"מגינך ומגנך ממך יצאו"

צריך לגנות מח"ט שמשקר צריך לגנות הריסה של בתים של יהודים יקרים, צריך לגנות אלימות משטרתית וצריך לגנות התנכלות בלתי פוסקת לחקלאים וחלוצים.

עו"ד יהודה אריה שמעון , י"א באלול תשע"א

יהודה אריה שמעון
יהודה אריה שמעון
ערוץ 7

נכון, המילים – "להגן" ו- "לגנות", אינן מאותו שורש ומכיוון שאין זה שיעור לשון, רק אדגיש שלמרות שאינן מאותו שורש, הרי שהן דומות בצליל ובתקופה זו, ביתר שאת יש ביניהן קשר הדוק ובלתי נפרד!

ביום 15 לספטמבר 2003, פרסם אברום בורג מאמר בשם "קץ הציונות", במאמר התייחס מר בורג למחבלים המתאבדים – "איננו צריכים להיות מופתעים שהם מגיעים אלינו שטופי שנאה, לאחר שעשינו להם כילדים מה שעשינו. הם שופכים את דמם במסעדותינו כי הם משאירים בבתיהם הורים וילדים רעבים ללחם"

מאוחר יותר, ברק חוסין אובמה, נשיא "הדמוקרטיה" הגדולה בעולם, הצהיר ב – 2008, כי הוא מבין את מחבלי החמאס וכי הישובים ביו"ש הם פצע מזוהם!

הם לא היחידים בשמאל הישראלי והעולמי, אך לבורג, אובמה ושות' מותר להבין פעילות טרור, רצח של תינוקות ואזרחים תמימים ופעולות דומות על רקע הסיבה המגוחכת של "גזילת אדמות", "דיכוי" וכדו'.

מה לעשות, אך לצערי, בניגוד לאובמה לבורג ודומיהם, לציבור שלנו קשה להבין! קשה להבין שאנשים שחבריהם פונו באלימות, באישון לילה מבתיהם, הלכו ופנצ'רו איזה רכב צבאי שגם ככה היה מושבת בסדנת הרכב! קשה להם להבין את הכאב והתסכול שמלווה את כל הציבור הדפוק שלנו (ולא שאנחנו דפוקים בראש א
קשה להם להבין את התסכול של 350,000 איש, שהמדינה מתעללת בהם על בסיס קבוע, אם זה בהקפאות בנייה ללא אח ורע מקום המדינה, אם זה במעצרים והרחקות נעדרות סיבה ואם זה בהריסה על בסיס שבועי של מבנים שנבנו בניגוד לחוק
ו משהו כזה, זו עובדה!) כבר מהגירוש המחריד מגוש קטיף, בו גורשו 10,000! איש מבתיהם שנחרבו, נשרפו ונבזזו עד היסוד, אולי יכולנו להבין (ואנחנו לא!) אם באמת היה פתרון, אך 6 שנים אחרי, רובם של חברינו, אחינו ומשפחותינו שגורשו חיים עדיין במעברה ולא רואים את האור בקצה.

קשה להם להבין את התסכול של 350,000 איש, שהמדינה מתעללת בהם על בסיס קבוע, אם זה בהקפאות בנייה ללא אח ורע מקום במדינה, אם זה במעצרים והרחקות נעדרות סיבה ואם זה בהריסה על בסיס שבועי של מבנים שנבנו בניגוד לחוק. אז מה? בשפיים עומדים מבנים לא חוקיים בסדר גודל של 300,000 מ"ר ואף אחד לא חשב להרוס שם.

לא ראינו שכוחות הסתערו על ביתו של גלאנט באישון לילה והרסו אותו, לא ראינו פעילות דומה במושבים ובקיבוצים הרבים בשרון!

אבל לנו אסור לכעוס, במדינתה של הגב' אמרוסי, אנחנו כבר לא ציונים, אפילו אצל נחי אייל- מנכ"ל הפורום המשפטי למען א"י (לכלכת בגדול!) אסור לכעוס ואם אתה כועס, תעשה את זה בשקט, בשירותים של הבית שח"ו דני דיין לא ישמע אותך וירוץ לגנות אותך בתקשורת. גם מועצת יש"ע ככל הנראה כבר איבדה כל כיוון והחליטה שמדובר בפעילות "חבלנית"! לא פחות ולא יותר, מרמה של "נוער גבעות", עברו באבחת ספריי צבע, לרמה של "מחבל"! ולכל הקרנבל הצטרף גם נחמן שי, שהחליט שמדובר כבר בהכנה לרצח "ואל תגידו שלא אמרנו" הוא רק שכח שלפני מס' ימים עדיין התנוססו כתובות חמורות יותר, בגנות אישים רבים יותר, במאהל המחאה ברוטשילד.

אין דנים אדם בשעת צערו, אך גם אמו של בנייה ריין, שמסר את נפשו, מצאה צורך לרוץ ולהתנצל בפני המח"ט השקרן וההורס שגירש ופגע בעשרות יהודים שהלכו בדרכו של בנה, שכנער הוכה עד אובדן הכרה במהלך פינוי "חוות גלעד" ועל מה היא התנצלה? בסה"כ כתבו נגדו על איזה קיר! לא הרסו לו את הבית כמו שהוא עשה! לא פגעו לו בילדים כמו שהוא עשה! לא הרביצו לאשתו, או ירו עליו כדורי פלסטיק! בסה"כ ריסוס קטן ואולי איזה פנצ'ר. חברה, קצת פרופורציה! במקום להתקשר אליו ולנזוף בו על פעילותו האומללה בשירות פוליטיקאי כזה או אחר, היא מתנצלת!   

לכן כבר נמאס לנו, נמאס לנו לשמוע את הגינויים האוויליים שלכם, לפחות הייתם יכולים לבדוק מהפעמים הקודמות שגיניתם, אם הגינוי עזר! ( רמז – הוא לא!) ולהחליט האם לגנות שוב, או להסתפק הפעם בנזיפה בטוויטר, או פעולה אחרת, אולי מטוס בשמי השומרון עם כיתוב – "מח"ט בנימין גבר לעניין". תהיו יצירתיים יותר בבקשה.

צריכים כולנו לזכור כי צריך לגנות! (ולא שזה יעזור), צריך לגנות מח"ט שמשקר, צריך לגנות הריסה של בתים של יהודים יקרים, צריך לגנות אלימות משטרתית וצריך לגנות התנכלות בלתי פוסקת לחקלאים וחלוצים, צריך לגנות את השימוש בבנינו לצרכים פוליטיים. את זה צריך לגנות ולא לגנות פעילויות שמטרתם הגנה עלינו, ברור שאותם אלו שריססו על הקירות או פינצ'רו כמה רכבים, לא התכוונו להרע למפעל ההתיישבות. ברור שהם לא התכוונו לפגוע בגב' אמרוסי וחבריה ממועצת יש"ע (שהרלבנטיות שלה ומכלול האינטרסים שלה בעניין טרם הובהר כל צורכו) וזאת בניגוד למח"ט, לצבא ולמשטרה שדווקא כן ביקשו לפגוע ואף מימשו את בקשתם, באמילי וחבריה, או לפחות במה שהם אמורים לייצג, את יש"ע ולא את מח"ט בנימין.

אז נאמר בפה מלא ונשנן זאת לעתיד – "אנחנו מגנים את השימוש בצה"ל למטרות פוליטיות, לא יעלה על הדעת שהמשטרה שאמונה על שמירת החוק תפר אותו בצורה כה בוטה על ידי שימוש באלימות חסרת פרופורציה כלפי נשים וילדים, אנחנו יכולים להבין את הזעם והתסכול של תושבים שמבקשים למחות כנגד פעילות אלימה זאת. ויש לזכור שהפעולות לא פגעו בגופו ובנפשו של אף אדם כפי שאותו אדם פגע בהם"

קצת פרופורציה, כבר אמרנו?