קצין הגירוש לא יקבל מחילה מהמגורשים

כולם בשר מבשרה של הציונות הדתית, הרקובה תודעתית.

תגיות: גוש קטיף
עמנואל גרטל , י"ח באב תשס"ח

לאחר התכתבות ענפה וסוערת ולאחר חיזוק מזל חניה המגורשת מגוש קטיף, באה כנראה היום לקיצה הפארסה שיזמו ביה"ס שדה גוש עציון בשילוב עם המתנ"ס המקומי...


הזמנת גרשון הכהן ויוסי שריד למקום שאותו הם היו מוכנים לעקור ולגרש היא כמו שאישה מוכה שברחה מביתה תזמין את הבעל המכה למקום מגוריה החדש כדי "להגדיל את האחדות בעם"...
בעת שהדברים נכתבים, קיבלתי דוא"ל מצמרר ממנהל בי"ס שדה גוש עציון ובו הוא מודיע לי על ביטול האירוע שתוכנן למחר, יום ד' 20-08-2008 בהשתתפותם של קצין הגירוש הבכיר גרשון הכהן ותומך אסון אוסלו הידוע, הלא הוא יוסי שריד המכונה "הנחש". כותב הדוא"ל הוא אותו אדם שיומיים קודם, בשיחת טלפון איתו, הגן על הזמנתו של גרשון הכהן בנימוק: "הוא רק ביצע פקודה". ו"חייבים לבצע פקודות כדי שחיילים שזה לא מוצא חן בעיניהם יבצעו גם את הפקודה להגן עלינו בגוש עציון".

הרעיון הנלוז להזמין לגוש עציון קצין בצה"ל המלגלג תוך כדי הגירוש על תורת ישראל ומזלזל בתפילת הבנות בנווה דקלים, איש רע שרק הקריירה שלו מול עיניו ושנאתו הסמויה לאביו הדתי ולכל מה שהוא מסמל באה לידי ביטוי בגירוש שעליו פיקד, מראה שרפיון הנפש ורפיון השכל בחלקים מהציונות הדתית הגיע למימדים בלתי אפשריים.

הזמנת גרשון הכהן ויוסי שריד למקום שאותו הם היו מוכנים לעקור ולגרש היא כמו שאישה מוכה שברחה מביתה תזמין את הבעל המכה למקום מגוריה החדש כדי "להגדיל את האחדות בעם"...

במבט אמוני, רפיון הנפש ורפיון השכל הם כנראה הסיבה שהקב"ה הכה את הציונות הדתית בגוש קטיף. מאחר שחלקים ניכרים ממנה עדיין לא תפשו את המציאות, ממשיך כנראה הקב"ה להשתמש בציונות הדתית ולשחוק אותה כדי להראות לכולנו שיש אלטרנטיבה שלטונית.

זאת כנראה הסיבה שהקב"ה מחליש את כוחה הפוליטי של הציונות הדתית, ומיום ליום הופך אותה יותר ויותר לא- רלבנטית (פוליטית). זאת אגב האמת מאחורי ההתרוצצות בציונות הדתית ל"איחוד הכוחות" ו"איחוד כל הזרמים".


הקב"ה החליט כנראה לעשות כל זאת כדי להכניס בינה בקדקודי הציונות הדתית וכדי שתפסיק לראות בשלטון המאפייה השמאלנית השולטת במדינה את ה"אתחלתא דגאולה"
הקב"ה החליט כנראה לעשות כל זאת כדי להכניס בינה בקדקודי הציונות הדתית וכדי שתפסיק לראות בשלטון המאפייה השמאלנית השולטת במדינה את ה"אתחלתא דגאולה".

מאפייה שמאלנית שכוהניה הגדולים הם בני טיפוחיו של אהרון ברק מכוונת את כל מהלכי הצבא האנטי- יהודיים. המאפייה השמאלנית, שגרשון הכהן היה רק אחד מעושי דברה, שולטת בכל מוקדי הכוח המשמעותיים. המאפייה השמאלנית לוחצת על אולמרט לספק נשק להריגת יהודים למחבלים. המאפייה השמאלנית סיכמה כנראה עם אולמרט על פרישתו בתמורה להסדרי טיעון ולעונש קל נוסח עומרי שרון, במטרה להעלות את יקירתה ציפי ליבני לשלטון. המאפיה השמאלנית הבטיחה כנראה לגרשון הכהן שהוא יקודם אם יבצע את פקודותיה.

המאפיה השמאלנית היא השלטת.

צה"ל וקציניו המפוארים, מצטייני הגירוש, קודמו לתפקידים בכירים בפיקוד צפון וכשלו. אבל כל קציני צה"ל, כל אלה שלא הניחו את דרגותיהם על השולחן בסירוב לבצע את הגירוש, אינם מוטרדים. הג'וב שלהם מובטח. הם יודעים שתחת שלטון המאפייה השמאלנית, הם אינם חייבים דבר לעם או לייעוד (המסורס) עליהם נשבעו. את הקידום וההוראות והג'וב השמן עם תום השירות הם מקבלים ויקבלו משליחי המאפייה השמאלנית השלטת המפוזרים בכל מוקדי הכוח במדינה, וכל עוד יכו ביהודים ויבצעו את הנחיותיה של המאפייה, קידומם מובטח.

מדינת ישראל איננה דמוקרטית. הצבא שהוא לכאורה "צבא העם" הוא צבא רקוב תודעתית, מסורס על ידי המאפייה השמאלנית השלטת, והוא מופעל על ידה בימים אלה לעשות רק דבר אחד בהצלחה יחסית: לגרש יהודים, לפעול נגדם, ולרדוף אחרי נערות ונערים יהודיים על הגבעות, כשיידרש יופעל הצבא הזה להתחיל בגירוש שני, הפעם ביהודה ושומרון.


רחמים עושה הקב"ה עם הציונות הדתית ולאחר המכה הגדולה על הראש בגוש קטיף, את הרמזים הנוספים היא מקבלת "בעצימות נמוכה" שנועדה להראות לה את דרכה הקלוקלת
"כולם כאן 'בני-עקיבא'", מחייך גרשון הכהן באחד מהסרטים על הגירוש, מרוצה מעצמו בעליל, ומתכוון לכוחות הגירוש. גם האלוף יאיר נווה, האלוף אלעזר שטרן, דוברת צה"ל לשעבר, הרב וייס - כולם בשר מבשרה של הציונות הדתית, הרקובה תודעתית עד העצם, ועושי דבר של המאפייה השלטת.

ביטול ערב ההוקרה לגרשון הכהן וליוסי שריד, בחסות ערב לכבוד דוד המלך, הוא רק תיקון מוסרי קטן לקלקול הגדול של הציונות הדתית שאיבדה את דרכה ואת הרלבנטיות הפוליטית שלה.

רחמים עושה הקב"ה עם הציונות הדתית ולאחר המכה הגדולה על הראש בגוש קטיף, את הרמזים הנוספים היא מקבלת "בעצימות נמוכה" שנועדה להראות לה את דרכה הקלוקלת. ימי הבחירות מתקרבים, וכנראה שהקב"ה מזמן לציונות הדתית תיקון קטן נוסף. "המחנה המאוחד" או בשמותיו המתחדשים לבקרים, כמו: "מחנה הימין", "כולנו", ו"כולנו יחד עם אח"ינו" יראה שציבור בוחריו מצביע נגדו ברגליים. אני צופה 4 מנדטים לכל היותר...