לגיון הזרים

נתניהו מנסה לצרף מתפקדי השמאל כדי להטות את התוצאות

הרב אליצור סגל , י"ח בחשון תשס"ט

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

בתקופת הגסיסה של האימפריה הרומאית הם נקטו בשיטה של – "אם אינך רוצה להלחם בהם - צרף אותם אליך".

במקום להלחם בשבטים הגרמנים - עניין מעייף ומקיז דם, הם צרפו את הגרמנים ללגיון הרומאי. בתוך דור הייתה שדרת הפיקוד של הלגיון מורכבת מגרמנים. בדור שלאחר מכן הגרמנים כבר כבשו ובזזו את רומא.

לצערנו זו הדרך שבה הולך נתניהו עכשיו - הוא מציף את הליכוד באנשי שמאל  ואילו את האנשים שנשאו על גבם את הליכוד והלכו במדבר למענו הוא זורק לכלבים.


לצערנו, נתניהו מנסה לעקוף את התיקון על ידי הכנסת מתפקדי "תפנית" של איש השמאל עוזי דיין כדי להטות את התוצאות שמאלה
לשמחתנו, קיימים שני סעיפים בחוקת הליכוד המונעים את מכירת הליכוד לכונסי נכסים חיצוניים.

האחד, התיקון של חברנו יצחק נמרודי שזכות הבחירה מוקנית רק לאחר 16 חודשי חברות.  תיקון זה מונע מפקדי ארגזים למיניהם.

לצערנו, נתניהו מנסה לעקוף את התיקון על ידי הכנסת מתפקדי "תפנית" של איש השמאל עוזי דיין  כדי להטות את התוצאות שמאלה. אילו לפחות היה על הפרק גם הכנסת מתפקדיו של אפי איתם כי אז ניתן היה לומר שבסך הכול אלו מקזזים את אלו, אבל בלי איזון כזה ברור שזהו נסיון לעקם את הליכוד שמאלה. על נציגינו לעמוד בתוקף על קיום הסעיף ככתבו כלשונו וכרוחו. רק כך ישמור הליכוד את זהותו ולא יתמוסס ויעלם כפי שקורה למפלגת העבודה.

השני, הוא התיקון המחייב פרק זמן מינימאלי – פז"מ – של שלוש שנים לפני הבחרות לתפקיד מטעם הליכוד. סעיף זה הוכנס בעקבות הפרישות מהן סבלנו בעבר – שאול מופז, יצחק מרדכי, עזר וייצמן –  כולם נבחרו בלי מבחן נאמנות.

צריך להגיד לכל הקופצים על עגלת הליכוד – תודה רבה שבאתם – חכו שלוש שנים ותתמודדו בבחירות הבאות. אם אינם מוכנים לכך הרי שזה הסימן המובהק ביותר שמדובר בסידור עבודה ולא באנשי רעיון ועקרונות.

אם המזכירות לא תעשה את חובתה ותעצור את הגל ההמוני הרי עלינו חברי הליכוד לעשות זאת בקלפי.


לטעמי היחיד היכול לבלום את השבירה של נתניהו שמאלה הוא משה פייגלין. בכל מאמר, בכל ראיון, בכל כתבה, בכל אמצעי תקשורת, פייגלין מופיע כאדם שממנו נתניהו חושש יותר מכל
לטעמי היחיד היכול לבלום את השבירה של נתניהו שמאלה הוא משה פייגלין. בכל מאמר, בכל ראיון, בכל כתבה, בכל אמצעי תקשורת, פייגלין מופיע כאדם שממנו נתניהו חושש יותר מכל.  דווקא משום כך פייגלין חייב לככב בראש הרשימה של כל חברי הליכוד הנאמנים.

חשוב ביותר לתגמל את המורדים בשרון שהלכו במדבר – איוב קרא, מיכאל רצון, אוהד יתום, גילה גמליאל, וחבריהם.

מבין המצטרפים החדשים, אם יהיו, צריך לבחור באנשים ששילמו מחיר כבד על השתייכותם למחנה הלאומי -  בני בגין, מיכאל קליינר ואפי איתם.

רק אם זאת תהיה הנבחרת שלנו לא יוכלו לבצע בקולותינו לאחר הבחירות את מצע השמאל הקיצוני.