ההזדמנות של בוחרי הליכוד

ביום ב' השבוע חייבים להגיע לקלפיות בכל מחיר

בועז העצני , ט' בכסלו תשס"ט

דן מרידור, שכמו לבני, אולמרט ושרון היה פעם בימין, הפך בשנים האחרונות ליקיר פלשתין. הוא אינו חדל מלפעול למען נסיגה וכמו איש שמאל תקני, מקיים מפגשים דביקים עם ראשי הפת"ח. לא בטוח שכיום הוא יתנדב להזכיר כי עוד ב-2002 הציע לסגת חד צדדית
מרידור הוא חסיד הנאמן בכל תנאי לשלטון הבג"ץ, וזגזגן פוליטי לא קטן שהכריז ב-2006 "קדימה היא הבית שלי". כלומר מדובר בהעתק מדוייק של ציפי לבני
ביו"ש, שנתיים לפני 'ההברקה' של שרון. לו היו שומעים בקולו, היינו עלולים לחיות כיום בסיוט שבו החמאס יושב גם בפאתי פתח תקוה, ירושלים ובאר שבע, ועם עוד כמאה אלף פליטים יהודים נוספים.

מרידור הוא חסיד הנאמן בכל תנאי לשלטון הבג"ץ, וזגזגן פוליטי לא קטן שהכריז ב-2006 "קדימה היא הבית שלי". כלומר מדובר בהעתק מדוייק של ציפי לבני, חדשות רעות לכל מי שמבקש שהמדינה תצא מהסחרור האובדני שבו היא נמצאת.

אסף חפץ היה מפכ"ל המשטרה ששוטריו שברו את העצמות למפגיני הימין בתקופת אוסלו. בראיון ל"מקור ראשון" דיבר בשבח "מערכות משולבות" של משטרה וצבא לעקירת ישובים, גם בעתיד.

עוזי דיין פרסם תכנית לנסיגה חד צדדית ועקירת 22 ישובים ביו"ש, חודש לאחר הגירוש הקודם.
מירי רגב, שכונתה ע"י בוגי יעלון בספרו "היח"צנית של דן חלוץ", בנתה את הקריירה שלה כדוברת צה"ל ב"התנתקות", ונכשלה כמו יתר צמרת צה"ל במלחמת לבנון.

ח"כ מ'קדימה', זאב אלקין, נבחר תחת מצע "ההתכנסות" של אולמרט, כלומר תמך בהחרבת כ-100 ישובים והפיכת תושביהם לפליטים. 


עוזי דיין פרסם תכנית לנסיגה חד צדדית ועקירת 22 ישובים ביו"ש, חודש לאחר הגירוש הקודם. מירי רגב, שכונתה ע"י בוגי יעלון בספרו "היח"צנית של דן חלוץ", בנתה את הקריירה שלה כדוברת צה"ל ב"התנתקות"
הכוכבים הללו מתמודדים על מקום ברשימת הליכוד הבאה ואם חלילה יכנסו למקום ריאלי, עלול בנימין נתניהו למצוא את עצמו מוקף ומסונדל. כוונתו, כפי שהצהיר, להקים ממשלת אחדות, כלומר עם "קדימה" ו"העבודה", ועם הרכב שמאלני מבפנים, תשאיר את השמאל בשלטון, ללא כל שינוי וללא סיכוי לחלץ את המדינה מההידרדרות הנמשכת. 

מערכות בחירות פנימיות במפלגות משעממות את רוב הציבור. בסך הכל כמה עשרות אלפי חברי מפלגה בוחרים את הפוליטיקאים שלהם, את מי זה מעניין בכלל? ובכן זוהי בדיוק הנקודה. כמה עשרות אלפים קובעים את ההרכב שינהל את המדינה, ובגלל מיעוט הבוחרים לכל קול יש עוצמה גדולה בהרבה מאשר בבחירות לכנסת.

הואיל ולפי המצב כרגע עומד הליכוד לנצח, קובעים למעשה הבוחרים המעטים הללו את כיוונה של המדינה לשנים הקרובות. השבוע עשויה להשתלם למתפקדים האידיאולוגיים בליכוד הדרך הארוכה ורווית האכזבות שעשו עד כה. אם יגיעו לקלפי באחוזים גבוהים, הם יקבעו אם ברשימה יהיו מי שנלחם נגד הסכמי אוסלו, אלו שנעצרו וחטפו מכות, או מי שעצר והיכה אותם.

הם יבחרו במי שנלחם בגירוש או במי שסייע לו, והחשוב ביותר – במי שימנע אסון נוסף או במי שיחולל אותו.

לכן ביום ב' השבוע חייבים להגיע לקלפיות, גם בגשם, גם בטרמפים, בכל מחיר. לכו להצביע!