וירוס "השחקן החמקן"

הגיע הזמן למנוע מווירוס "השחקן החמקן" לזכות ברייטינג תקשורתי לבניית החרם המתגבש ולהעביר אותו למישור המשפטי של דיני העבודה ויחסי עובד ומעביד.

עו"ד אהרן שרון ביאלקוביץ , כ"א באלול תש"ע

כולנו עדים לאחרונה לתופעה מדאיגה אותה ניתן לכנות מלנומה אומנותית המאיימת להכחיד את ריבונות מדינת ישראל ואת חלק מאזרחיה, תוך ניסיון בלתי פוסק לנתק את צינור החמצן האומנותי ליישובים מחוץ לקו הירוק.

כתבינו שוחחו עם מומחים ישראלים לאפידמיולוגיה חברתית ומחלות זיהומיות ואלה ציינו כי המדובר בווירוס חדש הקרוי בתעשייה " השחקן החמקן" אשר מאיים לתקוף כמה מערי ישראל בשם חופש הביטוי ולשמש כבסיס נרחב למתנגדיי ארץ ישראל בארץ ובעולם תוך שימוש בצופן גנטי ידוע מראש הקרוי "לא מופיע מחוץ לקו הירוק"!!!

מומחים ממכון וייצמן מציינים לאחרונה כי הווירוס ניסה לתקוף בשבוע האחרון את תושבי אריאל אולם בשל היותם מחוסנים למחלה, ברוך השם לא היו נפגעים בגוף ובנפש.

מחלת השחקנים היא תחלואה של חלק מהחברה הישראלית אשר במסווה של חופש הביטוי ודמוקרטיה חופשית מבקשים למוטט את זכויות המדינה היהודית והדמוקרטית תוף פגיעה באלפי תושבים אשר במשך שנים בנו את בתיהם, שילמו מיסים והגנו בגופם על מדינתנו, כל זאת בעידוד ובתמיכת ממשלת ישראל.

למרות ריבוי הדעות בפוליטיקה הישראלית, גם אם ישנם כאלה החושבים כי יש לחלק את הארץ לאויבינו בכל מחיר או ללא מחיר, חשוב לזכור כי חלוקת הארץ ו/או כל מו"מ מדיני מעולם לא נעשה ויעשה מחדרי ההלבשה של שחקני תיאטרון לבטח לא משירותי הקאמרי בעיר תל אביב.

אם לרגע שכחנו, הרי שריבונות ישראל איננה הצגה ושחקני תיאטראות שמאלנים אינם יועצים פרלמנטרים לבטח לא מנהלים
מחלת השחקנים היא תחלואה של חלק מהחברה הישראלית אשר במסווה של חופש הביטוי ודמוקרטיה חופשית מבקשים למוטט את זכויות המדינה היהודית והדמוקרטית תוף פגיעה באלפי תושבים אשר במשך שנים בנו את בתיהם, שילמו מיסים והגנו בגופם על מדינתנו, כל זאת בעידוד ובתמיכת ממשלת ישראל.
במשרד התרבות, אשר בכוחם לקבוע מהם תנאי התמיכה הכספית לתיאטראות ומי רשאי בישראל נוסח 2010 לזכות למעט תרבות ביישובו.

המדובר בקבוצת שחקנים ( 36 -ל"ו במספר, אשר לבטח אינם צדיקים) להם הצטרפו 150 מרצים (בגימטרייה קן- קרי "קן צרעות") שפשוט ביקשו להחליט מיהו יהודי בכול הנוגע לזכאות תרבותית.

דומני שהגיע הזמן למנוע מווירוס "השחקן החמקן" לזכות ברייטינג תקשורתי לבניית החרם המתגבש ולהעביר אותו למישור המשפטי של דיני העבודה ויחסי עובד ומעביד.

כשכירים הממומנים על ידי מדינת ישראל, וכשחקנים החתומים על חוזים אישיים עם התיאטראות אולי הגיע הזמן שאחד ממנהלי הבימה ו/או הקאמרי ואחרים יוציאו מכתב פשוט בו יובהר לשחקנים העליזים כי מיקום ההצגות וקהל היעד אינם נושא לפרשנות ו/או פתוח לדיון בחוזי ההעסקה ובמידה ושחקן ימנע מלהתייצב בהצגה מתוכננת יהווה הדבר הפרת החוזה ועילה לפיטוריו.

כנראה שממדיי האגו- טריפ התיאטרליים והבמה האומנותית אינה מספיקה לקבוצת שחקנים זו, שלא לדבר אולי על כאלה אשר מבקשים בכול מחיר להימנות עם סדר היום התרבותי הישראלי.

חתן פרס ישראל לכלכלה, פרופסור אריאל רובינשטיין, אשר הצטרף ל-150 אנשי האקדמיה צוטט כי " מטרת העצומה היא לקעקע את הנורמליזציה ביחס שבין ישראל והשטחים הכבושים".

הצביעות הגדולה של פרופ' רובינשטיין היא כפולה. פעם אחת בשל "היריקה" בפני הגוף אשר העניק לו את פרס ישראל לכלכלה- מדינת ישראל ולצערי גם אם מדובר בעילוי כלכלי הרי שמבחינת נאמנותו האזרחית המדובר בטירון אשר לא זכאי לשום פרס חברתי!

גם אם גבולות ישראל ישתנו וגם אם חס ושלום יאלצו תושבי אריאל להתפנות ולקבל פיצויים עדיין אין זה ראוי כי חבורת פרופסורים קבועה תנסה לפגוע בלגיטימיות של תושבי אריאל לצריכת תרבות ושירותים אחרים לבטח בשעה שמתחיל לו משא ומתן מדיני אשר תוצאותיו טרם הובררו!

עד שלא ייקבע אחרת, וכשם שפרופסור רובינשטיין ושחקניו לא פועלים נגד חוקי מדינת ישראל האחרים, מוטב היה לו היו מתמקדים אנשי האקדמיה והרוח בכיבוד הסטאטוס קוו הקיים אשר מאפשר מחד לתושבי אריאל לזכות בתרבות ישראלית ומאידך מחייב את שכירי התיאטראות להימנע מהפליה עד שלא הוחלט אחרת.

דמיינו לעצמכם מצב הפוך בו יסרב ראש עיר בישראל ( בתוך הקו הירוק כמובן) למנוע משחקן לעלות על במה בעירו בשל מוצאו, דעותיו ו/או נטיותיו המיניות, זאת לקידום אג'נדה חברתית מדינית?!

הצביעות עוד זועקת בשל העובדה הספציפית, כי אף אחד מהשחקנים לא נדרש להופיע בהתנחלות מבודדת או מאחז אשר הדרך אליו אולי מסוכנת ומפותלת רחמנא ליצלן.

המדובר ביישוב וותיק עתיר משפחות באלפיהם, ואף הגישה אליו בטוחה למדיי וקרובה לכל יישוב במטרופולין ולכן נראה לי שבחירתה של אריאל מהווה מטרה גרועה ביותר מבנק המטרות שניתן היה לבחור.

חמורה מכל היא העובדה כי בשעה שאיראן סוריה והפלשתינאים מבקשים להשמידנו (ולא תובעים רק את החזרת אריאל) משחקת (תרתי משמע) חבורת שחקנים ואנשי רוח כסילים לידיי אויבינו אשר מקיימים את מאבקיהם בקלות יתר שכן הפעם הם זוכים לרוח גבית מאנשי רוח אשר מפעילים את הווירוס החדש המכונה בפי מומחים: "השחקן החמקן" .

מזלנו שבשל ניסיון העבר העשיר זכינו לקבל את החיסון לווירוס בזמן.