הללו לאלה הנאנקים מכאב חוליים באין מרפא, מהאוזניים החרשות לשמוע את צחוק הגזלנים הצעירים במשרד האוצר של מדינה יהודית – ישראלית. יהודים, מדוע  זה מכרתם את נשמתכם לשטן בהוראת מורכם לדרך?
 

ועוד לא נשיב סליחה על מעשיו של האיש הזה שבשבוע זה, ערב תשעה באב, שלוש שנים לגירוש הנפשע שהוא אחראי לו יחד עם קודמו. רבבת בני עמו נותרה זרוקה באין ישועה לאסון שפקד אותם כמו את כולנו
ועוד לא נשיב סליחה על מעשיו של האיש הזה שבשבוע זה, ערב תשעה באב, שלוש שנים לגירוש הנפשע שהוא אחראי לו יחד עם קודמו. רבבת בני עמו נותרה זרוקה באין ישועה לאסון שפקד אותם כמו את כולנו. לא נשיבנו על התעלמותו מהאסון שהמיט על נפגעי טרור החמאס ביישובי מערב הנגב, לילדים קטועי הרגל, לנרצחי הטילים. לנטישה של אחינו מהדרום מביתם מולדתם באין מגן.
 
לא נשיבנו על הגזענות המחליאה שהוא וחברי ממשלתו כולה, ממנו ועד ברק, מהרצוג ועד לבני, הפקירו את בני עמנו באתיופיה לגורל אכזר ממוות. הם לא רוצים יותר את האנשים התמימים הללו בשל צבע עורם, בשל ונימוסי הליכותיהם. הם מוכנים לקבל רוצחים נרדפים מעזה ולא את פליטי הפלאשמורה הזועקים לעזרתנו.
 
לא נשיבנו על ששחרר בהבל פיו מאות רוצחים עם דם על ידיהם כמחווה למכחיש השואה ומהללו של קונטאר – אבו מאזן הנלעג כמותו.
 
ביום תשעה באב נזכור מה עשה האיש הזה כדי להחריב את ארצנו: יהודי המגרש ומגלה את בני עמו, לצידם של צוררי עמנו מדור ודור.