אירופה הכבושה

יבשת שלמה, תרבות המערב, העולם היווני העתיק,העולם הרומי, העולם הנוצרי והלאומיות החילונית כולם נתונים תחת מגף הכיבוש המוסלמי באירופה.

פרופ´ הלל ויס , כ"ז בתמוז תשע"א

הלל וייס
הלל וייס
צילום: עצמי

הפרשה המדכאת של רוצח הנערים בנורווגיה שהוא אכן איש ימין שנתבלעה דעתו או שלקח את  האידיאולוגיה למחוזות בלתי נסלחים מצריכה בחינה מחודשת. 

תגובות של שרים מתוך הממשלה הנורווגית שבאו לבקר באי מיד לאחר הטבח נפנפו ב"כיבוש" שכביכול ישראל כבשה מן הציבור הערבי בארץ ישראל כעילה אולטימטיבית להצדקת שנאת היהודים. לשם יישומה הוקם  באי הטבח מחנה לחינוך מחדש לנערים בני הכת השלטת תחת הכותרת 'עזה'; אימון הנערים לקראת המשט לטובת עזה  היה  אתגר חינוכי מהמעלה הראשונה! אכן התנהגות זאת מהווה סיבה לטירוף הדעת אך לא לרצח!   

בסופו של דבר כל אירופאי שלא התמוטט תחת הנארטיב הניאו מרכסיסטי שעיקרו ביטול הלאומיות ועימה כל מוסדות האדם יימצא עצמו במלחמה מול כוחות הקומוניסטים וגילגוליהם הפוסט-מדרניסטיים.

יבשת שלמה, תרבות המערב, העולם היווני העתיק,העולם הרומי, העולם הנוצרי והלאומיות החילונית כולם נתונים תחת מגף הכיבוש המוסלמי באירופה מפני שאירופה יצרה חלל פנוי, הזמינה את האסלאם בגלל מניעים פסיכו-פתולוגיים של רגשות אשמה על הקולוניאליזם שהוריד את הקופים מהעצים ועל רדיפת המיעוט היהודי  והן בגלל כוח העבודה הזול שיכלו לספק מיליוני העבדים החדשים לטובת קידום השוק האירופי.
החנופה לאסלם, המוצג בינתיים על ידי השמאל כ'אחר לגיטימי' באירופה שבפניו יש להשתחוות לא פחות מאובמה בפני מלך סעודיה מביאה את היבשת לחיסולה המדיני, הכלכלי והתרבותי

החנופה לאסלם, המוצג בינתיים על ידי השמאל כ'אחר לגיטימי' באירופה שבפניו יש להשתחוות לא פחות מאובמה בפני מלך סעודיה מביאה את היבשת לחיסולה המדיני, הכלכלי והתרבותי.

הפרשה הפרטית בנורווגיה יכולה להפוך בנקל למלחמת אזרחים בין הללו שרוצים לשמור על הלאומיות האירופאית המערבית, הלשון, המנהגים, הערכים, ההיסטוריה הכלכלה הבורגנית והמשפחה  לבין אלה שכבר ויתרו עליה מסיבות רבות וביניהן הסיכוי למאבק יעיל ביהדות ובמדינת ישראל מקור רעיון הנבחרות ונוכחותה בעולם ולא הגזענות וזאת על ידי הצגת הישראלים-היהודים כגזענים וככובשים זרים.

הסוס הטרויאני הטוב ביותר שנרתם לשם כך הוא האסלאם והוא הונדס גנטית למען המלחמה למען הח'אליפות העולמית יחד עם הגנים של האפיפיור והגמוניו. האקדמיה, העיתונות והנאורות.

כיום כשמפלגות שמאל מרכז בישראל כמו "קדימה", העבודה" ומפלגת שר הבטחון אהוד ברק ואף מפלגת השלטון בישראל "הליכוד" בראשות ביבי נתניהו וגם איווט ליברמן הדוגל בתוכנית הגושים -חילופי שטחים עם המדינה הפלשתינית מוזר - מאוד לשמוע ביקורת על הימני האמיתי האחרון בישראל, סגן השר הדרוזי איוב קרא, בן שבט זבולון, בן יתרו חותן משה,  שהוא כיום יותר ציוני מרוב  הציונים ומבחינה יהודית לאומית היסטורית הוא יותר לאומי מרוב  חברי מפלגות הימין.

לכן אין זה פלא כשגורמי שמאל בישראל מנסים להכפיש אותו בתמיכה בארגונים ניאו-נאציים בזמן שהם עצמם נושאי דגל הלגיטימיות של החרמת ישראל כמדינת אפרטהייד.

כל איש שמאל נורמטיבי מהווה היום סכנה לקיום העולם יותר מכל לאומן ימני מיושן לא רלבנטי! ניצחו הסטאליניזם החדשים את ההיטלרים לשעבר!

מפלגות שמאל מרכז בישראל  מגינות על הסתרת מקורות המימון של אירגונים פרו איסלאמיים אנטישמיים, מכחישי ההיסטוריה של עם ישראל, התומכים בסילוק העם היהודי מהמקום הקדוש לו ביותר, הר הבית שם עמד מקום מקדשו ולשם כך עושים יד אחת עם ארגון אנטישמי כמו אונסקו שממונה לכאורה על שימור התרבות והארכיאולוגיה בעולם ולמעשה עוסק בזיופם באופן הגס ביותר כאשר הוא תומך במורשת היסטורית בדויה, כאילו קדמו הערבים ואסלם בהר הבית ובארץ ישראל לממלכות היהודיות - עבריות –ישראליות . די בפעמון זהב אחד קטן הנמצא בהר הבית להפריך את ערמות השקרים המתגבבים בתמיכת ממשלות ישראל.

עוצמת פעילותם של ארגוני השמאל באירופה ובכל מקום בכדור הארץ נגד ההיסטוריה היהודית והזכויות הלאומיות של העם היהודי על ארץ ישראל זהה לחלוטין להזדהותם עם מכחיש השואה המדופלם אבו מאזן שהומלך על מסגרת פוליטית מדומיינת כדי לקעקע את מדינת ישראל. הללו יחד עם הליגה הערבית  עשו יד אחת כדי להוריש את ישראל.

המאבק האנטישמי הקלאסי בסגולת עם ישראל ובנבחרותו הדתית, הלאומית והמוסרית עדיין בלתי נסבלת באירופה הן בשמאל והן בימין, הן בכנסיות והן באקדמיות כאשר השלטונות מנסים לבסס את החוקים נגד השחיטה היהודית ונגד ברית המילה היהודית כאילו עדיין אנו נמצאים בתקופת מסעי הצלב.  אך הפעם הכוחות הנאורים,  נושאי דגל "הדמוקרטיה" מסוכנים בהרבה מן הניאו נאצים הן לעם היהודי והן לאירופה . הללו הדורשים מהעם היהודי להתבולל בתוך מדינת כל אזרחיה או להתכווץ לממדים שלא יוכל להגן על עצמו ולפיכך יושמד.

מי שמגן היום על הזכויות התנכיות של העם היהודי בארץ ישראל הם אנשים כמו המיליונר  פטריק  ברינקמן- אחד מהאבירים הקדמונים הלוחמים באיסלם הכובש את אירופה, אך לעומתם אינו נכשל בשנאת ישראל. להיפך הוא מהווה מוקד לבלימת השתוללות כוחות השמאל ושיתוף הפעולה שבין הקומוניסטים, הניאו מרכסיסטיים והאיסלם נגד כל צורה של לאומיות כדי לקדם את כיבוש המערב ולהרוס את "העולם הישן".

ברינקמן תומך בגלוי בישובים היהודיים ביהודה ושומרון כמו קולות הנשמעים במפלגות הימין האירופאיות המבינים במידה מסויימת כי המאבק באסלם הכובש את אירופה עובר דרך התמיכה בלאומיות היהודית האותנטית.

ברינקמן חותר להשבה לתודעה הציבורית באירופה את הערך ההיסטורי של התרבויות הלאומיות תוך אחריות ללימוד הלקחים מן
ברינקמן תומך בגלוי בישובים היהודיים ביהודה ושומרון כמו קולות הנשמעים במפלגות הימין האירופאיות המבינים במידה מסויימת כי המאבק באסלם הכובש את אירופה עובר דרך התמיכה בלאומיות היהודית האותנטית
ההיסטוריה האירופאית.

איוב קרא אמנם נפגש גם עם שטראכה, ראש מפלגת החופש האוסטרית שבא לאחר היידר. זו ירושה קשה ביותר כאשר עדיין נשמעים קולות מתוך המפלגה או בסביבתה החוזרים על המילון הישן. לעומתם שטראכה עצמו מנסה להתנער ככל יכולתו וכנראה בכנות מהעבר הניאו נאצי של מפלגתו ואולי אף שלו עצמו בנעוריו ולא אחת הביע הזדהות עם ישראל ועם מפעל ההתיישבות ביהודה ושומרון וגם ביקר בארץ וסייר ביהודה ושומרון על פי הזמנת המועצה המקומית בדצמבר האחרון.

פטריק  ברינקמן הוציא יחד עם פיליפ דה ווינטר ראש מפלגת החופש-מפלגה ימנית פלמית בבלגיה הדורשת היפרדות בין הפלמים –הצפוניים לואלונים הדרומיים- את ספרם 'אינשאללה' העוסק במאבק באיסלמיזאציה של אירופה. כדי להלחם בכיבוש האסלאמי  ברחבי היבשת תמך ברינקמן במפלגות ימין אחדות וכשחלק מהן כשל בהערות אנטישמיות משך ידו מהן.

לימין האירופאי יש כיום תפקיד מכריע בחילוץ היבשת מהנפילה לתהום  הפוליטית והכלכלית שהיא תוצאה של בלבול ערכים. גלובליזציה אירופאית מצד אחד שכשהצד השני של ערך המטבע הנשחקת הוא דחיקה בישראל להיכנע ולחלק את ארצה לאותם כוחות המהווים סכנה קיומית לאירופה עצמה.

הקומוניזם הרוחני –כלכלי הזה שטף גם את ארצות הברית הכורעת תחת כלכלתה הניאו מרכסיסטית.

רק מדינת יהודים המודעת לערכה הנצחי וההיסטורי, ייחודה לאומי יכולה לעמוד כסלע איתן נגד רצחנות  האסלאם הקיצוני המציף את העולם בשקריו כדי להקים ח'אליפות עולמית. לכן אנשים כמו פטריק  ברינקמן ואיוב קרא ראויים להגנה ולתמיכה הן על ידי גורמים לאומיים רחבים בישראל לרבות משרד החוץ והן על ידי גורמים אירופאים רחבים.

ככל שיועמק השיח הזה כן ייטב לישראל, לעם היהודי ולעולם המערבי. לעולם תהא ימין מקרבת  ושמאל דוחה..