גיוס חרום

זה הזמן לשכנע אחד ועוד אחד לתמוך במחנה הלאומי

אברהם לוי , ט"ו בשבט תשס"ט

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

זה הזמן לקרוא לגיוס חרום של 'פנים מול פנים'! לכל אוהבי התורה העם והארץ.


אם באמת חפצי חיים טובים אנחנו, ורצוננו בהנהגה חדשה וטובה לעם ישראל, עלינו להתגייס כעת כולנו לגיוס חרום להצלחת נאמני התורה העם והארץ. לשכנע עוד ועוד אנשים לתמוך בחיזוק התורה העם והארץ ומדינתנו המתחדשת
אם באמת חפצי חיים טובים אנחנו, ורצוננו בהנהגה חדשה וטובה לעם ישראל, עלינו להתגייס כעת כולנו לגיוס חרום להצלחת נאמני התורה העם והארץ. לשכנע עוד ועוד אנשים לתמוך בחיזוק התורה העם והארץ ומדינתנו המתחדשת. יש לנו כמעט יום שלם, אפשר לעשות עוד הרבה בזמן כזה.

לא להתבלבל, הפעילות הזאת של שכנוע עוד אחד ועוד אחד ועוד אחד, היא פעילות חשובה מאין כמותה, היא יותר חשובה מכל העצרות מחאה וההפגנות הגדולות והקטנות שהיינו בהם ערב חורבן גוש קטיף, אז רצנו מאירוע לאירוע, מהפגנה להפגנה, ממחאה למחאה, מהפגנה מול הכנסת לעוד הפגנה בתל אביב, להפגנה בשדרות ובאופקים, כאשר שם הייתה כל המטרה לבלום תכנית שכבר יצאה לדרך, לעומת זאת הפעילות כעת היא פעילות שורשית, לתיקון השורש.

להקמת הנהגה חדשה בעם ישראל, הנהגה שבאמת תאמין בערכי עם ישראל הנצחיים שתאהב את ארץ ישראל ותורת ישראל ותפעל למענם, לחיזוקם וביסוסם. הנהגה כזאת אפשרית, אם נתגייס כולנו בהמוננו, לשכנע עוד ועוד אנשים לתמוך באיחוד הלאומי, ואנשים שמתלבטים בין קדימה לליכוד לתמוך בלכוד.

עכשיו הזמן ל'פנים מול פנים' ברחוב, במכולת, בבניין עם השכנים, לדיבור עם כל בני המשפחה הקרובה והרחוקה. זה לא פוליטיקה כפי שיכולים לחשוב בטעות, זה החיים. אם הם כבר סגורים על מפלגות שבימין כש"ס, בית יהודי, ליכוד, ניחא, זה הולך לאותו גוש. אך אם חלילה טועים לכיוון ליברמן, או שאינם רוצים להצביע מייאוש, זה הזמן לפעול ולשכנע עוד ועוד אנשים לחזור לימין היהודי והאמיתי. היזהרו מחיקויים שאינם נאמנים שעלולים לקחת את כל הקולות לשמאל ולכיוונים שאינם רצויים.

אני יכול לספר על עצמי שפגשתי מכר ושאלתיו: מה אתה הולך להצביע? והוא השיב: ליברמן, ונימק משום שהוא הכי ימני והכי קיצוני נגד הערבים. אמרתי לו: "אם כך עליך להצביע לאיחוד הלאומי שהם הרבה יותר ימניים ו'קיצוניים' מליברמן". והוא השיב: "אני אחשוב על זה. באמת פעם הצבעתי להם". ובטוח שיש כאלו עוד רבים.


אני יכול לספר על עצמי שפגשתי מכר ושאלתיו: מה אתה הולך להצביע? והוא השיב: ליברמן, ונימק משום שהוא הכי ימני והכי קיצוני נגד הערבים. אמרתי לו: "אם כך עליך להצביע לאיחוד הלאומי שהם הרבה יותר ימניים ו'קיצוניים' מליברמן"
יש לנו ברוך ה' סוף סוף מפלגה ערכית, תורנית ונאמנת לארץ ישראל שאיחדה קבוצות שונות. זוהי אחדות אמיתית, זוהי בשורה חדשה וערכית, וזה הזמן לחזק אותה, לקדם אותה ולפעול למענה. אם חשוב לנו ההתיישבות ביהודה ושומרון כערך מהותי, אם אנו מאמינים בזכותנו על כל ארץ ישראל, אם חשובה לנו מדינה יהודית שבה החינוך היהודי השורשי מוקנה לכלל אזרחי ישראל, אם יודעים אנו שהקשר האמיתי לעם ישראל עובר דרך התחברות בערי הפיתוח ובמגורים במרכז הארץ עם העם ולצידו ובתוכו, אם חשובה לנו הפעילות למען האוכלוסייה היהודית בערים המעורבות, אם חשוב לנו המאבק הבלתי מתפשר נגד הבנייה הבלתי חוקית במגזר הערבי, ונגד השתלטות הבדואים על אדמות המדינה, שזה ממש מאבק יומיומי המתנהל במדינה שלנו, אם חשוב לנו לחזק ולעודד משפחות ברוכות ילדים אך מבלי שהכסף יגיע לאויבי ישראל, ולכאלו שלא תורמים לחיזוק העם היהודי, אם חשוב לנו שהמגמה לאיחוד כל הגוש הדתי והימני יצבור תאוצה - אזי כל אלו נמצאים בכפיפה אחת במפלגה אחת, שנקראת 'האיחוד הלאומי', ועלינו לשכנע עוד ועוד אנשים להצביע לה ולתמוך בה.

עכשיו המשימה היא על כולנו להיות 'חב"דניקים', לרוץ מעוד אדם לעוד אדם, בלי להתבייש. אנו נעשה ההשתדלות וה' יעשה הכול לטובה.

ובשם ה' נפעל נעשה ונצליח, ונזכה לבשורות טובות ישועות ונחמות לעם ישראל וארצו.