בשבע 426: הילולא ותמיכה

עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ זרמו בתחילת השבוע להילולת הבבא סאלי המסורתית בד' שבט, ביניהם רבנים, אדמו"רים וראשי ישיבות

הרצל קוסאשוילי , ח' בשבט תשע"א

 

"ראש הממשלה אשם בשריפה". הבבא ברוך יחד עם הרב עמאר והשרים ישי ואטיאס בנתיבות, השבוע צילום: פלאש90'

עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ זרמו בתחילת השבוע להילולת הבבא סאלי המסורתית בד' שבט, ביניהם רבנים, אדמו"רים וראשי ישיבות. ההילולא בנתיבות לזכר ה"בבא סאלי" שהתקיימה השבוע, עמדה הפעם בסימן תמיכה בשר הפנים אלי ישי.

ישי, שנמצא לאחרונה תחת התקפה חסרת תקדים בתקשורת כמי שאחראי ישירות למחדל הכבאות בשריפה הגדולה בכרמל, הגיע לנתיבות בתקווה לזכות לאהדה בקרב אלפי המתפללים שעלו לציונו של הבאבא סאלי. ה"בבא ברוך", בנו של הבבא סאלי, ניצל את תשומת הלב התקשורתית שהאירוע מושך אליו, בכדי להגן על ישי ואף האשים את תוקפיו וכינה אותם בתואר "רשעים".

כזכור, בסוף השבוע שעבר, הותקף אלי ישי מילולית בבית אורן, בטקס האזכרה לחללי אסון הכרמל. השיא היה כשבתחילת הערב בן זוגה של תנ"צ אהובה תומר ז"ל דני רוזן, התפרץ לעברו ואף גרם לעזיבתו את המקום בבהלה.

"כל חטאו של הרב אלי ישי שהוא ספרדי וחרדי", אמר הבבא ברוך והוסיף "איך אפשר לומר שהוא אחראי לשריפה? יצאה אש מהשמים. איך הוא יכול להציל את המדינה? האחריות היא של ראש הממשלה בראש ובראשונה", אמר הרב בראיונות שהעניק לכמה מכלי התקשורת שנכחו באירוע.