לכו להצביע!

פנייה לכל אוהבי עם ישראל וארץ ישראל ללכת ולהצביע.

עו"ד גרשון מסיקה , ט' בשבט תשס"ט

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: פלאש 90

בימים הקרובים יתקיימו הבחירות לכנסת.


צומת ההכרעה המרכזי ביותר ממוקם בכנסת - שם מוכרע בסופו של דבר המאבק על ארץ ישראל
כזכור, לאחר הגירוש הנורא מחבל עזה ומארבעת הישובים בצפון השומרון, עלו תהיות אצל רבים וטובים מאיתנו האם יש טעם להמשיך ו"לשחק" במגרש הדמוקרטי.

ואכן בבחירות הקודמות (בחירות 2006) רבים מתוכנו, בהתיישבות ומחוצה לה, בחרו "לשבת על הגדר" - לא להצביע ולא להשפיע.

אולם, כפי שנוכחנו לראות פעם אחר פעם:

צומת ההכרעה המרכזי ביותר ממוקם בכנסת -  שם מוכרע בסופו של דבר המאבק על ארץ ישראל.

בחודש האחרון קיימה היחידה האסטרטגית המוקמת בימים אלו במועצה האזורית שומרון מבצע מיוחד של סיורי עומק אישיים בשומרון לחברי כנסת ולמועמדים ריאליים לחברות בכנסת ובממשלה הבאה מהמפלגות השונות. עד עתה ביקרו בשומרון כעשרים ח"כים ומועמדים ריאליים, בהם ראשי מפלגות, ואני מאמין כי נגיע בחודש הקרוב למעל שלושים.

בסיורים אלו נחשפו האנשים שיישבו במוקדי קבלת ההחלטות בממשלה ובכנסת להתיישבות הפורחת בשומרון ולתושבי המועצה האזורית שומרון ועשייתם הציונית. התגובות הנרגשות לאחר יום סיור מלא בשומרון והרצון הניכר לסייע בעקבותיו בכל הנדרש ממחישים פעם נוספת את הצורך להיות מעורבים, להשקיע ולהשפיע.

בתקופה האחרונה אנו עדים להתנכלויות ממשלתיות רבות למפעל ההתיישבות ביהודה ושומרון: בגזרות דרקוניות חסרות תקדים המנסות לפגוע בבנייה בישובים, באכיפה אובססיבית ומפלה של  צווי הריסה במאחזים אל מול אי האכיפה בנושא הבניה הערבית
אל מול כל אלו, אני פונה אליכם, שותפינו לדרך מרחבי הארץ: לכו להצביע! איש איש לפי דעתו והמפלגה הקרובה לליבו ולדעתו, העיקר ללכת ולהצביע
הפרועה, במניעת תקציבים וניסיונות "ייבוש" ובהסתה בלתי נפסקת ע"י פוליטיקאים - הסתה שמטרתה ליצור את השנאה והדה-לגיטימציה הדרושות לגזרות ועקירות נוספות חלילה.

אל מול כל אלו, אני פונה אליכם, שותפינו לדרך מרחבי הארץ: לכו להצביע! איש איש לפי דעתו והמפלגה הקרובה לליבו ולדעתו, העיקר ללכת ולהצביע.

כמו כן, אני פונה לכולנו בימים משמעותיים אלו, ימי טרום הבחירות: לא רק להצביע כי אם להתגייס "להפשיל שרוולים" ולפעול ככל יכולתנו למען חיזוק המחנה הלאומי בכנסת הבאה.

בימים שנותרו עד הבחירות עלינו להתגייס בכל הכח והיכולת על מנת להגיע אצלנו ל-100% הצבעה ולהגדיל את כוחו של המחנה הלאומי בבחירות הבאות עלינו לטובה, על מנת לשנות סוף-סוף את הכיוון אליו צועדת מדינת ישראל - לסובב את ההגה חזרה לכיוון הנכון של ערכים, יהדות, ציונות ותנופת התיישבות.