זהירות, אוייב מימין

לא רק בשמאל הרדיקלי מסתתרים עוכרי ישראל . גם בקוטב השני יש יהודים המתחזים לחרדים ופועלים למען אותה מטרה בדיוק.

מנחם רהט , ט"ו בשבט תשע"א

דעות מנחם רהט
מנחם רהט
צילום: עצמי

ועדת החקירה לחשיפת המקורות הכספיים הזרים שמתדלקים את ארגונים השמאל הקיצוני, תצטרך מן הסתם לבצע חקירה גם באשר למקורות המימון של ארגון אנטי ישראלי קיצוני שבקיצוניים, שממוקם בקוטב ההפוך. אלה הם אנשי כת ה'הירשים' (מיסודו של מי ששימש 'שר לענייני יהודים' בממשלת ערפאת מוישה הירש שהלך השנה לעולמו), המזדהים עם הרוצחים הפלשתינים, מוחים כנגד 'הכיבוש הציוני האכזרי והמדכא', תומכים במיגור 'המדינה הציונית', רואים באבו מאזן את 'נשיאנו האהוב', ומייחלים שכל הציונים יגורשו מן הארץ, אינשאללה.

ההירשים מהווים פלג קיקיוני קיצוני בעדת נטורי קרתא. מובן שאסור לטעות ולראות בהם נציגים אותנטיים של הציבור החרדי. ממש לא. הם אינם מייצגים בשום פנים את החרדיות המצויה, וגם לא את הירושלמיות השפויה. נכון אמנם שהם נראים ונשמעים כיהודים ירושלמים אותנטיים: עבדקנים ומסולסלי פיאות, לגופם בגדי שיראין, לראשם מגבעת ירושלמית נמוכה, רחבת תיתורא. אבל זוהי תחפושת בלבד, שמתחתיה שוכנים שונאי ישראל, בני חושך, שאין להם דבר וחצי דבר עם מצוות עשה של ואהבת לרעך כמוך, מצוות לא תעשה של לא תשנא את אחיך, המצווה הכללית של אהבת ישראל, ועוד.

לא שאנחנו זקוקים לאהבתם של מטורפים. לא מפיהם אנו חיים. אבל השאלה שחייבת להישאל היא, מדוע לא ייבדק מי מתדלק את פעילותם האנטישמית? שמא כספי אתנן איסלמיסטים - סעודיים, איראניים, אש"פיסטים, חמאס'ניקים? ואולי בכלל אנו עצמנו מממנים אותם, כשאנו רוכשים מוצרים בחותמת הבד"צ של העדה החרדית? נכון שאפילו ב'העֵיידֶה' המתבדלת יש מסתייגים מהם ואפילו כאלה הבוחלים בהם, אבל כל עוד אינם מקיימים את מצוות וביערת הרע מקירבך, לך תדע אלו תנועות סיבוביות עושים הכספים.

אנשי כת ההירשים, מוטאציה ארסית של היהדות, מתחברים אל הבזויים שבאוייבי הקיום היהודי: זה מכבר שלחו נציגיהם להיפגש עם אחמדיניג'את, כדי לחזק את שנאת ישראל המפעפעת בלבו. המיפגש תועד והועלה לאינטרנט, ולא קשה להבחין בעת הצפיה בקליפ, בחיוך ממזרי מרוח על פרצופו של הצורר, שמן הסתם הירהר אז בלבו: ראו עד לאיזה שפל מידרדרים היהודונים הללו. במקרה אחר (בכ"ג באב תש"ע, 3.8.10) אותם הירשים ריקים ופוחזים, צאצאי המרגלים, יצאו במחולות נלהבים, בחתונתו של אחד מהם, בירושלים, עם דגלי אש"ף בידיהם (צריך לציין שמקצת מהאורחים, חרדים שאינם בני הכת, נחרדו למראה הסגידה לאש"ף והוציאו את הדגלים בכוח מידי המעלים את אוייבינו על ראש שמחתם).

הזרזיר והעורב

ההירשים, מסתבר, לא נחים לרגע, ובאחרונה הם התייצבו שוב לימין צוררי ישראל, כשהשתתפו בכנס כהני דת מוסלמים ונוצרים בבית לחם. נציגם שפך שם, לעיניהם העולצות של אוייבי ישראל, אש וגופרית על 'מדינת הציונים' וייחל לאובדנה מן העולם. הלך זרזיר אצל בן מינו העורב, לחרף ולגדף. נאום הנאצות של אותו ריקא, ישראל מאיר הירש שמו, צולם והועלה לאתר המגדיר עצמו 'הווידיאו של המיגזר החרדי' (www.videonayes.com ). בקליפ ניתן לראות בבירור את הנבל מסב בתחפושתו החרדית-ירושלמית לשולחן הנשיאות, לצידם של קאדים וכמרים על תלבושותיהם הססגוניות ועל צלביהם וסממני העבודה זרה שלהם, וקורא בעברית מן הכתב נאום שיטנה, שאפילו המופתי האיסלמו-נאצי חאג' אמין אל-חוסייני, לא היה מחבר בוטה ממנו.

דברים של האומלל היה כה נאלחים, עד שכל תיאור עקיף לא יוכל להעביר את תחושת הקבס שמעורר נאומו המתרפס, ועל כן העדפנו להביאו כלשונו (בקיצורים המתבקשים מחמת קוצר היריעה):

"אחינו וידידינו העם הפלשתינאי, תושבי הארץ", פער בן הבליעל את פיו, ומיד ריסס באש מילולית מרוכזת את מדינת היהודים: "אין הציונים שייכים כלל להעם היהודי. לא לכותל המערבי ולא לקבר רחל ולא למערת המכפלה, ולא לירושלים בירת פלשתין. [יש] להחזיר השלטון לפלשתינאים, הבעלים הלגיטימיים של הארץ הזו.

"הציונות – שואה"

"הציונות היא אסון האנושות כולה של העם היהודי כולו, והשוֹאה האמיתית של העם היהודי כולו. הציונים הם הם האנטישמים, והציונים יגורשו מן הארץ הקדושה בכוח האלוקים, אינשאללה (תגובות בקהל: אינשאללה ומחיאות כפיים סוערות)...

"כבוד נשיאנו האהוב... אחיזתם של הציונים בארץ המקודשת הזאת ובמקומות הקדושים, היא רק בכוח הזרוע, וללא שום זכות... הציונים מתכחשים בריש גלי לכל תורת משה, ובו בזמן דורשים זכויות על פי התנ"ך לזכותו של העם היהודי על הארץ הזאת... חייבים להוריד את המסווה של הציונים אחת ולתמיד.

"אנחנו מכריזים בזה, שעל פי תורת משה אין הציונים שייכים כלל להעם היהודי, אינם יכולים לדבר בשם העם היהודי, ואין להם שום זיקה להארץ המקודשת הזו, לא לכותל המערבי ולא לקבר רחל ולא למערת המכפלה ולא לירושלים בירת פלשתין (מחיאות כפיים סוערות) ולא לכל המקומות הקדושים בארץ המקודשת הזאת.

"...[יש] לבטל את החלטת האו"ם האומללה מנובמבר 1947, החלטה 181, ולהחזיר את השלטון לפלשתינאים הבעלים החוקיים של הארץ הזאת. אחינו המוסלמים ידעו ויודעים לכבד את המקומות הקדושים בפלשתינה ובעולם, ויידעו לכבד את המקומות הקדושים הללו, גם כשהשלטון יחזור אליהם בקרוב.

"אחינו וידידינו, העם הפלשתינאי... אנחנו איתכם אחים לצרה לכל אורך הדרך... אנחנו מתפללים בלי הרף שהאלוקים יסיר את השלטון הציוני מעל אדמת ארץ הקודש ולביטול הסופי של הרעיון הציוני, המנוגד בתכלית לכל היסודות של תורתנו הקדושה...

"היהודים וגם המוסלמים והנוצרים חיו עד הכיבוש הציוני בשלום ובביטחה מאות בשנים תחת שלטון מוסלמי. [אנו מבקשים] שכל חברי הוועידה הזו, וכן בתיקשורת האיסלמית העולמית, שכל זמן שמזכירים את הציונים ופשעיהם, לא לכנות אותם בשם יהודים או ישראלים, ולכנות אותם בשם שהוא העצם שלהם שהוא ציוני.

"... המימסד הציוני הוא בניגוד לציווי של אללה, שאסור לעם היהודי להקים איזה שלטון שהוא... אנחנו מתפללים ומקווים ליום שבו תוחזר השליטה המלאה של הפלשתינאים על ארץ הקודש, שעיר הבירה שלה אל קודס, ושהציונים יגורשו מהארץ הקדושה בכוח האלוקים...".

הירש סיים דבריו באיחולים "שתצליחו בתכניותיכם להביא לסיום הכיבוש האומלל על פלשתינה ואל קודס, אינשאללה", ונענה כמובן במחיאות כפיים סוערות, בתודת המנחה ל'רבי ישראל הירש', ובתקווה "שכל שאיפותיו יתגשמו", וזה משיב: אינשאללה, וסוחט שוב מחיאות כפיים ממושכות.

בזמן הקרוב, כשתיחקר חדירת כספים זרים, אולי גם כספי אוייב, לפעילות שמאלנים חובבי פלשתינים, אסור יהיה לפסוח על בדיקת מקורות המימון המתדלק פעילות בוגדנית של מתחזים לשומרי תורה ומצוות, שבמעשיהם הניקלים מוכיחים, כי יותר משקשה להוציא יהודים מהגלות, קשה להוציא את הגלות מנפשם של יהודים.

אם בגולה המנוונת נאלץ מושקֶה היהודי לרקד 'מה יפית' להנאת הפריץ המגושם, הנה כאן בארץ הקודש מתנדב מושקֶה הירושלמי לנסוע למחוזות האוייב, כדי לנאץ ולחרף כל מה שבשם ישראל ייקרא.