השכל הישר והאבולוציה

רק השכל הישר של אנשים נורמליים המשוחררים מפניות זרות ואינטרסים מורה על קיום תוכנית מעוצבת מראש ומיועדת בלעדית לקיום החיים.

פרופ' אורבך ופרופ' טרופ , י"ח בשבט תשע"א

דעות לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7
המדע המודרני מציג לנו את הכימיה של החיים לגווניו השונים כמערכת מתוחכמת עד בלי שיעור.אפילו היחידה הקטנה ביותר של החיים –התא הפשוט הוא כה מורכב עד שטובי המדענים לא הצליחו לחקות אותו.

כל עלה של דשא וכל נמלה או יתוש הם שילוב מסובך של מנגנונים כימיים מדוייקים ומתואמים זה לזה הפועלים יחד לייצור של אלפי חומרים בכמויות מדוייקות ובזמינות מתואמת ודינמית שעל ידם מחווירות ומתגמדות כל התעשיות הכימיות בעולם.

דווקא המדעים המדוייקים מראים שההסתברות לכך שדומם יהפוך לצומח או לחי באופן מקרי הוא 0 .

הנדסת בניין העצמות, הנדסת מכונות במיפרקים ובשרירים,הנדסה הידרודינמית בזרימת הדם והתנועה בתוך התאים כל אלה מתוכנתות ומושלמות והן פועלות ללא דופי ,ללא טעויות וסטיות. ההנדסה האלקטרואופטית במנגנון הראיה ושיא פיתוח העל של מוח האדם ומיליארדי מיליארדים של זרמי תקשורת אינטר-נרוונים (בין עצביים)הפועלים ללא הרף בוזמנית בסינכרוניזציה עילאית, שבה הנסתר גדול עד אין שיעור מן הנגלה והידוע, כל אלה מעידים –ללא אפשרות אחרת- על מהנדס –על אשר תיכנן ובנה את כל המערכות הללו.
אנו אין לנו אלא את השכל הישר אשר בעקבותיו נלך ואשר יוביל אותנו שיש בורא לעולם ויש מנהיג כל יכול ,אשר תיכנן לפרטי פרטים ויצר את העולם ומלואו.

רק השכל הישר של אנשים נורמליים המשוחררים מפניות זרות ואינטרסים מורה על קיום תוכנית מעוצבת מראש ומיועדת בלעדית לקיום החיים. ללא שימוש בשכל הישר ,הדמיון עשוי להשתולל ולהמציא רעיונות שונים ומוזרים על העדר תוכנית ועל פעילויות חסרי רסן ללא סדר של משחקי מזל בזריקת קוביות.

המדע האמיתי שייך בעיקר לחקר הווה. המדע האמיתי אפשרי כי בורא העולם מנהל את המציאות ע"י מספר סופי של חוקי טבע שכולם ניתנים לתיאור בצורה מדויקת להפליא ע"י משוואות ומודלים מתמטיים שמוח האדם המציא (ברב המקרים עוד לפני שהחוקים התגלו).

רק בזכות העובדה שחוקי הטבע נענים למתמטיקה שמוח האדם פיתח- אפשר להשתמש בהם כדי לפתח הנדסה.

לא ניתן לעשות מדע אמיתי מעובדות העבר הנסתר והעלום. לא ניתן להוכיח או להפריך ספקולציות באשר לתולדות היקום, תולדות כדור הארץ, תולדות הצומח והחי. גדולי המדענים בכל הדורות הבינו שהמדע אפשרי רק בגלל המתנה הנפלאה של הבורא: חוקי הטבע שמתנהגים בדייקנות ע"פ מתמטיקה שפותחה ע"י המין האנושי.

מצאנו אמונה בבורא ומתכנן- על בקרב מדענים מפורסמים אשר הטביעו את חותמם במדע.

ביניהם נציין את:

סר איזיק ניוטון- אבי הפיסיקה הקלאסית.

מקס פלנק וארווין שרדינגר- אבות הפיסיקה המודרנית ומכניקת הקוונטים.

אלברט איינשטיין- גדול המדענים בכל הדורות, אבי תורת היחסות.

לואי פסטר, מאבות הרפואה המודרנית ועוד רבים אחרים.

אכן קיימת השפעה הדדית בין התורשה לסביבה. תנאים סביבתיים יכולים לתת עדיפות לתכונות המעניקות יתרון מיידי ליצור צומח או חי (למשל, חיידקים הנמצאים תחת התקפת אנטיביוטיקה יכולים לשרוד אם הם עברו שינוי גנטי נקודתי המונע את השפעת הרעל האנטיביוטי על מנגנוני השכפול ויצירת החלבונים שלהם). להשפעה ההדדית הזו ניתן לקרוא "מיקרו-שכלול" והיא מהווה מנגנון הגנה חשוב להתמודדות עם סביבה משתנה.

על הנושא הזה (מיקרו-שכלול) ישנם אין ספור מחקרים אמינים. אבל מכאן ועד ל מה שקוראים היום "תורת האבולוציה" הגורפת, על פיה דומם הפך לצומח וחי במקרה, ושהחיידקיים השתכללו עם השנים במקרה והפכו לאחר כך וכך מאות מיליוני שנים לבני אדם אין כל קשר והשוואה. אוסף של סברות מופרכות על טעויות גנטיות ,סחף גנטי וברור טבעי יחד עם צירופי מקרים לא ישנו במאומה את מה שמחייב השכל הישר.

אלה הטוענים ,כביכול, שכל ההתנהלות המופלאה של הצומח והחי, המנגנונים המורכבים , ההנדסות המושלמות בכל פונקציה של חיים, ההרמוניה המופלאה בטבע הכול הוא תוצאה של תאונות מקריות נראים לנו כאנשים שאימצו להם דת חדשה –"דת המקריות".

אבירי המטריאליזם המערבי שגורסים "אבולוציה" כהסבר למציאות החיים הינם מאחזי עיניים. הם מגייסים לכאורה את המדע המודרני כהוכחה לאמונתם, בעוד שאין מאחורי תורת האבולוציה בכללותה שום מדע אמיתי.

ישנם היום מאות מיליוני אנשים שמאמינים בעבודות אלילים שונות. במשך תולדות המין האנושי היו מיליארדים של בני אדם שהאמינו בעבודות אלילים ואמונות טפלות.

היום יש דת שקרית חדשה וגורפת: דת "המקריות" מאחורי "דת" זו עומדים ,ביודעין ובלא יודעין דחפים של "איש הישר בעיניו יעשה " אין מסגרות מוסר אין כל עול רוחני ,הכל מותר ואין שכר ועונש.

בסיכום אנו אין לנו אלא את השכל הישר אשר בעקבותיו נלך ואשר יוביל אותנו שיש בורא לעולם ויש מנהיג כל יכול ,אשר תיכנן לפרטי פרטים ויצר את העולם ומלואו.