רבנים ללא חמלה: לשחרר את כל המחבלים!

הרבנים הראשיים סרבו לבקשת החנינה של עמי פופר. מה ענין שמיטה לרבנים הראשיים. מאימתי הם גורמי חנינה?

פרופ´ הלל ויס , כ"ב בסיון תשע"א

הלל וייס
הלל וייס
צילום: עצמי

נתפרסם כי הרבנים הראשיים סרבו לבקשת החנינה של עמי פופר. מה ענין שמיטה לרבנים הראשיים. מאימתי הם גורמי חנינה. נכון הם התירו לשרוף את בתי הכנסת בגוש קטיף ולהוציא מתים מקברם ורק בחסדי ישמעאל ששרף בעצמו מועדי א-ל לא הומט הקלון ומזכרת העוון למרימים יד בישראל.

עם ישראל זקוק לרחמים גדולים היום. גדולים מתמיד! קלון פולארד נצלב ביריקה בפנים, יריקה מוצדקת של ארצות הברית בפני היהודונים שדימו להיות לחדשים ובמשך כ"ד שנים הותירו את אחיהם צועק בבור. רק בשנה האחרונה הצטרפו לטרנד השחרור! בפעם הראשונה השנה שכח נתניהו לקחת את המכתב.

בכלא יושבים עוד כמה אסירים רוצחים פוליטיים יהודים שנים רבות מאוד. יגאל עמיר שהאקדח הקטלני לא דבק מעולם אל כפו. גור אריה האמל שחם לבבו תדיר ושרידי פרשת בת עין שכלפיהם אין לעולם רחמים. ביקורים? מאחורי זכוכית חסומה מול הילדים הגדלים. הם לא רצחו ערבים.

אבל אלפי הרוצחים של החאמס והפאתח' והג'יהאד הנתונים במסיבת נצחון נצחית. אוכלים ושותים וסובאים ושמחים. מזכרת עוון לחידלון הכבוד היהודי. פירות האתוס הבזוי של הסופרים הישראלים האנטישמיים שרצו כעת לאו"ם לקרוא לחרם על סוריה לאחר שקראו קודם לכן לחרם על ישראל. אפילו משפחת שליט שהייתה שבויה בקונספציה שלה, המשפחה המסכנה שהכל מתעללים בה נתפכחו עיניה. אין עם מי לדבר! התעללו בהם לא פחות משהתעללו בפולארד. והנה  נפל אסימונה. היא תפסה שהרחמנות היהודית היא רק כלפי אויב להשביע את רוצחי חבל  עזה. להעצים את החאמס , לדאוג לכלכלתו. לא לסיים מלחמה של עופרת נזילה ולהשאיר בזדון את ציר פילדלפי פתוח ולייבא מאות טילי גראד. לספק בטון מלט וברזל ודלק לרקטות.

שלטון ועם לא שפוי ינהג בצורה לא שפויה!

לכן זו העצה היעוצה כדי לשחרר את פולארד ואת שליט ואת עמי פופר ואת יגאל עמיר ואת עופר גמליאל וחבריהם.

שחררו את כולם! סכנת הטילים ופרוץ המלחמה גדולה כיום פי מליון מסכנת רציחתם של אלף יהודים בתוך כמה שנים ממחבלים רוצחים. יש להקדים את הרעה כדי להינצל ממנה כפי שהיה צריך לשרוף בכרמל כדי להקדים את השריפה הגדולה. קרחות היער היזומות היו מונעות אסון.

לפני כמה חודשים טלפן אלי מישהו מארצות הברית. תושב יורד ותקע רעיון במוחי שאינו מניח לי. הוא אמר בעניין גלעד שליט יש לשחרר את כל המחבלים, לרוקן את בתי הכלא לחלוטין, או לפחות להצהיר על זאת "בתנאי שייקחו את כולם לרצועת עזה". החאמס לא ירצה אותם כי הוא לא יוכל לקלוט אותם מפני שיהוו איום עליו. הוא יובך ביותר. כעת יש להביך את אובמה כחלק מהמערך המוסלמי. הסכנות שמאיימות כיום על ישראל בגלל אוסלו הן פי מליון משחרור מחבלים רוצחים שיבואו לרצוח פעם נוספת.

ישראל יכולה מאוד להפתיע ולהכריז.
בנסיבות שנוצרו ישראל מגרשת את כל המחבלים לרצועה פרט לרוצחי משפחת פוגל בתנאי שקודם לכן לאחר שחרור מספר שיוסכם יוחזר גלעד שליט שלם לביתו וגם פולארד!.

לא יוחזרו לביתם יפסק תהליך הגירוש וישראל תטיל עונש מוות על כל מחבל שניסה להרוג. או הרג או שנמצא נשק בידו. כמו כן לא תירתע ישראל להשתמש בנשק בני הערובה על כל חטיפה עם ביצועה!

נוהל חניבעל יבוטל ויחל נוהל קניבל. במקביל יכריזו השלטונות ישוחררו כל הכלואים היהודים  על רקע פוליטי או הסכמי אוסלו לאחר שחרור המחבלים, עם הסתיים התהליך יוותר החוק בעניין עונש מוות למחבלים על כנו כאילו לא שוחררו. החוק ישאר בעינו: עונש מות למחבלים.  יש דף חדש אדום מדם. תשובת המשקל לרחמים בזויים.

המלחמה תפרוץ כמו מאליה! לא ניתן למונעה אלא במחיר שמציינים אלוף פיקוד העורף שאין לו ראש, המהווה דוגמה אישית לעם שאין לו לא עורף ולא פנים, לא ראש, לא ידיים ולא רגליים ושאול מופז, כמו מאיר דגן ושאר סוכני השמאל שפקדו על כוחות הבטחון בשנים הארוכות הללו. שנים חסרות בושה! שנות ממשלי וישי!