נתניהו אנא למד מאובמה

למה ממשלת נתניהו אינה מפרסמת את העובדה שמחמוד עבאס תומך בטרור?

ד"ר אברהם שלום , י"ח בתשרי תש"ע

אורח
אורח
ערוץ 7

מחמוד עבאס ראש מחבלי אש''ף קיים קבלת פנים חגיגית למחבלות אשר שחררה ישראל עבור הקלטת של גלעד שליט.  האם הודיע ראש הממשלה בנימין נתניהו כי מעתה יחרים כל מגע עם האיש הזה? מר נתניהו תומך ב'שלום כלכלי' עם האיש הזה, ומבקש לחזק את שלטונו. לא שמענו כי ראש הממשלה הודיע למחמוד עבאס כי ישראל תעניש אותו על מעשהו.

לאחרונה התפרסם כי הנשיא האמריקני אובמה כעס על ראש הממשלה הבריטי גורדון בראון בגלל שחרור מחבל לובי שהיה כלוא
בבקור בניו יורק לרגל מושב עצרת הבטחון של האו''ם, התרחק הנשיא האמריקני מראש הממשלה הבריטי ונמנע מלהפגש עמו לשיחה, ולא קיים מסיבת עתונאים משותפת עמו כמו שעשה עם הנשיא הצרפתי והקנצלרית הגרמנית
בסקוטלנד. בבקור בניו יורק לרגל מושב עצרת הבטחון של האו''ם, התרחק הנשיא האמריקני מראש הממשלה הבריטי ונמנע מלהפגש עמו לשיחה, ולא קיים מסיבת עתונאים משותפת עמו כמו שעשה עם הנשיא הצרפתי והקנצלרית הגרמנית. אובמה שוחח עם בראון רק שיחה חטופה בעת שעברו בקצור דרך במטבח בניין האו''ם  הרחק מעיני עתונאים.

מה עושה משרד החוץ הישראלי לפרסם בארצות הברית כי האיש שמקבל כספים מאמריקה הוא תומך טרוריסטים?

המחבל הלובי אל מגרחי נוטה למות ממחלת הסרטן. הוא טוען כי אינו אשם בהפלת המטוס האמריקני ולאחר שחרורו גינה את הפלת המטוס האמריקני מעל לוקרבי אשר בסקוטלנד והצהיר כי הוא משתתף בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהם בהפלת המטוס. כנגדו, ראש אש''ף מהלל ומפאר את המחבלות אשר לא התחטרו על מעשיהן וקראו לאחרים ללכת בעקבותיהן ולחטוף ישראלים.

איזו הודעה פרסמו ראש הממשלה ושר החוץ בתקשרת העולמית ומה מסרו לאובמה על מחמוד עבאס המפאר ומשבח את המחבלות אשר שילחנו לחפשי?

אין אנו צריכים להתפלא על דעת הקהל העולמית העוינת הנזונה מתעמולת השקר של הערבים ותומכיהם הישראלים בעוד ממשלתנו מתקשה לומר דבר על זכויותינו.