בשבע 441: הסכם פת"ח-חמאס - טוב ליהודים?

ח"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה) , א' באייר תשע"א

בהסכם עבאס-חמאס יש אמירה של אמת אצל הערבים – כולנו אותו הדבר.

בעצם ההסכם הזה הם אומרים לנו שגם עבאס וגם חמאס רוצים אותו הדבר, את כל מה שחמאס אומר בגלוי. שניהם רוצים את השמדת ישראל, את השבת כל הזכויות של העם הערבי, את שחרורן של תל אביב וחיפה ולוד ורמלה. שניהם רוצים את מה שהם אומרים בחינוך שלהם בבתי הספר כגון שיהודים הם שדים ושטן, ושומעים את ההסתה גם ברדיו ובטלוויזיה. ואילו רק הישראלים הטיפשים מאמינים לדברים היפים באנגלית המצועצעת שאומר עבאס. רק היהודים הטיפשים משלים את עצמם שהכול לא באמת, בדיוק כשם שהשלינו את עצמנו שהנאצים טובים, שהקפיטליסטים טובים בצרפת, שהקומוניזם טוב, ותמיד התברר ש"הלכה – עשו שונא ליעקב".

מה היה במלחמת יום הכיפורים? גם אז ראו שהמצרים מתכננים תקיפה וכן הסורים, אבל פשוט לא רצו לראות. גם ביבי, פרס ולבני לא רוצים לראות.

התקשורת מעדיפה להתחבק עמם כי קשה לצאת מתוך הגלות, אבל קשה יותר להוציא את הגלות מתוכנו. איננו רוצים להאמין למה שאנו רואים.

ההסכם הזה אומר: "אם תרצו או לא תרצו – אנחנו אותנו דבר. שנינו רוצים לאבד אתכם מהעולם". ואילו היהודים צועקים: "לא, אל תרצו את זה", אבל הערבים בשלהם. עבאס אמר קבל עם ועדה שהוא חמאס. כך שבסופו של דבר ההסכם הזה טוב כי הנה מתגלית האמת מה הערבים באמת רוצים. טוב שהקב"ה עובד שעות נוספות כדי לגלות לנו את האמת.