גליונות בשבע עוד גליונות

בשבע

גליון 104ראשיהפצה

עכבר הכפר - תרבות ופנאי (דיסק)

מחפשים חדר ללילה לחופשה? מבחר אתרים יתחרו על תשומת לבכם, כולל תמונות, מחירים, אטרקציות וקופוני מבצעים
05/08/04, 00:00
מנדי גרינפלד

הקיץ בעיצומו, את החופש אתם מתכננים כבר מתחילת שנה, ובכל זאת תמיד יש מקום לשינויים. מובן שאין תחליף לנוחות של בית מלון, אבל מעבר להבדלי המחירים, יש המעדיפים לבלות את החופשה דווקא בצימר – או בשמו המקצועי, 'לינה כפרית'.

האווירה הביתית-כפרית, הפרטיות וזמני הארוחות, כל אלו ואחרים גורמים לרבים להעדיף יציאה לנופש דווקא בצימר. הקושי הגדול הוא במציאת צימר שיתאים לכם מכל הבחינות: בתאריכים המועדפים עליכם, במיקום הנוח, עם השירותים שאתם מעוניינים בהם. וגם הזמן הוא מצרך יקר, בפרט בריצה אחר מידע בטלפונים מצימר לצימר.

אתרי האינטרנט העוסקים בתחום זה נמצאים במלחמה של ממש על תואר האתר הטוב ביניהם. בשורות הבאות אשתדל להביא בפניכם כמה אתרים שיעזרו לכם למצוא את הצימר המועדף עליכם, ובקלות!

באתר 'צימר' ניתן לקבל מידע מפורט על כל צימר המופיע באתר: מה יש במטבח, אם יש מגבות או אפילו קומפקט דיסק. בנוסף, לכל צימר יש אלבום תמונות, כך שתוכלו לצפות בצימר ולהתרשם ממנו בטרם תגיעו אליו.

אפשר לבקש דרך האתר שאילתא לפי מיקום, סוג חדר, תקציב, מספר חדרים ותאריכי יעד. אם יש צימר פנוי לפי דרישותיכם, תקבלו מידע מפורט עליו. כמו כן ניתן לחפש צימר לפי אזור גיאוגרפי.

באתר מנוע חיפוש לאטרקציות ונופש פעיל, ומידע על בריכת שחייה בצימרים, טיפולי גוף ו-SPA, צימרים עם גישה לנכים ומסלולי טיולים. אל תשכחו להיכנס ל'קופוני הנחה' ולגזור את מה שיתאים לכם.

www.zimmer.co.il


אתר 'צופית' עובד בשיטה דומה לאתר הקודם. כאן גם תמצאו מידע על כל אתרי התיירות הנמצאים ברדיוס של 20 ק"מ מהצימר שלכם.

www.tzofit.co.il


אתרים נוספים בסגנון דומה: www.weekend.co.il

ו-www.lina.co.il
.

האתרים שהוזכרו נותנים גם מידע לציבור הדתי, אבל המידע הוא חלקי ואינו מעודכן תמיד.

אתר 'דתינט', פורטל התיירות והנופש הדתי, מציג אתר-מדריך לתיירות לציבור הדתי. באתר מידע רב לציבור הדתי, הכולל מבחר צימרים עם תעודת כשרות, צימרים ללינה בלבד, חופי רחצה נפרדים,
בריכות נפרדות ומסלולי טיול לציבור הדתי. ישנם באתר גם בתי מלון עם כשרות רגילה או מהדרין, אטרקציות ומקומות בילוי לציבור הדתי. באתר דף עם 'מבצעים לוהטים בתיירות' לציבור הדתי, הכולל קופונים והנחות באתרי תיירות ואטרקציות.

www.datinet.co.il


לסיום, אתר שעיקר עיסוקו איננו צימרים, אבל מומלץ לכל מי שיוצא לנופש וטיול לבקר בו. אתר 'מפה' מציג מידע רב ומעודכן על מסעדות, לינה, טיולים, אטרקציות ועוד. באתר כמובן מפה מעודכנת של ישראל עם אפשרות חיפוש ומסלולים מעודכנים. חלק מהשירותים באתר הינם בתשלום – לא יקר בכלל.

www.mapa.co.il


לתגובות, הערות ואתרים חדשים: mendy@shapa.biz