תשובה לגבלס ותלמידיו הערבים

לאמרתו של גבלס שאם חוזרים על שקר גדול הרבה פעמים
- בסוף יאמינו לו – יש לי תשובה: גם אם חוזרים על אמת גדולה הרבה פעמים – בסוף יאמינו לה.

יוסף דוריאל , כ"ח בכסלו תשע"א

יוסף דוריאל
יוסף דוריאל
ערוץ 7

תלמידיו הערבים של גבלס – שר התעמולה הנאצי - אימצו בהצלחה את שיטתו ומכים בה את ישראל עד כדי סיכון מעמדה הלגיטימי של מדינת היהודים בעולם. מה שלא תפסו קברניטי ישראל הסביר לאחרונה, בפשטות, איל-התקשורת רופרט מרדוק בהרצאה שנתן לליגה למניעת השמצה בארה"ב: עם הקמת המדינה היהודית, ניסו הערבים לחסל אותה בהתקפה צבאית ישירה אך זו נכשלה, הם ניסו, בהמשך, לחסל אותה בפעולות טרור בישראל ובעולם, וגם בזה נכשלו. עכשיו הם מצאו את השיטה המנצחת – מסע דה-לגיטימציה של ישראל, שדוחף אותה למעמד של מדינה מצורעת ומוחרמת, שתתמוטט כמו משטר הלבנים בדרום-אפריקה.

לשם כך, הם משתמשים בכל שקר ועלילת דם מפוברקת שאפשר למכור לגזענים אנטי-יהודיים ולשמאל הסהרורי בעולם. הם הצליחו להשתלט (תמורת כסף?) על ארגונים לא-ממשלתיים (NGO) המופיעים כמגיני "זכויות אדם" במסע לדמוניזציה של מדינת היהודים, גם בתוך ישראל, ובימים אלה שמענו דובר שלהם מטיף בתקיפות, ברדיו הממלכתי שלנו, נגד "המצור הלא-חוקי על עזה", עם טיעון במצח נחושה שרצועת עזה "נמצאת תחת כיבוש", כאילו לא שמע על "ההתנתקות".

והשערורייה כאן איננה רק בדברי בלע אלה של אזרח ישראלי אלא – בחוסר תגובה מיידית שתעמיד אותו על מקומו. וכך אנו והעו
עכשיו הם מצאו את השיטה המנצחת – מסע דה-לגיטימציה של ישראל, שדוחף אותה למעמד של מדינה מצורעת ומוחרמת, שתתמוטט כמו משטר הלבנים בדרום-אפריקה
לם בולעים בלוף אחר בלוף, המתחילים בסיפור דמיוני על "עם פלסטיני שבירתו ירושלים", כשאלה הטוענים להנהיג אותו הודו בעצמם - שהמציאו את "העם" רק כאמצעי טקטי למלחמה בישראל, וממשיכים בסיפורי "הנכבה" על גירושם בכוח של "הפלסטינים" ממולדתם, תוך הסתרת העובדה שאלה ברחו לפי הוראת מנהיגי ערב, כדי לא להפריע לצבאותיהם להשמיד את היישוב היהודי, וכאשר מספר הפליטים היהודים שגורשו בכוח מארצות ערב עלה בהרבה על זה של הפליטים הערבים שברחו משטח ישראל. שיטת הבלוף כבר הגיעה לידי כך שהם טוענים כי על הר הבית אף פעם לא היה בית מקדש יהודי ולכותל המערבי (כמו למערת המכפלה וקבר רחל) אין שום קשר ליהדות. וכשבראש ארגון הכזבנים עומד מי שקיבל דוקטוראט על עבודה "מדעית" המכחישה את השואה, אף אחד לא שואל אם הוא יכול להיות פרטנר למשא-ומתן לשלום.

מול כל הבלופים האלה לא נשמעת בעולם (וגם בארץ), בעוצמה המתבקשת, האמת היהודית-ישראלית: על אלפי שנות הקשר של היהודים לארץ ישראל, על זכויותינו כאן לפי החלטות חבר הלאומים, על פשעי המלחמה הערביים בהתקפה להשמדת ישראל ביום הקמתה, בה יצרו את "בעיית הפליטים", שעל גבם ממשיכים את המלחמה בה כשלו, ועל הטרור בו רוצחים בכוונה תחילה אזרחים חפים מפשע, כולל נשים הרות וילדים. והחמור מכל – על פיתוח תעשייה פראית של עלילות דם, בעזרת גייס חמישי (קנוי בכסף?) מתוך הממסד היהודי. ובתחום זה פרצו השקרים את כל הגבולות, ללא תגובה ישראלית הולמת, ולהמחשה אביא רק דוגמה אחת: קו-פרודוקציה ערבית-צרפתית של "רצח הילד מוחמד א-דורה בידי חיילי צה"ל", בה נפתחה האינתיפאדה של ספטמבר 2000.

אחרי שהוכחתי, ובעקבותיי – שורה של מומחים בארץ ובעולם - שהייתה כאן הצגה מבוימת ברשלנות, השיגו מפיצי העלילה פסק דין של שופטת בישראל שפסלה מכל וכל את מסקנות התחקיר שלי מבלי לראות אותו (בין היתר – בטענה שמהנדס בעל עשרות שנות ותק "אינו יודע גיאומטריה של זוויות"). לפני שקיבלתי את פסק הדין הוא כבר צוטט בתחנת הטלוויזיה בפריס, להוכחת צדקתו של מפיץ הכזבים שלהם, והמשיך להתגלגל לידי משמיצי ישראל, כולל ארגון "אמנסטי אינטרניישנל", כשביטולו בביהמ"ש המחוזי כעבור שנה וחצי כבר לא עניין איש. עזות המצח של הכזבנים הגיעה לידי כך שכאשר דובר פלסטיני נשאל בטלוויזיה הקנאדית כיצד זה לא רואים אף כתם של דם בצילומי זירת "הרצח" – הוא הסביר שדמו של הילד התייבש מרוב פחד עוד לפני שפגע בו הכדור. שר המשפטים של ישראל, שקיבל ממני דוח מלא על הפרשה, הגיב בצורה מקורית: השופטת שהפרה כללי משפט אלמנטאריים הועלתה, בחתימתו, בדרגה והוא לא שכח לטלפן לה באופן אישי ולברך אותה על קידומה.

מישהו חושב שכך ננצח במלחמה?

הפרשה במלואה ומעורבות ראש הממשלה בה מתוארים בספר "ללמוד מהחיים", העומד לצאת לאור.