למנוע שחרור מחבלים

עסקת הקלטת מאחורינו. אך הרע מכל עוד לפנינו.

יוסי צור , י"ח בתשרי תש"ע

יוסי צור
יוסי צור
צילום: פלאש 90

מה עומד לפנינו? יש הטוענים ששחרור 1000 מחבלים יגרום לנזק בטחוני אדיר למדינה, שלא לדבר על נזקים אחרים הסברתים ואיך תתפס ישראל בעיני הערבים במזרח התיכון. מאידך יש הטוענים כי לא יקרה כלום. האם אנחנו צריכים לקחת סיכון או לא?  האם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת סיכון שכזה?

חישבו לרגע על מי מבני ביתכם הייתם "מוותרים" תמורת שחרור המחבלים?


כאשר נחטף סופיאן אבו זיידה מהפת"ח על ידי כנופייה המקורבת לחמאס הוא שוחרר אחרי 20 דקות. כולנו יודעים כי אם החמאס יחטוף חייל מצרי הוא ישוחרר אחרי 30 דקות בתוספת התנצלות
כאשר נחטף סופיאן אבו זיידה מהפת"ח על ידי כנופייה המקורבת לחמאס הוא שוחרר אחרי 20 דקות. כולנו יודעים כי אם החמאס יחטוף חייל מצרי הוא ישוחרר אחרי 30 דקות בתוספת התנצלות.

למה אין לחמאס את היראה הזו מישראל? כי אנחנו לא פועלים בדרכים אחרות, שיחררנו בעבר ואנחנו משחררים רוצחים ואסירים ללא מגבלה.

למה אפשרי שיתפוצץ ראשו של עימאד מורנייה בדמשק ואי אפשר שיקרה אותו דבר בעזה? למה אפשר לעצור שיירות חימוש בסודן ואי אפשר להגיע לחוטפיו של שליט בעזה?

האם ניסו דרכים אחרות לשחרור שליט? מה עשתה הממשלה פרט לכניסה למשא ומתן והתמקחות על מספרי מחבלים שישוחררו, החמאס הרי לא זז מעמדתו המקורית מלפני 3 שנים. איך הגענו למצב נואש שמשחררים מחבלות תמורת מידע שיש לנו בין כה? גם מול החיזבאללה לא שוחררו אסירים חיים תמורת מידע? עד לאן ועד מתי?

עיזרו לממשלת ישראל לעמוד אל מול הסחף, השמיעו את עמדתכם נגד שחרור מאות מחבלים ושמרו על יקירכם, עיצרו את השחרור!

מכיוון שהממשלה הולכת בתוואי של הפקרת העתיד והבטחון ואל עסקת דמים עם השטן, לאחר שבג"ץ בחר לא למנוע או אפילו לשאול האם יש הגיון בשחרור מחבלים, לא נותרה הברירה אלא להשמיע את קולנו, קול המתנגדים לשחרור המרצחים. זכותו וחובתו של כל אחד הדואג לעתידו ולעתיד משפחתו ועמו למחות ולהעביר לממשלה ולראש הממשלה נתניהו מסר חד – עצור את השחרור! אנא פעלו למען בטחון ישראל ובטחונם של הישראלים.

כנסו לאתר  הקמפיין נגד שחרור מחבלים, העבירו הלאה לכל מכריכם.

שילחו הודעה לראש הממשלה ולשר הבטחון  ודרשו מהם לעצור את שחרור המחבלים -

למשלוח בפקס שילחו את ההודעה:

אדוני ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו

אל תשחרר מחבלים רוצחים אשר הורשעו בבית דין

עשה כל שביכולתך להחזיר את החייל גלעד שליט, השתמש בכל דרך שהיא אך אל תשחרר מחבלים אשר רצחו ישראלים והבטיחו לשוב לדרך הטרור.

שחרור מחבלים - רק אחד בעד אחד!

שילחו לראש הממשלה פקס אל  02-5664838 או אימייל  PMO.HEB@it.pmo.gov.il

שילחו לשר הבטחון פקס אל  03-6976218 או אימייל    pniot@mod.gov.il