רוח התבוסתנות והרצח

רוח התבוסנות, החנפנות וה'שלום' היא שרצחה את ג'ו אלון והיא שיצרה וביססה את קשר השקר והשתיקה סביב הרצח ועטפה אותו בשריון מפלדה, שמא תיחשף ערוותה.

חן בן-אליהו , ח' בניסן תשע"א

אז מי רצח את ג'ו אלון? התחקיר המעולה ששודר בערוץ 1 במסגרת התכנית 'מבט שני' לא פתר את התעלומה ואולם הוא בהחלט סימן כיוון אפשרי לפתרונה תוך שלילתם של אחרים, כיוון שעל פניו דומה כי הוא הסביר ביותר, גם אם הקשה ביותר לקבלה ולעיכול, והרי אין במקומותינו אהדה יתרה ואוזן קשבת לטיעונים שריח הקונספיראציה עולה מהם.

אז מי רצח את ג'ו אלון? סיפורו המדהים של אל"מ במיל' יעקב אגסי על פגישתו עם עזר וייצמן כחצי שנה לפני מותו ודבריו המצטדקים של הנשיא לשעבר שמשתמע מהם כי אלון נרצח בשל נטייתו אל הטיפה המרה והחשש שיפלוט דבר-מה שידוע לו אך אסור שיהיה לנחלת הכלל, סיפור זה מסמן כיוון בפתרון התעלומה, כפי שסיכם אגסי בעצמו: סוכן אף. בי. איי. הוא שחיסל את אלון בהסכמה שבשתיקה מצד ישראל.

אז מי רצח את ג'ו אלון? רוח התבוסנות, החנפנות וה'שלום' היא שרצחה את ג'ו אלון והיא שיצרה וביססה את קשר השקר והשתיקה סביב הרצח ועטפה אותו בשריון מפלדה, שמא תיחשף ערוותה. רק כך ניתן להבין ולהסביר את קשר השתיקה שנרקם סביב הרצח בישראל ובארה"ב ואת חוסר הנכונות מצד כל הגורמים הרלבנטיים לחקור את הרצח לעומק ולספק פתרון מלא ותשובה הולמת למשפחת אלון בפרט ולציבור בכלל.
רוח התבוסנות, החנפנות וה'שלום' היא שרצחה את ג'ו אלון והיא שיצרה וביססה את קשר השקר והשתיקה סביב הרצח ועטפה אותו בשריון מפלדה, שמא תיחשף ערוותה

אז מה ידע ג'ו אלון שאסור היה לו לדעת? מה שמע במסגרת תפקידו כנספח חיל האוויר בוושינגטון בראשית שנות ה-70 שאסור היה לו לשמוע ואשר הממונים חששו שיפלוט באם ילגום קצת יותר מדי וויסקי? כמובא בתחקיר, דומה כי ג'ו אלון נחשף לתכנית הזדונית של קיסינג'ר ודיין וחבר מרעיהם, לאפשר למצריים לפתוח במלחמה, לחצות את התעלה ולהכות קצת בישראל על-מנת שיושב לה כבודה הלאומי שאבד בחולות סיני במלחמת ששת-הימים ואז, או אז, כאשר ישוקם כבודה הלאומי, תוכל מצריים להיכנס לשיחות 'שלום' עם ישראל... ואם בכדי לבצע תכנית זדונית זו צריך להקריב את חייהם של כמה מאות חיילים ישראלים, יוקרבו חייהם גם יוקרבו על מזבח דת השקר וה'שלום'! וכן, אם בכדי לבצע תכנית זו יש גם לקפד את פתיל חייו של הנספח האווירי שנחשף לה ועלול להדליפה, יקופדו חייו גם יקופדו!

ג'ו אלון נרצח כשלושה חודשים לפני פרוץ מלחמת יום הכיפורים. יותר מ-2500 חיילים ישראלים נהרגו במלחמה, רבים מהם בחזית הדרום, והשאר היסטוריה. קיסינג'ר דילג בין המדינות, בגין עלה לשלטון, דיין דילג לליכוד, סאדאת קיבל את כל סיני ובגין קיבל פיסת-נייר מצהיבה של 'שלום' שעתידה כנראה להתפורר בשנים הקרובות.

אז מי רצח את ג'ו אלון? מה זה משנה בכלל מי לחץ על ההדק כאשר לשיטתו של השמאל הקיצוני ההזוי והמטורף רצח ג'ו אלון מוכיח את עצמו עד היום כנכון ומוצדק: עובדה, יש 'שלום' עם מצריים! אמנם נהרגו במלחמה יותר חיילים מהמתוכנן ואולם כולם מתו על מזבח דת השקר וה'שלום' והעיקר שיש 'שלום'! מאז ועד היום זה כבר הפך לשיטה, רוח התבוסנות, החנפנות וה'שלום' השתלטה על כל חלקה טובה ומכה בכל: הסכם אוסלו אינו אלא תוצאה ישירה של באושי אותה הרוח ואלפי הנרצחים במלחמת-אוסלו גם הם, לפי האב המייסד של ההסכם, שמעון פרס, אינם אלא 'קרבנות שלום'. גם גירוש היהודים מגוש קטיף וצפון השומרון, כמנה ראשונה, והרס עשרות הישובים, הם יצירי כפיה של אותה רוח רעה ומרושעת של כת ה'שלום' המשחיתה ומכלה את כל העומד בדרכה אל הגשמת יעדיה: על 'שתי מדינות' כבר דיברנו?

ובכן, קו ישר אחד עובר בין רצח ג'ו אלון ב-73 לרצח משפחת פוגל לפני כחודש: הרוח הרעה, רוח התבוסנות, החנפנות וה'שלום' היא שאפשרה את הראשון, היא שהיוותה חממה לשני, היא שהביאה בתווך להרג אלפי חיילים ורצח אלפי אזרחים והיא שהביאה ומביאה לגירוש עשרות אלפי יהודים מבתיהם ולהרס מוחלט של מאות ישובים. ה'שלום' הזה הורג אותנו. אם לא נעצור אותו מיד, עתיד ה'שלום' הזה לחסל את ישראל ממש כפי שחיסל את ג'ו אלון.