הפסיקו לתקוף את פואד !

ראש ממשלה הנותן הוראה לפינוי מאחזים הוא ראש ממשלה היורק בפני קורבנות הטרור ובפני ההיסטוריה של עם ישראל בארץ ישראל. אם אמנם ייתן הוראה כזו לא רק שעלינו להתנגד לפינוי ולהקים עשרות מאחזים חדשים על כל מאחז מפונה, אלא עלינו לפעול להפלת הממשלה

אורח באתר , ז' בחשון תשס"ג

מי שעוקב אחר תגובות אנשי המחנה הלאומי בעניין פינוי המאחזים, יווכח לראות תופעה מעניינת: רובם ככולם מגנים ותוקפים בחריפות את שר הביטחון פואד בן-אליעזר. אין אף מילת בקורת נגד ראש הממשלה! כאילו ששרון לא בעניינים.

מוכרים לנו את הלוקשים כאילו מדובר בצורך של פואד לקראת הפריימריס במפלגת העבודה, ואריאל שרון "נאלץ בלב כבד" לתת לפואד את המתנה הזאת. מנסים להסביר לנו שבאמת אריאל שרון אינו מעוניין בפינוי מאחזים, אלא מה לעשות, זו מחיר ממשלת האחדות.

כך שוב נופלים אנשי המחנה הלאומי בפח שאריאל שרון טומן לכולנו.

אחי ואחיותי במחנה הלאומי, הגיע הזמן להתעורר. ראש ממשלת ישראל אריאל שרון הוא זה שיוזם ומארגן את פינוי המאחזים. הוא ולא אחר.

מי שקורא את העיתונים בין השורות, מגיע להבנה שפינוי המאחזים הוא כנראה חלק מהסכם בין אריאל שרון לקוורטט (QUARTET): ארה"ב, רוסיה, האו"ם והאיחוד האירופי. לדעתי, ההסכם הוא בכך שהקוורטט קיבל את דרישת שרון ל"רפורמה" ברשעות האש"פית (דרישה טיפשית ומסוכנת ביותר. הרי בעת מלחמת העולם השנייה הכוחות המאוחדות לא דרשו לעשות "רפורמה" וסתם להחליף את היטלר ימ"ש בגורינג (GOERING), אלא הבינו שעל מנת להחזיר את השלום לאירופה עליהם לחסל טוטאלית את כל התשתית הנאצית.

לצערנו שרון עדיין לא הגיע להבנה הזו, או פשוט אינו מעז להגיע למסקנה זו, ועל כך אנו משלמים בדם יהודים מדי יום. בתמורה ל"רפורמה" אריאל שרון הבטיח לקוורטט להקים מדינה פלסטינאצית בלב ארץ ישראל בקדנציה הבאה. השלב הראשון של הקמת מדינה אש"פית זו הוא כנראה פינוי המאחזים. פינוי המאחזים מהווה מאין "הוכחה" של שרון לקוורטט שאמנם הוא מוכן ומסוגל לפנות יהודים מביתם. קודם פינוי מאחזים קטנים ואז פינוי התנחלויות וותיקות ומבוססות.

עלינו להבין שפואד הוא שחקן משני במשחק הזה. העיתוי אמנם מתאים לו ביותר בשל המאבק על ראשות מפלגת העבודה, אבל האחראי הראשי והאשם לטרנספר של יהודים יהיה אריאל שרון.

במשחק הזה גם שרון וגם פואד יוצאים נשכרים: אריאל שרון נהנה מהעובדה שחיצי הביקורת של המחנה הלאומי אינם מופנים אליו ופואד התנדב בשמחה להיות השעיר לעזאזל שכולם במחנה הלאומי כל כך אוהבים לשנוא.

לכן חייבים מנהיגי המחנה הלאומי להפסיק מיידית את הביקורת על פואד, ולהתחיל לתקוף חזיתית את אריאל שרון. המאבק נגד פינוי המאחזים אינו רק מאבק על קרוואן פה ושם. זהו תחילת המאבק על כל ההתיישבות ביש"ע, דווקא כשיש ראש ממשלה מהליכוד. ('רבותי ההיסטוריה חוזרת').

עלינו להזכיר לראש הממשלה שכל ראש ממשלה שהרס ישוב יהודי בארץ ישראל וגרש יהודים מבתיהם לא ניצח בבחירות הבאות. אם ראש הממשלה ינסה לממש את תוכנית טרנספר היהודים מהמאחזים, עליו לדעת שאנו נטרנספר אותו ממשרד ראש הממשלה. כך נעשה גם לכל חברי המחנה הלאומי שיישארו דבוקים לכיסאותיהם בממשלת גירוש היהודים של שרון.

לא יתכן שדווקא באמצע מלחמה עקובה בדם עם אויב ערבי אכזרי, ראש ממשלה יפנה יהודים מישובים שהוקמו לזכר קורבנות הטרור. מקומות אלו גם שומרים על בטחון היהודים באזור וגם מהווים התשובה הציונית האולטימטיבית לטרור. האויב הערבי מקווה שפגועי הטרור יגרמו ליהודים לעזוב את ארץ ישראל, והקמת המאחזים מראה להם שדווקא ההיפך: ככל שתפגעו בנו, כך אנו נאחזים יותר ויותר בארצנו הקדושה. לעולם לא יצליחו הרובים והכדורים שלכם (שקבלתם משמעון פרס) לסלק אותנו מארצנו.

ראש ממשלה הנותן הוראה לפינוי מאחזים הוא ראש ממשלה היורק בפני קורבנות הטרור ובפני ההיסטוריה של עם ישראל בארץ ישראל. אם אמנם ייתן הוראה כזו לא רק שעלינו להתנגד לפינוי ולהקים עשרות מאחזים חדשים על כל מאחז מפונה, אלא עלינו לפעול להפלת הממשלה, ולהכריז על הוראת פינוי המאחזים כהוראה בלתי חוקית בעליל עם כל המשתמע מכך.

----------------------------------------------------------------

נדיה מטר היא יו"ר "נשים בירוק", והיא מגישה תוכנית שבועית בתחנת הרדיו של ערוץ 7.