בשבע 110: אולימפיאדה אלוקית

אדיר זיק , כ"א בחשון תשמ"ח

אוגוסט 2004, אתונה.
המשחקים האולימפים נפתחים. אלפי ספורטאים מכל רחבי העולם משתתפים בתחרויות. אלה הם המוצלחים שנבחרו מבין מאות אלפי ספורטאים שניסו להגיע לאולימפיאדה, ואותם מאות אלפים נבחרו מבין המיליונים שעוסקים בספורט בעולם כולו. תרבות הגוף עם כוח הרצון, הכוח הפיסי והשרירים החזקים.

אין צ'אנס לספורטאי בינוני שינסה להשתתף באולימפיאדה. הוא חייב לעבור את המינימום האולימפי. מי שלא מספיק מהיר, חזק, גבוה – שיתכבד וישב בבית, מול הטלוויזיה, או לכל היותר על הטריבונות באצטדיונים של אתונה.

מאז ילדותי הסבירו לי שהספורט חשוב לשמירת בריאות הגוף והנפש. מאז אני שם לב שכולם מדברים על ספורט, רבים עסוקים בספורט (דהיינו, הולכים לראות משחקים, צופים בטלוויזיה, קוראים בעיתון, מקללים את השופט או את היריב), אבל רק מעטים עוסקים בספורט.

ומה יעשה איש מן השורה שמוכן לשחק כדורסל לעת מצוא, לרוץ פעם או פעמיים בשבוע כדי לחלץ את עצמותיו, אבל אינו מגיע להישג בולט במיוחד?
כל הכבוד למאמצים שלך, אומרים לו, אבל לא עברת את המינימום האולימפי, ולכן אינך זכאי להתייצב על קו הזינוק.

אלול תשס"ד, ירושלים.
בורא העולם מכריז על חודש התשובה. מיליוני אנשים נערכים על קו הזינוק. כולם רשאים להשתתף, בלי הבדל גיל גזע או מין.
אל תתייאש, אומר הקדוש ברוך הוא לאדם. גם אם לא התאמנת כל השנה אתה זכאי להשתתף באולימפיאדה האלוקית.

אפילו אם הבטחת לפני שנה להתאמן ולעסוק במצוות המחייבות כל משתתף ולא קיימת, גם אם הזנחת חלק מהתרגולים וההוראות שכתובים בספר ההוראות או שלא תרגלת בכלל – אתה רשאי לבוא בחודש התשובה ולהתייצב מחדש על קו הזינוק. אין פסילות. בחודש התשובה לא דורשים ממך הישגים קודמים. אין מינימום אולימפי. זנק שוב, תמיד יש לך צ'אנס נוסף.

אלוקים מקבל כל 'ספורטאי' באולימפיאדה שלו. נסה שוב ושוב. אין מגבלות גיל, אין צורך דווקא בשרירים. הנפש והנשמה הן המזנקות "חזק יותר, גבוה יותר, רחוק יותר".
באולימפיאדה של ה' המתנהלת עכשיו, הימים הקובעים הם ימי ראש השנה, וטקס הסיום עם התוצאות האישיות, הלאומיות והעולמיות – ביום הכיפורים הבא עלינו לטובה.

מה זה מפד"ל
בשבת האחרונה בשדה אליהו סיפר לי גדי דורלכר, פעיל ימין (יש כמה כאלה בקיבוץ הזה) כי גיבור ישראל שלמה באום ז"ל, איש יחידה 101 המפורסם, נהג מדי פעם לטפוח לו על הגב בכף ידו הגדולה ולומר לו: "גדי, תזכור. מפד"ל זה לא שם של מפלגה, זה שם של מחלה".

אני ימין קיצוני
הם כל-כך אוהבים את הביטוי הזה, 'ימין קיצוני'. איזה יופי זה להשתלח ב'ימין הקיצוני'. הרי אין ימין. בלי המילה 'קיצוני' זה לא עושה כותרות.

התשקורת הישראלית כבר מזמן עובדת כך. עכשיו הצטרפו לזה גם ראשי המפד"ל: "פעילי הימין הקיצוני הפעילו לחץ על הרב יצחק לוי" (על שחצה את הקווים). רוצה כותרת בעיתון או בטלוויזיה? תאשים במשהו את 'הימין הקיצוני'.

אתה יכול בהזדמנות כזאת גם 'לדפוק' את אדיר זיק, כי הרי הוא 'איש הימין הקיצוני'.
שיבושם לכם.

זהירות, הקונספירציה הבאה מתבשלת
לשב"כ וליונקותיו בתשקורת הישראלית יש עדנה: הנה, הם יכולים לשוב ולנפנף עם "מחתרת יהודית", עם "הימין הקיצוני מכין התנקשות בחיי ראש הממשלה". ממש כמו בימי כרמי גילון ב-95'.
לא משנה שעד היום הם נכשלו בכל מאמציהם להוכיח שיש 'מחתרת'. הם כבר מכינים רשימות של מאות פעילי ימין שהם מתכוונים לאסור במעצר מנהלי (בלי כתבי אישום) לקראת יום הטרנספר. כך מדווח 'הארץ' בכותרות יום ראשון האחרון.

מסע משולח רסן מתחיל נגד הימין על-ידי השב"כ ("מקורות ביטחוניים") והעיתונאים הקשורים אליו בקשר סימביוטי של 'אתה תדליף לי ואני אתן לך כותרות'.

שיתוף פעולה זה בולט במיוחד כשהוא מכוון נגד האויב המשותף שלהם: אוהבי ארץ ישראל (להלן 'הימין הקיצוני'). רשמו לפניכם את מה שאני אומר: הם מכינים את הקונספירציה הבאה.

לא נפגע בחיילים
בחיילי צה"ל שיישלחו לטרנספר את היהודים אזרחי ישראל תושבי גוש קטיף וצפון השומרון לא נפגע. אנו נפעיל 'אי ציות אזרחי בלתי אלים'. בנוסף לו נחלק לחיילים כרוזים עם הסבר על הפעולה הבלתי חוקית והבלתי מוסרית ששרון שלח אותם אליה.

בכרוזים אלו נקרא להם להניח את האלות ולומר: "איני יכול לגרש יהודים מבתיהם בארץ ישראל". אני, חייל בצבא ההגנה לישראל איני מסוגל לבגוד במשימת ההגנה על יהודים ולהפוך למגרש יהודים.
מפקדי צה"ל יודעים כי תסריט כזה עשוי לקרות. ב-1917 הניחו חיילי הצבא הרוסי את נשקם וסירבו להמשיך ולהלחם עבור הצאר הרוסי. חיילים בצה"ל לא יפגעו באחים יהודים.

זוהי הסיבה שמופז כה נרגש, ומזהיר את ראשי יש"ע שלא לערב את חיילי צה"ל ב'ויכוח הפוליטי' בעניין העקירה, בלי לרצות להבין שזוהי שאלה קיומית ולא פוליטית.

לא נפגע בחיילי צה"ל גם בגלל הסיבה הפשוטה: רוב החיילים שיישלחו על-ידי מופז ושרון הם בנינו ובנותינו. הם הילדים של הדוסים ושל עדות המזרח. אצל אלה יש אלוקים בלב, ובלב הזה יש גם חום ואהבה כלפי אחים, הזדהות עם יהודים וחמלה על משפחות העומדות להיעקר ממקור חייהן רק משום שהן יהודיות. ראשי צה"ל חוששים, ובצדק, שחיילי צה"ל לא יבצעו את מעשה הרשע הזה.

משאל עם, מקסם שווא
אם נערוך משאל עם על השאלה 'האם לשמור שבת', יהיה רוב גדול בעד חילול שבת. האם אז אקבל את דעת הרוב?

היותי יהודי בארץ ישראל אינה תלויה ברוב או מיעוט. הציבור במדינת ישראל היום נתון להשפעתה של התשקורת השמאלנית בעיתונים ברדיו ובטלוויזיה. אין ערוץ 7, אין אפילו תכנית טלוויזיה אחת שהיא ימנית או לאומית. המשאל יכלול גם את האוכלוסיה הערבית. ולמרות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו וחוק זכות הקניין, בתנאים כאלה ברור מי ינצח במשאל.

לקבוע עובדות בשטח
יהודים נאמנים יושבים בגוש קטיף ובשומרון. ישראלים טובים ששירתו ומשרתים בצה"ל, אזרחים למופת שכל מדינה היתה מתברכת בהם. למעלה מ-45 בתי כנסת יש בישובים המאוימים בטרנספר, ובהם יקרעו היהודים את השמים בתפילה לבורא עולם הבוחר בישראל, שיציל אותם מיד מתכנני הרשע.
שורשיהם של אוהבי הארץ עמוקים וחזקים. עברנו את אוסלו – נעבור גם את שרון.

יהודים אהובים, שנה טובה לכם.
בעזרת ה' אנחנו ננצח.
adirzik@netvision.net.il