קריאה למהפכה הפוכה

ארגון "נאמני ארץ" שלח היום מכתב נוסף לנשיא המדינה שתקצירו מצורף בזאת. מכתב המעמיד אותו ואת כל שיכפוליו במקומם.

פרופ´ הלל ויס , ג' בסיון תשע"א

הלל וייס
הלל וייס
צילום: עצמי

כשהעלינו את ענין רצח רבין כביטוי לחוסר המעצורים של גורמים בישראל כדי להשיג מטרות פוליטיות נשמענו הזויים עד היום הזה על אף הסתירות המחרידות בעובדות כפי שהובאו לידיעת הציבור על ידי גורמים שונים והימנעות עיקשת של בית המשפט העליון וגורמי שלטון שעמדו כחומה בצורה למנוע מהציבור כל מידע בנושא שנשאר כפצע פעור.

בעיקר הייתה תמוהה התנהגותו של בנימין נתניהו בנושא הזה. חקר רצח רבין! יראתו של נתניהו מלחקור את הללו שהאשימו אותו באשמת השווא: הרצחת וגם ירשת היא מביאה עליו כעת דרישה בלתי מתפשרת להסתלקותו.

כעת כנראה גורמים דומים אינם בוחלים בשום אמצעי כדי להכניע את ישראל הן באמצעות ניצול גלעד שליט והן באמצעות שיתוק יכולתה של ישראל להלחם באירן והן ברתימת אובמה מעבר לאופק הצר שלו למטרות של השמאל הישראלי.

אנו מקווים שאלו שניסו לטייח את פרשת התמיהות בענין רצח רבין, יבינו שהם אלה שממשיכים להביא על ישראל חורבן יזום ומתוכנן ושהם אלו שמנעו את טיהור ישראל מהנגע של הטרור הפנימי והבגידה, שמאיימים להכרית את שלטונם שלהם עצמם בכל מחיר ובעיקר במחיר הרצוי להם. סילוק ישראל כמדינה יהודית מעל במת ההסטוריה.

זהוי משמעותה של קבלת התוכנית הסעודית שמאיר דגן ממליץ עליה שהיא כדרישת פרס ואובמה חזרה לקווי 1967 והיא דרישתם של ראשי ארגוני הביטחון של מדינת ישראל מאז ומתמיד.

אם השלטון לא ינקוט בצעדים קיצוניים שהראשון שבהם הוא השעיה מידית של מוסד הנשיאות, והשני פיזור בית המשפט העליון ומינוי אחר תחתיו לאחר אשרור חוק יסוד מדינת ישראל- מדינת העם היהודי-ללא איזכור המילה 'דמוקרטיה', וחקיקת חוק יסוד המכפיף את כל גורמי הביטחון לכנסת ישראל ולממשלת ישראל, והמונע מכל מי ששרת בארגוני הביטחון בדרגה שמעל לסגן אלוף להיות חלק ממערכת פוליטית

המאמצים ההרואיים שהמדינה עושה נגד הנקבה והנקסה יושמו לאל על ידי שליחי הפלשתינים מבפנים.

הסוסים הטרויאנים המפגינים בכיכרות, חברי הכנסת למיניהם ודומיהם הסירו את מסוה הבושה מעל פניהם והם נוהגים במדינה ובמוסדות השלטון כבשלהם.

ארגון "נאמני ארץ" שלח היום מכתב נוסף לנשיא המדינה שתקצירו מצורף בזאת. מכתב המעמיד אותו ואת כל שיכפוליו במקומם. אנו מקווים שהמהלך הציבורי יתרום לקידום העמדות הכלולות כאן.

לכבוד

שמעון פרס

בית הנשיא

ירושלים,

שלום רב,

לפני שבועיים שלחנו לכבודו מכתב שנושאו היה חריגה מסמכות והנזקים הקשים שהתנהלות הנשיא גורמת . לא זכינו למענה .

שבוע ללאחר שהמכתב נשלח פרסם עיתון מעריב ובעקבותיו כל התקשורת כי הנשיא אכן חורג מסמכותו מעבר לכל הידוע, וכי הוא מקיים ערוץ הסכמות עם אבו מאזן ומתעה  את ראש הממשלה שנאלץ לשנות את נאומו המתוכנן, כי התגלה שנשיא ארצות הברית בנאומו, כך לפי העיתונות, שיבץ קטעים רבים מרעיונותיך שעיקרם היה נסיגה לגבולות 67 . מהלך שסיבך אפילו את מי שמתיימר להגיע להסכמים עם הערבים. זכית לקיתונות של ביקורת ואין לנו כל אשליה שתטריח עצמך להשיב לנו על מכתבנו.

אבל כאמור המציאות היא שתאלץ אותך להשיב אם לא לנו לציבור .

ראשי המדינה, ראש השב"כ וכן  ראש המוסד לשעבר, מאיר דגן, שרים כמו מתן וילנאי ואחרים מרשים לעצמם לחרוג מתפקידם וסמכויותיהם ולגלות סודות מדינה ולהכריע את המאבק הלאומי בכיוונים שאתה מטפח וכך גם בעסקת גלעד שליט. מכלול הסיכויים הללו לצערנו הרב מתבטא בפעמי המלחמה הנשמעים ותוצאותיה החמורות תזקפנה לחובתך.

כיוון שאתה מוחזק לאדם חכם תמצא עילה מתאימה לפרוש מתפקידך ולמזער נזקים.

גם זה הוא סוג של תשובה.

בכבוד רב,

ארגון נאמני ארץ