שוב ש"ס מפנה עורף לבוחריה

ושוב ש"ס, אותה ש"ס שבעבר כבר בגדה בבוחריה מודיעה כי תימנע בהצבעה על המשך ההקפאה כאשר הפירוש של אותה "הימנעות" שתביא חורבן.

עו"ד איתמר בן - גביר , י"ד בכסלו תשע"א

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר
פלאש 90

בסרט הזה כבר היינו. שוב ראש ממשלה מהימין ( בטח מהימין, השמאל לא מסוגל....), לוקח פניה חדה שמאלה, שוב ממשלה שנבחרה בקולות של מצביעים שלא רוצים ויתורים ונסיגות, נדרשת להצבעה גורלית ושוב ש"ס, אותה ש"ס שבעבר כבר בגדה בבוחריה מודיעה כי תימנע בהצבעה על המשך ההקפאה כאשר הפירוש של אותה "הימנעות" הוא פרוש אחד: החורבן יוצא לדרך.

טענות שונות יטענו החברים אלי ישי ואריאל אטיאס, "הבטיחו לנו שאחרי ההקפאה נבנה יחידות דיור בכמויות....זו ההקפאה האחרונה.. ירושלים לא בהקפאה..." אך את הקולות הללו שמענו גם בפעם הקודמת שבה הם הצהירו שההקפאה תהיה חד פעמית, שאחרי ההקפאה חוזרים לבנות ובגדול וירושלים לא כלולה בתוך ההסכם  ואולם המציאות הוכיחה אחרת. בירושלים יש הקפאה, וועדת התכנון והבניה לא מסוגלת לאשר כמה יחידות דיור בפסגת זאב או בהר חומה  וגם ההבטחות של ישי את אטיאס שאחרי ההקפאה חוזרים לבנות ובגדול הסתברו כשקר גס ולא רק זה אלא שגם על הבנייה שהייתה מבקשים כעת להחיל את חוקי
אלא שמסתבר שאצל ש"ס זה בגנים! יש אצל ראשיה משהוא ב DNA שמוביל אותם לפני כל שעת מבחן אמיתית לערוק לשמאל ולהתייצב כנגד רצון הבוחרים שלהם ובעיקר כנגד תורת ישראל הקדושה המצווה אותנו לרשת את ארץ ישראל ולהילחם עליה.
ההקפאה...

אלא שהבעיה העקרונית עם ההתנהלות של ש"ס אינה רק מסיבות של אמינות אלא בראש ובראשונה מההבנה שההקפאה היום היא צעד מהותי לקראת  הסכם שיושג בתוך שלושה חודשים ולפיו מדינת ישראל תבקש לסגת  לקווי 67 , ביבי יתקפל סופית מכל העקרונות שלו ( גם אלה שעוד נשארו...)  והממשלה תבקש לעקור עשרות אלפי יהודים מהבית.

אצל ש"ס של אריה דרעי זו הייתה האג'נדה. ההתחברות עם מפלגת העבודה, עם חבורת רמון וביילין הוכיחה כי דרעי אמנם רוכב על קולות הימין אך נטוע עמוק עמוק בשמאל. אצל אלי ישי נראה שזה היה שונה. בכל השנים האחרונות הקפיד ישי להצטייר כסמן ימני הוא הבטיח לשמור על ירושלים, יצא נגד גירוש גוש קטיף  ובקמפיין הבחירות האחרונות דאגו אנשי ש"ס לעשות נפשות ברחבי יהודה ושומרון תוך שהם מבטיחים כי רק ש"ס תדאג למתנחלים.

אלא שמסתבר שאצל ש"ס זה בגנים! יש אצל ראשיה משהוא ב DNA שמוביל אותם לפני כל שעת מבחן אמיתית לערוק לשמאל ולהתייצב כנגד רצון הבוחרים שלהם ובעיקר כנגד תורת ישראל הקדושה המצווה אותנו לרשת את ארץ ישראל ולהילחם עליה.

הם עושים את זה אולי כדי למצוא חן בעיני השמאל ולרקוד ריקודי מה יפית, הם עושים את זה אולי כי באמת יישוב ארץ ישראל והערים ביתר, קרית ספר ואלעד לא ממש חשובות להם, הם עושים את זה אולי כדי לזכות בדיוודנדים כאלה ואחרים, בטובות הנאה, בשלמונים בתקציבים, אך ראוי שאנשי ש"ס ידעו: הפעם זה גט כריתות ולתמיד. אם ההקפאה השנייה תעבור בקולות של אלי ישי ואטיאס יצטרכו אנשי ש"ס להבין ולהפנים שאין להם מה לחפש יותר בימין ! אין להם מה לעבור ביישובי יהודה ושומרון ולנסות וללקט קולות ואפילו בשמואל הנביא ובשוק הבוכרים יתחילו לשאול שאלות קשות.

זוהי שעת מבחן לאלי ישי ולכל אנשי ש"ס. רגע האמת הגיע. האם ש"ס בימין או בשמאל? האם אלה המבקשים להחזיר עטרה ליושנה לנו או לצרינו? בימים הקרובים נקבל את התשובה.