בשבע 116: למטבע יש רק צד אחד

זה אמנם לא פוליטיקלי קורקט לומר זאת, אבל יש הבדל בין המוסלמים ליהודים. נכון שרוב המוסלמים אינם טרוריסטים, אך רוב הטרוריסטים הם מוסלמים

ח"כ אורי אריאל , כ' בחשון תשס"ה

בתחילת השבוע נרצחו שלושה ישראלים בפיגוע בשוק הכרמל בתל אביב. מחבל בן שש עשרה, ערבי משכם הסתובב ללא מורא במרכז שוק ישראלי. הוא לא פחד שיתנכלו לו, הוא לא פחד שירגמו אותו באבנים או ירטשו אותו למוות ויתעללו בגופתו. זהו פחד השמור ליהודים בלבד בלב ערים בשליטה ערבית. אנחנו נאורים ודמוקרטים. האם נכון יהיה להגיד שהערבים אינם? האין זה גזעני לטעון שאולי לא כל הערבים הם טרוריסטים, אבל רוב הטרוריסטים ערבים?

בויכוחים פוליטיים עולה ללא הרף הטענה שלכאורה הערבים מתפוצצים באוטובוסים בגלל שאנחנו מגבילים את תנועתם במחסומים/ לא נותנים להם מדינה/ נכנסים עם טנקים לג'נין וכו'. כמובן שללולי היו מתפוצצים במרכזי ערים לא היה צורך במחסומים, כמובן שהמלחמה הנוכחית פרצה לאחר שאהוד ברק הבטיח להם יותר ממה שאיש עשה לפניו, וכמובן שהסיבה שאנחנו נמצאים בג'נין בתוך טנק היא שאחרת לא היינו בתל אביב בתוך פאב.

ההנחה ש"יש גם קיצונים בתוכנו, בדיוק כמו אצלם" נשמעת מאוד פוליטיקלי קורקט, אך אין בה אמת. יש קיצונים יהודים, ויש קיצונים נוצרים, אבל רוב הטרוריסטים בעולם הם מוסלמים.

ב 3.9.04 פרסם עבד אלרחמן אלרשד מאמר בעיתון אלשרק אלאוסט. מאמר מדהים בכנותו תחת הכותרת "האמת הכואבת כי כל הטרוריסטים מוסלמים". במאמרו מפרט אלראשד פיגועי טרור אותם ביצעו מוסלמים: חוטפי התלמידים באוסטיה, חוטפי ורוצחי הטבחים והפועלים הנפאלים, האונס וההרג בדארפור, חוטפי העיתונאים המוסלמים, מרבית המחבלים המתאבדים בעולם, כולם כולם מוסלמים.

אלראשד מדבר על תהליך של התבוננות פנימה, והודאה אמיצה באמת. "אחרי שנודה במחלה הזו, יקל עלינו לטפל בעצמנו...לאחר מכן עלינו לגרש את בנינו הטרוריסטים". הטרוריסטים שצמחו מהאיסלאם הם לדבריו תוצר של תרבות שהושחתה. דת אשר ראשיה מטיפים בפומבי כי מותר להרוג אזרחים (אמריקאים בעיראק, יהודים בישראל וכו') לא יכולה להחזיק עוד בדגל הרחמים והסובלנות. זוהי דת דמים ורצח.

היכן שמעתם לאחרונה רב המטיף להתפוצץ בתוך מרכז אוכלוסייה ברמאללה או בשכם, תוך זריעת מקסימום הרג ופחד? לא שמעתם. לא כי הם מסתתרים מעיני התקשורת, אלא כי אין כאלה. הדת היהודית מעולם לא תקבל רצח ברוטאלי של אזרחים. אין אצלנו מעמד של כופרים שיש להורגם אלמלא ימירו דתם. לנו יש מצוות רבות הדואגות מבחינה חברתית וכלכלית ל"גר הגר בשעריך", כלומר בשערינו. כל עוד הגר הזה אינו מכריז עלינו מלחמה, אנו מצווים לדאוג לו. לו היינו מוסלמים היינו מצווים לרצוח אותו. זהו הג'יהאד נגד הכופרים; מי שרוצה לחיות על אדמה אסלאמית יהפוך למוסלמי אם חפץ חיים הוא.

בגלל זה הערבים יכולים להסתובב בבטחה בירושלים ובתל אביב, אבל חיילים הנקלעים בטעות למרכז רמאללה נטבחים בלינץ' מזעזע. האם עולה בדעתנו שלו היה כאן חס וחלילה שלטון מוסלמי, היו חברי כנסת יהודים בפרלמנט שלו? היתה זכות בחירה? אחת מהשפות הרשמיות היתה עברית? היינו יכולים לכנס עצרות, להתפלל, להשתלט על שטחים? האם ילדינו היו יכולים להסתובב בבטחה במרכזי ערים ערביות? כמובן שלא. מדוע? משום ש"כל הטרוריסטים מוסלמים" וכי ההמון המוסלמי מוסט ע"י שיחים טלויזיונים כשיח יוסף אלקרצ'אוי הקוראים לרצח ועוד רצח ועוד רצח. התפקיד של הערבים לדברי עבד אלרחמן אלרשד הוא להודות ולהקיא את הטרוריסטים מקרב המוסלמים. התפקיד שלנו הוא לפקוח עיניים ולהבין: יש הבדל בסיסי בין מוסלמים ויהודים. אין כאן "מעגל טרור" דו סטרי ושתי אמיתות מקבילות.