עניי עמך קודמים

צריך לסייע לאלה שמסייעים למדינה ולא למי שפוגע בה.

תגיות: גוש קטיף
חננאל ובר ז"ל , ח' בשבט תשס"ט

ב-24.1.09, כשבועיים בלבד לפני סיום כהונתה, החליטה ממשלת אולמרט הפוסט-ציונית לבצע עוד מחטף נגד האינטרס היהודי במדינת היהודים.


ברור שלרצונם הדחוף של אולמרט, לבני, ברק ושות' להיטיב דווקא עכשיו, עם המיעוט "הנאמן" כל כך למדינה, כשבועיים לפני הבחירות, אין שום קשר לאותן בחירות
הפעם על הכוונת – "אפליה מתקנת" לטובת הערבים – קרי לעודד בדרכים שונות את קליטתם של ערבים לשרות המדינה.  בקיצור, ממשלת היהודים, דווקא בעת שהאבטלה בקרב העם היהודי גואה –  ואמורה לעלות בעתיד לממדים בלתי ידועים בעקבות המיתון העולמי הגולש לקראתנו -- החליטה ש"עניי שונאיך קודמים".

ברור שלרצונם הדחוף של אולמרט, לבני, ברק ושות' להיטיב דווקא עכשיו, עם המיעוט "הנאמן" כל כך למדינה, כשבועיים לפני הבחירות, אין שום קשר לאותן בחירות.  גם העובדה שכרבע ממצביעי קדימה והעבודה הינם ערבים אינה קשורה לעניין.  הכל מקרי.  קורא יקר, אם אתה מאמין לטענה זו (ואגב, אם אתה מאמין שחקירת ח"כ ליברמן התעוררה גם בשבועיים לפני הבחירות, רק במקרה), כפי שאומרים האמריקאים: "יש לי גשר שאני רוצה למכור לך".

ברם, בלי קשר לעיתוי הציני והכל כך שקוף של יוזמת "ממשלת הזדון" הזו, נשאלת שאלה גדולה: מדוע חושבות ממשלות ישראל זה שנים רבות שעליהן להיטיב עם מיעוט ששונא את המדינה, שואף בכל כוחו להחליפה במדינה ערבית, ואינו משרת – לא בצבא, לא בשירות לאומי, ואפילו לא בשרות כפרי באותם כפרים בהם הוא נמצא!?

האם הן מנסות בכך "לקנות" את נאמנותו למדינה?  למרות ואולי, בגלל ייחסם העוין למדינה, החליטו ממשלות ישראל -- וזה הסוד הכמוס ביותר במדינה -- שכל ערבי בישראל יקבל כל שנה מענק, במזומן ובהטבות ,ששוויו כ-1,000$.  בזמן שרבבות יהודים חיים בעוני – כולל קשישים, חד-הוריים, נכים, עולים, וכמובן עשרת אלפים מגורשי גוש קטיף – מעבירות ממשלות ישראל יותר ממיליארד דולר כל שנה לאלה המזדהים כ"פלשתינאים", ומגדירים אותנו כקולוניאליסטים וככובשים – גם את אלו הגרים בתל אביב. 

את המילה "חלם" כבר הזכרנו?

כל כולה של אותה אוכלוסיה שונאת ומשניאה, שדגלי אש"ף וחמאס מתנופפים מכל עבר בעריה, לוקחת כמה שיותר מאותה פרה
העם היהודי בארץ ישראל מתאווה למנהיגות יהודית גאה שתשים סוף סוף קץ למחוות, לביזיונות ולהשפלות שהמדינה שלנו פרסה משך שנים לשונאיה המושבעים
חולבת ששמה מדינת ישראל.  והפרה הטיפשה – הפריירית ללא תקנה – במקום למנוע את המשך פעולת החליבה – נותנים להם עוד ועוד.  רבים חושבים שזו פרה מתאבדת ממש, מזן ייחודי בעולם.

לעומת אותם פרזיטים, יש קבוצה אחרת, הדואגת לצרכי הפרה יום יום ושעה שעה.  הם אלו המאכילים אותה, מנקים אותה, ובודקים את בריאותה בקפידות רבה.  להם מגיע חלב, להם ורק להם -- כי הם נותנים.  "אפליה מתקנת" זועקים חולביה הערבים ושוטי השמאל  (שגם הם לא נמנים עם רוצי טובתה). לאמיתו של דבר, אין מושג "אלפיה מתקנת" – זהו אוקסימורן – צירוף מילים עם משמעויות הפוכות. יש רק "אפליה מעוותת" -- את הצדק ואת האמת, ואין להתבלבל בין חמלה מזויפת לצדק.  צריך לתת למי שמגיע לו, למי שנותן – ולא למי שחולב את הפרה ובו-זמנית מוצץ את דמה.

הגיע הזמן שבמדינת ישראל המוטו הלאומי יהיה "עניי עמך קודמים". אני מציע את הרעיון הפשוט הזה למפלגות הימין, כי אין תקווה שהשמאל המסומם פוליטית יפנים אי פעם את האיום הגדול שבאופיו הרצחני של המיעוט השונא החי בקרבנו. אמצו אותו, באמת ובתמים, כעת, וזכו בעוד חמישה מנדטים!  כי העם היהודי בארץ ישראל מתאווה למנהיגות יהודית גאה שתשים סוף סוף קץ למחוות, לביזיונות ולהשפלות שהמדינה שלנו פרסה משך שנים לשונאיה המושבעים.