רבנים על הכוונת

לאן נעלמה מערכת אכיפת החוק? מסתבר שהיא עסוקה ברדיפת הרבנים. אין מי שיגן על הרכוש היהודי, הביטחון האישי, קרקעות המדינה. הכל הפקר.

עו"ד גרשון מסיקה , ט' באדר תשע"א

גרשון מסיקה
גרשון מסיקה
צילום: פלאש 90
קצין השייטת מורן ורדי הי"ד נפל בקרב בשכם לפני 7 שנים, במהלך נסיון מעצר של מבוקשים בכירים. לאחר מותו קיבל צל"ש על אומץ ליבו בקרב. כשהגיע לידי המשפחה תחקיר הקרב, נחרדה לשמוע שמפקדים בכירים אסרו לירות טיל אל הבית והעדיפו להסתער ולסכן את הלוחמים ביודעם שהמחבל חי.

המשפחה פנתה אל ראש אגף מבצעים דאז, האלוף ישראל זיו, ובפגישה איתו, לא האמינו בני המשפחה למשמע אוזניהם כשאמר שירי הטיל לא אושר כי "אזרחי האויב חשובים לא פחות מחיילי צה"ל".

לאחר הגירוש מגוש קטיף הציב ראש הממשלה דאז שרון סוללת תותחים שכביכול השיבה אש אל מקורות הירי (הצפוי מראש, לצערנו) מן המקומות אותם נטשה ישראל – לעבר אשקלון, שדרות וישובי עוטף עזה.

אלא שהתותחנים הצטוו לירות רק על שטחים ריקים ולאחר שוידאו כי אין אפילו בעלי חיים בשטח. מטרת התותחים היתה לשמש מצג שווא עבור הישראלים, שיחשבו כי מדינת ישראל מגיבה על הירי הבלתי פוסק על אזרחיה.

כשהציע חיים רמון בממשלת "קדימה" להשיב באש תותחים אמיתית אל מקורות הירי ברצועת עזה, אסר זאת היועץ המשפטי, למרות שהדבר מותר לפי החוק הבינלאומי. אלה הם הערכים מעוותים שמערכת משפט המנותקת מהמציאות החדירה לכל נושאי התפקידים בישראל.
הם לא ישברו אותנו, מסע ההפחדה לא יצלח. האידיאולוגיה העקומה שמנסה השמאל הקיצוני לכפות על אזרחי המדינה תתפוגג ותעלם במסך העשן של ההיסטוריה,

זהו "מוסר הלחימה" העקום המוכתב לצה"ל והעולה לנו בדם בנינו, ואוי למי שינסה להמרות את פי ה"פוליטיקלי קורקט" - התקינות הפוליטית המעוותת הזו.

במדינת ישראל ניתן (שחור על גבי לבן בצו) לאסור רק על יהודים לבנות מבלי שהדבר יוגדר כגזענות, בג"ץ אינו מתרגש. אסור, לעומת זאת, לומר מילה על המימדים של הפשע, האונס על רקע לאומני, תאונות הדרכים, ההצתות הזדוניות, גניבות של רכב, רכוש, צאן ובקר, ההשתלטות על קרקעות ויתר מקרי העבריינות האדירה של ערבים, הגדולה בהרבה משיעורם באוכלוסיה.

אימאמים המקבלים שכר מהמדינה והמסיתים מעל צריחי המסגדים כל יום שישי לרצח יהודים ולחיסולה הפיזי של מדינת ישראל המממנת את משכורתם - להם לא אומרים מילה.

עוצמת הקול המופרזת בכוונת מכוון במסגדים רבים ליד שכונות יהודיות במדינה, אף היא אינה זוכה למענה מצד גורמי האכיפה. לאנרכיסטים מותר להסית ערבים לאלימות כנגד חיילים ומתיישבים ביו"ש מבלי להיענש. מותר להם להסית בגלוי לרצוח את שר הביטחון ומערכת המשפט נותרת דוממת.

פרופ' זאב שטרנהל יכול להכריז בתקשורת על לגיטימיות הטרור הערבי ולייעץ להם להפנות את מעשי הרצח שלהם נגד התנחלויות ולא לפגוע בנשים וילדים – כלומר כן לפגוע בגברים ("הארץ" 11.5.01), ועדיין להיות ראוי, ואף לקבל את פרס ישראל.

אין מי שיגן על הרכוש היהודי, הביטחון האישי, קרקעות המדינה. הכל הפקר.

לאן נעלמה מערכת אכיפת החוק?

מסתבר שהיא עסוקה ברדיפת הרבנים, מהיחידים שהעזו להרים את קולם במטרה להתגונן נגד טירוף המערכות האנטי ישראלי שאחז את מוסדות המדינה היהודית.

בעוד שר הבטחון מבטל מסלול הסדר של ישיבה בישראל, משום שהעומד בראשה מסרב לתכתיבו לגנות אקט הפגנתי של חיילים אשר לרובם המוחלט אין כל קשר אליה, מדינת ישראל ממשיכה לשלוח את עובדיה וצה"ל את קציניו ללמוד באוניברסיטאות בהן מרצים וראשי מחלקות לא רק פועלים רשמית לסרבנות משאל, אלא אף מסיתים בגלוי לחרם על מדינת ישראל, מכנים את חיילי צה"ל "נאצים" ופועלים בחו"ל נגד קיום המדינה ממש.

אותם גורמים מונעים פוליטית, המגלים אזלת יד ואפס מעשה מול ארגוני שמאל קיצוני שהלשינו במסמכים רשמיים על צה"ל לועדת גולדסטון ומול "אנשי רוח" (?) משמאל המסיתים בגלוי לרצח מתנחלים ולפגיעה בחרדים – ללא כל תגובה משפטית, אותם גורמים בדיוק מעזים לפתוח בחקירות ולהוציא צו מעצר (!) כנגד אחד מגדולי הדור אשר חתם על הסכמה לספר תורני העוסק בבירור דיני מלחמה בהלכה ובמשפט העברי, בירור הלכתי-תאורטי-אקדמי שברור כי איננו למעשה. חקירה פלילית וצו מעצר על עצם הדיון ההלכתי.

המיליה המצומצם, אותו מיעוט מבוטל בעם האוחז עדיין בקרנות מזבח מוקדי הכוח במערכת המשפט והתקשורת, החותר בהתמדה למניעת בניה גזענית ע"י יהודים בלבד ופועל בגלוי למניעת זכויותיהם הקנייניות של יהודים בבתים השייכים להם או בקרקעות שנקנו ע"י יהודים בכסף מלא בירושלים וביו"ש, מעזים לפתוח בחקירות פליליות כנגד רבנים אשר מתמודדים יום יום עם מצוקות קשות של תושבי ערים בפריפריה, העומדים מול השקעות כספיות אדירות ממקורות זרים, אשר מטרתן לייצר את "זכות השיבה" בשטח.

אותו מיליה לא מודאג מהנעשה בערי הפריפריה, לשכונות והערים בהן הוא עצמו מתגורר התופעה הזו (עדיין) לא הגיע.

לעומת זאת, כשכמה משפחות של חסידי חב"ד, אזרחים כשרים ונאמנים למדינה לכל הדעות, העזו לעבור ולהתגורר בשכונת רמת אביב, קפץ המיליה הזה ופתח בהפגנות מכוערות וגזעניות בריש גלי, ללא כל גינוי וכמובן ללא חקירה.

האפליה הצבועה, האיפה ואיפה הבלתי חוקתית הזו, מטרתה אחת: יצירת מאזן אימה.

מיעוט מזהיר וכוחני מנסה לייצר מאזן אימה חדש ולהוליך אימים על רבנים בישראל ועל אנשי רוח ומנהיגים מן המחנה לאומי, תוך שימוש בצורה מפלה וצבוע בכלים משפטיים.

אליטה מטעם עצמה, המבינה שימיה בעמדות הכוח ספורים, מנסה באמצעים דרקוניים לשבור את רוח הציבור העולה להנהגת העם והמדינה ולקבע בקרבו נחיתות מנטלית.

אולם, דומה כי מעשים בריוניים אלו הגדישו את הסאה. בשלב מסויים הפכה האכיפה הסלקטיבית והולכת האימה לבומרנג.

מסתבר שבתגובת נגד טבעית ובריאה הציבור דווקא מתקומם ומתאחד מולם, גם כאלו בקרב הרבנים והציבור הרחב אשר אינם מסכימים עם דעת הרבנים המאויימים, והסקרים יוכיחו.

ציבור הולך ומתרחב בהתמדה, אשר בסקרים הינו רוב מובהק, מתונים יותר ומתונים פחות, מתיישבים ועירוניים, דתיים, חלוניים וחרדים, מואס בשיטה ובאידיאולוגיה הדורסנית שמאחוריה.

ולא נותר לנו אלא לחזק את הרב דב ליאור שליט"א, מפוסקי הדור ומבכירי הרבנים בעם ישראל, ולומר לו: "תחזקנה ידיך, אל תירא ואל תיחת".

הם לא ישברו אותנו, מסע ההפחדה לא יצלח. האידיאולוגיה העקומה שמנסה השמאל הקיצוני לכפות על אזרחי המדינה תתפוגג ותעלם במסך העשן של ההיסטוריה, ואילו ערכי הנצח של העם היהודי? הם היו כאן לפנינו ויהיו כאן גם אחרינו.