צבועים, הניחו לנשיא שוויץ!

אחמדינגד ואבו מאזן שניהם מכחישי השואה ושונאי ישראל

נדיה מטר , כ"ז בניסן תשס"ט

נדיה מטר ויהודית קצובר
נדיה מטר ויהודית קצובר
חזקי ברוך

עם פרסום כוונתו של נשיא שוויץ הנס רודולף מרץ להיפגש עם נשיא איראן מחמוד אחמדינג'אד במהלך כנס "דרבן" המתקיים בשוויץ, הוציאו גורמים רשמיים בירושלים הודעה שבה מתחו ביקורת קשה נגד שוויץ כמו גם נגד הנס רודולף עצמו . בין היתר נמסר כי "אין שום סיבה שבעולם לקיים פגישה כזו עם מכחיש שואה סידרתי כמו אחמדינג'ד".


אתם נותנים רובים, שוטרים, צבא ורשות כמעט אוטונומית, עם שליטה על אוכלוסיה בו הספר "מיין קמפף" הוא להיט והכחשת השואה נחלת הכלל
נשיא המדינה שמעון פרס התבטא בצורה דומה כשאמר בטקס פתיחת אירועי יום השואה כי "הוועידה הנפתחת היום בג'נבה היא השלמה עם הגזענות, לא מלחמה בה. והדובר הראשי בה אחמדינג'אד, הקורא להכחיד את ישראל ומכחיש את השואה. בושה".

לו אני הייתי נשיא שוויץ הייתי עונה לשמעון פרס ולאותם גורמים רשמיים בישראל:
"סליחה? מה אתם רוצים ממני? הרי אתם נפגשים בלי בעייה עם מכחיש השואה אבו מאזן!! אותו אבו מאזן שבחר את הכחשת השואה כנושא לדוקטורט שלו. ולא רק זה...למכחיש השואה אבו מאזן, ראש פת"ח, שותף בטבח של 11 ספורטאי ישראל במשחקים האולימפים במינכן ב-1972, אתם נותנים רובים, שוטרים, צבא ורשות כמעט אוטונומית, עם שליטה על אוכלוסיה בו הספר "מיין קמפף" הוא להיט והכחשת השואה נחלת הכלל. למה ניהול קשר עם אבו מאזן הוא כשר, וללחוץ את ידו של אחמדינג'ד זה פסול?"

ואמנם...לו נשיא שוויץ היה עונה כך, לעניות דעתי הוא היה צודק.

זו פשוט צביעות לשמה להבדיל בין מכחיש השואה אחמדינג'ד למכחיש השואה אבו מאזן. המכנה המשותף ביניהם אינו מסתיים בהכחשת השואה. שניהם גם תומכים בחיסולה של מדינת ישראל. זה ע"י התקפה אטומית. האחר ע"י "פתרון שתי מדינות לשני עמים" המהווה סיסמא יפה בדרך לפתרון הסופי של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

אז, מי שמנהל שיחות עם אבו מאזן ואנשיו, ואף עוזר לו להגדיל את כוחו ומעמדו, שלא יבוא בטענות עם מי שמנהל שיחות עם אחמדינג'ד.

ישראל תוכל לבוא בטענות רק כשהיא תתקן את העיוות . את זה היא תוכל לעשות אך ורק ע"י ביטול רשמי של הסכמי אוסלו והודעה פומבית שהסכמי אוסלו היו טעות ופשע שאסור לחזור עליהם.

אדריכלי אוסלו, ובראשם שמעון פרס, הכשירו את רב המרצחים יאסר ערפאת ותנועתו. הסכמי אוסלו מבוססים על ההנחה השקרית כאילו ערפאת ואנשי אש"פ / פת"ח הם בני שיח לגיטימיים ויש לחזקם ע"י מתן נשק, תחמושת וערי מקלט. לעומת זאת ,ארגונים אחרים כגון חמאס וג'יהאד הם לא בסדר – כשהיה ברור לכולם, כבר ב-1993, בעת חתימת הסכמי אוסלו, שאין הבדל בין פת"ח
זו פשוט צביעות לשמה להבדיל בין מכחיש השואה אחמדינג'ד למכחיש השואה אבו מאזן. המכנה המשותף ביניהם אינו מסתיים בהכחשת השואה. שניהם גם תומכים בחיסולה של מדינת ישראל
לחמאס ושאר ארגוני הטרור. הפיגועים הרצחניים נגד ישראל, שחלק ניכר מהם בוצעו ע"י חברי פת"ח למרות החתימה על הסכמי אוסלו, הוכיחו שכולם דוגלים בטרור נגד יהודים ולוקחים חלק בפעולות טרור נגד יהודים.

כולם, פת"ח, חמאס, ג'יהאד ושאר הארגונים, מאוחדים בדעתם שלישראל אין זכות קיום . צריך רק לפתוח ספר היסטוריה בבתי הספר של הרשות האש"פית כדי לראות שישראל אינה מופיעה כלל בספריה בדיוק כפי שהיא איננה מופיעה בספרים של תומכי חמאס.

ולכן, לפני שתוקפים את נשיא שוויץ יש להבין שמי שהכשיר את הטריפה ערפאת ואבו מאזן,  הוא זה שסלל את הדרך להכשרת הנבלה אחמדינג'אד

עדיין לא מאוחר לתקן את העוול. על ממשלת ישראל החדשה להכריז קבל עולם שאין היא מבדילה בין אבו מאזן, איסמאיל הנייה, אחמדינג'אד או אוסמה בין לאדן. כולם טרוריסטים מתועבים שיש להיאבק נגדם מלחמת חורמה. רק כך תחזור ישראל להיות אור לגויים.
רק אז תחזיר ישראל לעצמה את הזכות המוסרית לבוא בדרישות ובטענות למדינות העולם ובין השאר לשוויץ.