הם יורים גם ביהודים

תדע ממשלת הערב-רב וידע האספסוף הפרלמנטארי כולו הממלא מפה-אל-פה את המשכן בירושלים היום בו יהרג מתנחל, חס ושלום, בידי צה"ל או המשטרה יהיה היום האחרון של מדינת ישראל במתכונתה הנוכחית.

תגיות: גוש קטיף
חן בן-אליהו , ל' באדר תשע"א

שני אירועים חמורים ביותר התרחשו בשבוע שעבר, שני אירועים מכוננים המסמנים את המשך ההתדרדרות של צה"ל והמשטרה אל עברי פי-פחת, אל עברי פי-תהום. שני אירועים אשר במידה ולא יחקרו לעומקם ולא תהיה חזרה מוחלטת מהם כולל בקשת התנצלות וסליחה ומחילה, נמצא את עצמנו במדרון חלקלק המוליך לבנגאזי ולא-זאוויה ולשפיכת דם יהודים בידי יהודים, ישמרנו האלהים. שני אירועים שהם אחד: ירי של כוחות הביטחון על יהודים.

בראשונה, היה זה הירי המשטרתי המטורף לעבר תושבי חוות-גלעד. על מה ולמה? רק כדי לאפשר הריסת שניים-שלושה מבנים המכונים אצלם 'בלתי-חוקיים'? השר לבטחון-פנים, ההוא אהרונוביץ', הפודל של ליברמן (שהוא עצמו פודל של נתניהו שאינו אלא פודל של ברק), טען להצדקת מעשי שלוחיו הרובוטים כי 'חשו מאוימים' רחמנא ליצלן, ולכן ירו 'כדורי צבע'... ומה יהיה כאשר יעמדו שוטריו של אותו אהרונוביץ' נוכח משימות קשות יותר לאכיפה כמו למשל הריסת מאחז שלם, חס ושלום, או כמו התמודדות עם הפגנה סוערת בשל החלטה כלשהי של הממשלה, קיצונית והזויה ככל שתהיה? שמא אז יפלטו צרורות של תתי-מקלעים על-מנת להרוג?

בשנית, כפי שדווח בתקשורת, חיילי מילואים התאמנו בהרג מתנחלים בשל תרחיש הזוי כלשהו המדמה כי אחד מהם 'חש מאוים' ע"י מתנחל... ומדוע לא התאמנו בהרג מפגיני שמאל בבילעין או בנעלין כאשר שם הם אכן מאוימים מדי שישי בשישי כבר שנים ארוכות? ובכלל, מדוע לא התאמנו במרדף ובחיסול חוליית מחבלים או בהסתערות על כוחות סוריים? לאלהים פתרונים... אנו משלמים מיסים גם בכדי לממן את תקציב הביטחון. מסתבר, כי בין השאר נעשה שימוש בתקציב זה, כלומר במיטב כספנו, על-מנת להתאמן בחיסולנו... נחמד לא?

כאמור, שני האירועים הם אחד: ירי של כוחות הביטחון על יהודים. האירוע בחוות גלעד היה תרגול 'על אמת' של אותו אימון שעברו חיילי המילואים. מכאן אפשר להבין גם למה אותם קלגסים מתוכנתים לבושי-שחורים באו לכתחילה מצוידים באותו הנשק המסוים וכמו-כן למה באו באישון לילה כאלף שוטרים וחיילים: הכוונה היתה לייצר פרובוקציה שתאפשר את אותו אימון בירי על מתנחלים, את הכנסת המתנחלים לתוך הכוונות, לייצר פרובוקציה שתאפשר לאספסוף במדים השחורים לחצות את הרוביקון המנטאלי שלו ולייצר אש על יהודים: הם יורים גם ביהודים! היום כדורי פלסטיק, מחר יהיה זה ירי חי על-מנת להרוג.

ובכן, מתיישבי יהודה ושומרון סומנו ע"י ממשלות ישראל כאויב הבא של מדינת ישראל. פסיכוזה זו החלה כבר אצל צמד המופרעים רבין ופרס עם הסכם הכניעה של אוסלו, נמשכה ביתר שאת בתקופת הרודן המושחת שרון וגירוש היהודים מגוש קטיף וצפון השומרון, המשיכה אצל אולמרט וליבני מסוכסכי השכל בהרס הבתים בעמונה ומגיעה עתה לשיאה בממשלת נתניהו-ברק חסרת הבושה והעכבות המוסריות. אז מה מתכנן לנו הצמד-לא-חמד הזה? נתניהו אכול הפחדים, כנראה לא מתכנן דבר אלא מתמרן בין האילוצים הקואליציוניים לבין יללות הממשל האמריקאי האנטישמי שנחשף לעיני-כל כחתול של נייר, הכל-בכל-מכל-כל במטרה לשרוד פוליטית כראש הממשלה. לעומת זאת, ברק שאיבד את בסיס כוחו הפוליטי אך נשאר בתפקידו כשר הביטחון, גם זאת בשל פחדי נתניהו, נדחף ע"י מחנהו ובהחלט שואף להתנגשות עם המתנחלים. עוד אלטלנה הם רוצים, אירוע מכונן של הרג מתנחלים בידי המשטרה או צה"ל הם רוצים. ברק יודע כי אם וכאשר יגיע אירוע שכזה הוא יקבל תקשורת אוהדת, מבינה וסלחנית, וגיבוי מוחלט מכנופיית שלטון החוק שמבחינתה המתנחלים אינם אזרחים שווי-זכויות אלא פשוט חסרי זכויות. לכן ברק מורה לצבא להתאמן בתרחישים של הרג מתנחלים ולכן גם, כדאי להבין ולזכור, הוא ימשיך לנסות ולייצר פרובוקציות כדוגמת האירוע בחוות גלעד, אולי יתמזל מזלו ובאירוע עתידי דומה כלשהו, תיווצר הסיטואציה המתאימה ויתאפשר לממש את פסגת שאיפותיו ושאיפות השמאל המטורף כולו ולרצוח מתנחלים. ככה בכיף!

ואנחנו מה? נאמר להם רק זאת: ידעו ברק ונתניהו, ידעו ליברמן ואהרונוביץ' בובתו, תדע ממשלת הערב-רב וידע האספסוף הפרלמנטארי כולו הממלא מפה-אל-פה את המשכן בירושלים, תדע גם כנופיית שלטון החוק וידע האספסוף התקשורתי: היום בו יהרג מתנחל, חס ושלום, בידי צה"ל או המשטרה, היום בו תתחילו לטבוח ביהודים בכוונת מכוון, יהיה היום האחרון של מדינת ישראל במתכונתה הנוכחית. כי ביום ההוא יתקומם עליכם העם, כיכר-ציון תהיה לכיכר-תחריר ותל-אביב תהיה לבנגאזי, עד אשר תעופו כולכם לכל הרוחות והשדים או למדינות-מקלט מעבר לים ועד אשר תשוב מדינת ישראל לידי עם ישראל, תקום ממשלה חדשה ויכוננו סדרי ממשל חדשים: מדינה יהודית לעם היהודי בכל מרחבי ארץ ישראל.