בשבע 111: אפוקליפסה עכשיו

שר הפנים אברהם פורז: גם ליהודי מותר להיות אנטישמי (ערב ראש השנה תשס"ה).
מתקפה ציבורית אדירה החלה נגד נאמני ארץ ישראל, בדיוק כפי שציפינו.

אדיר זיק , כ"א בחשון תשמ"ח

מראש הממשלה, דרך שריה, השב"כ ("מקורות ביטחוניים") והתשקורתנים עושי דברו, אנו מותקפים יומם ולילה. שנאת התשקורת הישראלית כלפי יהודי יש"ע היא חסרת גבולות: הקיצונים ביניהם מקדמים את רעיון מלחמת האחים ומטילים את האשמה על כתפי מתיישבי גוש קטיף וצפון השומרון.

הם שלפו גם את רבין במדי ה-SS כדוגמה להסתה-כביכול שהימין עוסק בה – למרות שוועדת שמגר
קבעה חד-משמעית כי פרובוקטור השב"כ אבישי רביב הוא שהפיץ את התמונה, באישור מפעיליו. אנשי התשקורת הישראליים למדו מגבלס כי שקר שתחזור עליו יהפוך לאמת.

המתונים מבין מתקיפינו דואגים למגורשי הטרנספר שילכו לנגב או לגליל. מה הם יענו למגורש פוטנציאלי מנצר חזני, שיאמר להם: "תלכו אתם לנגב, אני רוצה כפר שמריהו"?

אנשי המערכת הביצועית התחילו להכין עבורנו בתי סוהר ומחנות מעצר. ראשי המערכת מדברים כבר גלויות על מעצרי מנע המוניים שיבואו לקראת ביצוע הטרנספר. התיק ליד המיטה שלי כבר מוכן.
מזה שנים רבות טוען מורי ורבי, אליקים העצני, כי כל עוד מדובר באסירים בודדים מתוך הימין אפשר בקלות להפוך אותם ל'פושעים' או ל'פורעי חוק מסוכנים', אך אם מאות או אלפים יהיו מוכנים לשבת בבית הסוהר, יש סיכוי לנצח.

אם אכן יתבצע הטרנספר ועזה תהיה נקייה מיהודים, באותו רגע תחרוץ ישראל את גורלה לשבט. אז תבלע מדינת ישראל את כמוסת הרעל שתביא חלילה לאובדנה תוך עשר שנים. החברה הישראלית לא תעמוד במתחים שייצור ביצוע הטרנספר, וכמו מגדלי התאומים היא תקרוס פנימה. ישראל מחסלת את עצמה לדעת.

אני מאמין שהטרנספר לא יבוצע, שעם ישראל לא יוכל לעמוד בפני תמונות הגירוש האכזריות שיגיעו אליו בשידורי הטלוויזיה הבינלאומית (הישראליות ישדרו רק את מה שהשב"כ יאשר). אני מאמין שהטרנספר לא יעבור, כי חיילי צה"ל ואנשי משטרת ישראל לא יהיו מסוגלים לגרור מבתיהם את ילדי משפחת כהן גדועי הרגליים מכפר דרום. הם יהיו מוכנים להיכנס לכלא יחד עם אלפי פעילי הימין שייכלאו שם מראש.

לחשוב עצמאות
כבר בהיותי בן חמש, גדל בתוך עולם הכפירה השמוצניקי, בחרתי בדרך אחרת. בחרתי להאמין באלוקים. לא היה לי אף קרוב משפחה דתי להיאחז בו: לא סבא, לא דוד, לא קרוב ולא מודע. קרובי משפחתי חברי קיבוצי השומר הצעיר ניסו לדבר על לבי: תראה, אדיר'לה, אתה ילד חכם. אלוקים זו המצאה של אנשים, עוד מעט הזקנים הדתיים ימותו וכל הסיפור הזה ייגמר. אתה שייך לרוב המתקדם, אל תלך עם המיעוט הנעלם.

אתם יודעים שלא שמעתי להם ואני נמצא היכן שאני. בצמתים שונים בחיי החלטתי החלטות עצמאיות לחלוטין, ובחרתי מה לעשות ומה לנטוש.

למרות כל האמור לעיל, עדיין הנחתי כי בענייני ביטחון, למשל, 'אלה שלמעלה' יודעים יותר ממני מה צריך לעשות. מלחמת יום הכיפורים גמרה את זה: קרבות השריון ברמת הגולן לימדו אותי שלא לבטוח באף אחד 'שם למעלה'. אף אלוף לא יודע יותר ממני. למדתי שאסור לשתוק על טיוחים, שאסור להתחנף אל אלופים בצבא, שצריך להיות חשדן ולבדוק כל דבר. למדתי שמפקד טנק חשוב בקרב בדיוק כמו מפקד חטיבה.

הצטרפתי לתנועת מחאה. רוב חבריה הלכו רחוק שמאלה, ואני הלכתי ימינה.
אני שלם עם דרכי. ממשיך לחשוב באופן עצמאי, לבדוק את עצמי כל הזמן. לא להיסחף אחרי מה שמקובל ולחשוב שזאת האמת. למדתי שעל האמת שלך ראוי להילחם, אפילו אם אתה משלם מחיר יקר.

פולסא דנורא אלטרנטיבי

לאחר כישלון הפולסא דנורא נגד אריק שרון, אנו מציעים בזאת טקס אלטרנטיבי:
לוקחים שבעה תמהונים ה'מייחלים אקטיבית להסתלקותו של אריק שרון מכיסא ראש הממשלה', קוראים להם רבנים, מלבישים להם מעילים שחורים, מציידים אותם בנרות הבדלה כתומים ומדביקים להם זקנים. אחד מהם לפחות יהיה סוכן שב"כ.

בשעה שתיים בליל ירח הם מדליקים את הנרות, מחזיקים איש בשולי מעילו של חברו ומסתובבים שבע פעמים ברחבת בית הקברות הצבאי בהר הרצל. אחד ה'רבנים', זה עם הקצף על השפתיים, קורא בקול רם את הקללה : "סוסו-רוסו-קוקורוסו לה וונטללה פנטבללה שמצ'י רצ'י קוקורצ'י מיליגראם..."

סוכן השב"כ הרועד מפחד הקללה מדווח לדיכטר. נערכת בדיקה. אם מתברר ל'קושרים' כי אריק לא נפל מהכיסא, חוזרים על הטקס פעמיים באותו לילה. אם גם זה לא מצליח ובבוקר הקבוצה עדיין לא נעצרה בעוון המרדה, התססה, הסתה, הוצאת שם רע או איום על חיי ראש הממשלה, חוזרים על הטקס עוד לילה.

גיבורי מערכת הביטחון שאינם מאמינים באלוקים, שאינם חוששים מכל מעשה עוול וחילול קודשי האומה, עומדים בחיל ורעדה מול הקללה המאיימת על חייו של ראש הממשלה.

במדינת היהודים ובפרו
ירושלים, בירת מדינת ישראל
שר הפנים פורז: מותר ליהודי להיות אנטישמי. בישראל מותר הכל: מותר לפטם חזירים ומותר לבנו של ראש הממשלה לגדל ארנבות למאכל. מותר למוחמד רשיד לשבת במשרדו של דב וייסגלס בליל הבחירות ולחגוג עם עומרי שרון ועם ערפאת (בטלפון ישיר) את ניצחונו של אריק שרון בבחירות – כשהובטח לאויב שיקבל חלקים מארץ ישראל ומירושלים...

מותר לנשיא המדינה להתבטל בפני הדמוקטטור ראש ממשלת ישראל ובפני פודל השמירה (התשקורת הישראלית).
מותר לכל צרוע וזב (גם מ'הום סנטר') להשתלח בכל דוס, בכל חרד, בכל ש"סניק, בכל מתנחל – שהרי בגללם תהיה כאן מלחמת אחים.
לימה, בירת פרו
רעייתו של נשיא פרו היא ילידת בלגיה שחייתה ועבדה בארץ. היא מדברת עברית מצוינת, ושמה אליאן קארפ טולדו. היא גאה להיות יהודייה (לא ישראלית).

בתכנון מוקדם היא הגיעה בראש השנה לבית הכנסת בלימה בלוויית שגריר ישראל ורעייתו. היא פתחה את המחזור, ידעה למצוא את קטעי התפילה, שרה מנגינות של ראש השנה והאזינה לקול תקיעות השופר. יחד עם הרב אפרים זיק (הבן שלנו) עלתה אל הבימה. לפני המאות הרבות של הנוכחים היא קראה בקול את ברכתו של בעלה, נשיא פרו אליחנדרו טולדו, לעם ישראל ולמדינת ישראל לרגל ראש השנה ויום הכיפורים.
גמר חתימה טובה, יהודים.
בעזרת ה' אנחנו ננצח.
adirzik@netvision.net.il