חייבים להפיל את ביבי

הגיע הזמן להגיד לביבי "חלאס"! להסביר לו שבוחריו, במקרה והוא שכח – ימניים. מה כבר יכול לקרות? הכי גרוע שציפי לבני תבחר.

עו"ד יהודה אריה שמעון , ו' באלול תשע"א

יהודה אריה שמעון
יהודה אריה שמעון
ערוץ 7

ההפנינג נגמר, ההורים כבר לא מחפשים לאן לקחת את הילדים בחופש והאוהלים במגרון ואיתם השלטים של מועצת יש"ע ושות' – קופלו ונשלחו לאחסון "למאבק" הבא ובדיוק עכשיו והדעות חלוקות האם העיתוי הוא בגלל ההפגנה ומחאת האוהלים, בגלל ספטמבר, או סתם בגלל שמשעמם לו והוא יכול... ביבי מחליט לבצע את ההרס הנתעב במגרון, הלילה! לא משנה שעל ידי כך הוא שולח עוד 3 משפחות לאוהלים ברוטשילד, אבל הרס יהיה.

והתגובה של הציבור שזעק "במגרון יעצר המדרון" ועוד קלישאות מהסוג הזה, יביט עם בוקר בהריסות המאובקות, ילווה את העצורים לדיונים, זכויות האדם ביש"ע ירימו קול והציבור לאחר מספר שעות ישקע שוב בתרדמת החורף הקרב ובא וישכח הכל, רק המשפחות שפונו ילקקו את פצעיהם, נוספים יחוו פלאשבקים מאירועים קודמים, נשלח סמס אחד לשני "ימ"ש" ובבוקר נתעורר לסליחות של יום חדש.

עולם כמנהגו נוהג?! אז זהו, שנמאס לנו מההתעללות, נמאס לנו שדווקא נבחרי הציבור שלנו שותקים ומשמשים עלה תאנה לביבי ושות', הגיע הזמן להראות לביבי מה זה! מה זה להתעסק עם הציבור שלנו!

מחר בבוקר, עת ישכימו החכי"ם והשרים המנומנמים, נעמוד מולם, אנו הבוחרים ונתבע את ראשו של ראש הממשלה, הגיע הזמן לעצור את המדרון! אכלנו כבר מספיק לוקשים מהימין, ש"ס יושבים על הגדר, בבית היהודי עסוקים בפיסיקה ויח"צ ובליכוד באמת שאין לי מושג מה עושים שם, אבל את העבודה שאנו צריכים – לא עושים. נותנים לנ
חייבים מחר בבוקר, להגיש הצעת "אי אמון" ויפה שעה אחת קודם, גם ככה לא אוהבים את ביבי, הסיכוי שהשמאל יתמוך בו לאחר כל המחאות – נמוך ביותר, הגיע הזמן שהימין יאמר את דברו ויחנך ראשי ממשלה סוררים ובוגדניים
ו להתרסק לתוך עצמינו פעם אחרי פעם, נותנים לנו אתנן בדמות ועדות, צקצוקי עיתונות וקצת הרמת קול מפעם לפעם וזהו!

עברנו עימם – עם "הימניים" האלה – שלום בדיחתי שמתפוצץ לנו ברגעים אלו בפרצוף במצרים, נאלצנו לבלוע את הגירוש מגוש קטיף, לעסנו את ההקפאה עד דק, סבלנו כשירו עלינו, הרחיקו אותנו מבתינו, עצרו אותנו והגבילו אותנו באלפי הגבלות כאלו ואחרות. אז זהו, הגיע הזמן לצעוק "נמאס"! ולעצור את המדרון.

חייבים מחר בבוקר, להגיש הצעת "אי אמון" ויפה שעה אחת קודם, גם ככה לא אוהבים את ביבי, הסיכוי שהשמאל יתמוך בו לאחר כל המחאות – נמוך ביותר, הגיע הזמן שהימין יאמר את דברו ויחנך ראשי ממשלה סוררים ובוגדניים. הגיע הזמן להגיד לביבי "חלאס"! להסביר לו שבוחריו, במקרה והוא שכח – ימניים. להזכיר לו שאם תוקעים לנו סכין בגב ועוד בתוך המשפחה, אנחנו יודעים לתקוע חזרה ולתקוע בו את הצעת האי אמון שתמוטט אותו.

אתם חוששים ממה שיקרה? מה כבר יכול לקרות? הכי גרוע שציפי לבני תבחר, אתם יודעים מה? במחשבה שנייה, זה ממש לא רע, מה כבר אחת כמוה יכולה לעשות? תחשבו על זה....

סביר יותר הוא שהמחנה הימני הציוני יתחזק ויוכל להעיף את ברק וחבר מרעיו וסוף סוף להתחיל לחיות, גם ככה, נתפוס את כולם לא מוכנים! ובכלל, אפשר גם להשאיר משהו לבורא עולם, אנחנו את שלנו נעשה מלמטה והקב"ה יעזור מלמעלה.

וידע כל בוחר ששלח ראש ממשלה ראוי לכך!