אטום עכשיו

איך נגן על עצמנו מפני הסכנה האיראנית?

חן בן-אליהו , כ"ט בניסן תשס"ט

בעקבות 'ועידת דרבן 2' ונאומו שם של הצורר האיראני, יש לשוב ולהבהיר את המציאות כפי שהיא ולפעול בהתאם. לכן, לא נותר לי אלא לחזור על דברים שכתבתי בעבר (10/06), בשינויים קלים המתבקשים לנוכח עבור הזמנים וחילופי אישים.

"הקם להרגך, השכם להרגו". אמת יהודית נצחית זו, כתבתי אז, מן הדין שתהיה נר לרגלינו ומאור לעינינו בבואנו לעסוק בבעיית זמננו, הבעיה האיראנית.

הנה כי כן, קם לו באיראן אחד, מחמוד אחמדינג'אד, המדבר על השמדת ישראל מדי יום ביומו, מטיף להשמדת ישראל בכל הזדמנות ופועל ממש לייצר פצצות גרעיניות כדי להשמיד את ישראל, כלומר למטרות 'שלום' בלבד.


אם בוש לא פעל נגד אחמדינג'אד ואיראן, אין לצפות שהנשיא החדש, הדמוקראט הנאור חוסיין אובמה, משיח השקר והשלום, יהין ויפעל
ככתוב במקורותינו, "כל השונא לישראל נהיה לראש". מובן מאליו שאחמדינג'אד זה נהיה בין לילה למנהיג העולם המוסלמי ולגיבורם של גויים רבים. והרי הוא קורא ופועל להשמדת ישראל, וכך לקדם את ה'שלום' העולמי.

ובכן, כאן לא יועילו ולא יצילו ניסיונות מעוררי רחמים להתחנן ולהתחנף לגוי האמריקאי שיעשה את העבודה. הוא לא. אמת, מול עיראק הפגין הנשיא לשעבר בוש עמדה צ'רצ'יליאנית ועל כך יבורך. אולם בכל האמור באיראן, השמיע בוש 'הרפובליקאי הגאה', לכל אורך כהונתו יללות של חתול אשפתות, ממש כשם שהשמיע צ'מבליין מול היטלר. ואם בוש לא פעל נגד אחמדינג'אד ואיראן, אין לצפות שהנשיא החדש, הדמוקראט הנאור חוסיין אובמה, משיח השקר והשלום, יהין ויפעל. הוא לא. וכן, יש לזכור שהיטלר, לפני שביצע את זממו המזוויע בעם היהודי, לא היה כה בוטה וכה ישיר וגלוי כמו אחמדינג'אד.

כאן גם לא יועילו עוד ולא יצילו ניסיונות פאתטיים כגון חשיפת יכולתה הגרעינית של ישראל לעיני כל, על-מנת להזהיר ולהרתיע. אחמדינג'אד לא יירתע. הוא גם אינו 'מטורף' כפי שיש המבקשים לציירו. לו ולאיראן שלו יש רציונאל משלהם, הגיון משלהם, אולם הוא שונה בתכלית מן ההגיון שלנו. כל נסיון להרתיע את איראן באופן פרגמאטי, בשפת הדיפלומטיה או בלשון אקדמית, נידון לכישלון: איראן נחושה יותר מכולם ויותר מתמיד להשמיד את ישראל, פשוטו כמשמעו. למען מטרה זו פועלת האומה האיראנית כגוף אחד, מתכווננת, מתאמנת וחותרת בנחישות ובהתמדה.

כאן גם לא יועילו עוד ולא יצילו, לא העיסוק המטופש והטפל בשינוי שיטת הממשל, לא גירוש מרושע של החלוצים יושבי המאחזים, לא
הקם להשמידך, השכם להשמידו. הנה כי כן, מול עוצמת האמונה ו'צדקת הדרך' האיראנית שמטרתה האחת היא להשמיד את ישראל, אין לנו אלא להציב את עוצמת האמונה שלנו וצדקת הדרך שלנו
המנטרה המטומטמת 'שתי מדינות לשני עמים' ולא שום ספין אידיוטי אחר.

כאן גם לא יועילו ולא יצילו, לא סיירת מובחרת כזו או אחרת ולא שום יחידה מיוחדת שתפעל הרחק, אי-שם במזרח, פעולה כירורגית עם פנס על המצח ופינצטה ביד לחיסול אחמדינג'אד.

כאן יש רק פתרון אחד, יחיד ומיוחד: הקם להשמידך, השכם להשמידו. הנה כי כן, מול עוצמת האמונה ו'צדקת הדרך' האיראנית שמטרתה האחת היא להשמיד את ישראל, אין לנו אלא להציב את עוצמת האמונה שלנו וצדקת הדרך שלנו: אנו באנו ארצה לחיות, לבנות ולהיבנות בה, בחומר וברוח, בחול ובקודש. המלחמה מול איראן היא מלחמת קיום ממש, מלחמה לחיים או למוות. מבחינת האמת והצדק הישראלי המוחלט, מי שקורא ופועל להשמדת ישראל, איבד את זכות קיומו. משמע, איראן איבדה את זכות קיומה, חד וחלק.

בהסתמך על מקורות זרים ועל השכל הישר נודע מזמן כי לישראל יש לפחות 200 פצצות אטום. 10% ממאגר זה יספיקו בכדי לפתור אחת ולתמיד את הבעיה האיראנית ולהרתיע באופן משמעותי, במעשים ולא בדיבורי סרק, לעשרות ויתכן אף למאות שנים את העולם הערבי-מוסלמי כולו מלהתעסק עוד עם ישראל.

אכן כן: 20 פצצות אטום על כל ריכוזי יצור הגרעין ועל ריכוזי האספסוף הנאצי באיראן, לפני שהנאצים החדשים משיגים יכולת גרעינית, זהו הפתרון הבלעדי, האחד והיחיד, לבעיה האיראנית.

להשמיד עד היסוד את מי שקורא ופועל להשמידנו, זהו הפתרון היהודי השורשי, המוסרי, האמיתי והצודק.

אם חפצי חיים אנו, יש לנו רק ברירה אחת ורק פתרון אחד: אטום עכשיו על איראן.
אטום עכשיו על איראן על-מנת להשמיד את המדינה האיראנית.

הקם להשמידך, השכם להשמידו. עתה, כי הגיעה העת.