גבר גבר - נגד המתיישבים

ברק "גבר" נגד המתנחלים וחסר מעש מול התקפות הערבים

יהודית קצובר , י"ד בכסלו תשס"ט

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

מלחמת ברק במתנחלים וגירושם מבית השלום ארכה 36 דקות. איזה הישג מרשים!


שדרות חזרה לדמם, עוטף עזה, קריית גת, קריית מלאכי- כולם בטווח הטילים. שם כושר הספיגה, האיפוק והבלימה של צה"ל מן הידועים ואילו מול המתנחלים מיד מכת מחץ
כבר שנים רבות שצה"ל, לצערנו, לא רשם שום הישג נגד האויב האמיתי. שדרות חזרה לדמם, עוטף עזה, קריית גת, קריית מלאכי- כולם בטווח הטילים. שם כושר הספיגה, האיפוק והבלימה של צה"ל מן הידועים ואילו מול המתנחלים מיד מכת מחץ.

גם הערבים בחברון קיבלו הגנה צמודה, לא היה אף מעצר בקרב הערבים, למרות שיש נער יהודי פצוע קשה בראשו בבית החולים מבלוק שנזרק על ידם. הערבים הפורעים ועושי הלינץ מסתובבים חופשי למרות שיש סרט שמראה בבירור את התוקפים. זאב בראודה היה במעצר. חברי כיתת הכוננות של קריית ארבע חברון עוברים חקירות.

הפעלת הכח המוגזמת נגד המתנחלים נעשית, כביכול, בשם החוק.
 
ברק, זה ממפקד הארגזים, דואג לחוק.

במדינה שכל ראשיה חשודים בפלילים – הם הדואגים לחוק. הם שולחים להוציא יהודים מבית שקנו אותו בכסף מלא. על טענת שווא, שערבי טוען שהבית לא נקנה – שולחים את כל הגייסות עם רימוני הלם וגז, עם כדורי גומי ואלות למכביר.


בעזה אסור לפגוע, גם בפינצטה, באף פושע. היועץ המשפטי למשרד הבטחון, אחז בן ארי, מאפשר רק ירי לעבר שטחים פתוחים בעזה כדי שהערבים ורכושם לא יפגעו
כנראה שמראות אלו ישובו!

אפשר להתכונן במגרון, בגל, בחזון דוד ובעוד מאחזים. למה להתאמץ בעזה!  הרי אפשר לקבל כותרות מחמיאות מגירוש מתנחלים. בעזה אסור לפגוע, גם בפינצטה, באף פושע. היועץ המשפטי למשרד הבטחון, אחז בן ארי, מאפשר רק ירי לעבר שטחים פתוחים בעזה כדי שהערבים ורכושם לא יפגעו. זה אותו יועץ משפטי לשר הבטחון אשר לא מצא שום סעיף חוקי להשאיר את היהודים בבית השלום. הפחד מוועדות חקירה בינלאומיות וסקילה בעיתונות המקומית והעולמית משתק את ברק. אז איפה מראים גבורה? נגד מתנחלים! גירוש מתנחלים מצטלם טוב מאד, מקבלים מחיאות כפיים בכל כלי התקשורת. צרחות של ילדות יהודיות נגררות, גרירת בנים עם גמרא ביד, על רקע רימוני ההלם, נראה מעולה בערוצי הטלוויזיה. זה גם הביא תוספת של 2 מנדטים. ברק אכן יצא גבר גבר.

ולאור זאת אנחנו המתנחלים צריכים לפעול בחכמה. לא להיגרר למשא ומתן ולהסכמים אשר בחסותם ברק מתכנן את הגירוש. עלינו לחשוף את המזימות והעם ישפוט בקלפי ב10/2.