בשבע 116: יוצאים גדולים

לא צריך לכתת רגליים בשביל מוצרים לרך הנולד, וגם לא כדי לקבל עצות מהשוויגער בגידולו. לאינטרנט פתרונים

מנדי גרינפלד , כ' בחשון תשס"ה

מוצרי תינוקות, מוכרים לכל הורה ומשפחה. למרבה הפלא, ואולי לא, ניתן למצוא מבחר מכובד של אתרים שעוסקים במוצרי תינוקות, ולא רק בתחום המכירות.

אפתח באתר 'מרבה ידים – יד שניה לילדים ולתינוקות'. האתר בבעלותה הפרטית של נורית, מקיבוץ אפיקים בעמק הירדן, שהקימה את האתר בכדי לחסוך לרבים מאיתנו אלפי שקלים. "למה להוציא אלפי שקלים (שלרובנו אין) על דברים חדשים, שבמקרה הטוב, משמשים את הילדים לכמה חודשים, כשאפשר לקנות דברים טובים ואיכותיים בחצי מחיר ולפעמים גם פחות?! לילדים שלנו זה ממש לא מפריע שהם משומשים." אומרת נורית. באתר ניתן למצוא ביגוד, טיולונים ועגלות, כלי מיטה, כסאות מכל הסוגים, צעצועים, לולים ומיטות, מושבי בטיחות לרכב, ועוד. הקניה דרך האתר אינה אפשרית בשלב זה. אבל אני מניח שאם מצאתם משהו טוב, תסתדרו עם זה.
www.yadyad.co.il

'חסדי שמואל' – מוצרי תינוקות במחירים זולים', שם לא שגרתי לחנויות בירושלים, המתפעלות אתר אינטרנט יפהפה. לדברי בעלי האתר על מנת להיות מובילים בתחום שמו לעצמם מטרה למכור את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים אטרקטיביים. באתר תוכלו למצוא את מגוון המוצרים של כל היצרנים המובילים בתחום. החל מעגלות ומושבי בטיחות דרך צעצועים התפתחותיים ריהוט לחדרי ילדים וכלה במוצרי האכלה חדשניים. חלק ממוצרים אלו הינם יחודיים לחנות זו. ניתן להרשם כחבר במועדון הלקוחות דרך האתר.
www.chasdebaby.co.il

אתר נוסף בתחום הוא TinyOnes המציע מוצרי תינוקות איכותיים ומעוצבים היטב. בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לתינוק, עגלות תינוק איכותיות, כסאות אוכל בטיחותיים, נעלי בית מקסימות ונוחות, צעצועי עץ ועוד. חלק מהמוצרים שתמצאו ב-TinyOnes לא ניתן להשיג בישראל אלא בחנות זו. שימו לב לקטגוריית 'יד שניה', מבחר גדול אין כאן, אבל בכל זאת.
www.tinyones.co.il

אתר נוסף העוסק בתחום זה, באתר קטלוג מפורט לכל מוצר ופריט.
www.tinokot.ybay.co.il

חברת 'קמפניולה' מייצרת (בין השאר) תיקי עגלה המיועדים להורים ולתינוק. כן כן, אותם תיקים הנתפסים על העגלה בעזרת תפסנים מיוחדים, כך שההורים יכולים לשאת על גבי העגלה את הפריטים הנחוצים לטיול עם התינוק מבלי לחשוש כי התיק לא חזק דיו לשאת אותם.
קולקציה מכובדת ביותר ניתן לראות באתר החברה, ובנוסף תוכלו להתרשם מחדרי תינוקות, ושידות יפות.
www.campaniola.co.il

וממוצרי תינוקות לתינוקות עצמם. על קצה המזלג אתרים שעוסקים בתינוקות ומה שמסביב להם.
אתר "עולם התינוק" עוסק בנושאים הקשורים להריון לידה וגידול ילדים. באתר מידע רב בנושאים המעניינים הורים והורים פוטנציאליים.
www.babyworld.co.il

גם אתר 'הלול', דומה לקודמו, אלא שכאן יש שפע רב ביותר של מידע, מה גם שחלק ניכר מהגולשים כותבים פעילים באתר.
www.ha-lool.co.il

'הגיל הרך' הוא האתר לאנשי מקצוע בגיל הרך. האתר המנוהל על ידי ד"ר עדה בקר יועצת חינוכית-התפתחותית לגיל הרך. וליזי דוידי מנהלת מדור הגיל הרך בעיריית בני-ברק, מגיש חומר מקצועי שיכול לעניין הורים רבים, כגון: פורום הגיל הרך, מרכז הדרכה, מועדון כתבי עת, אתרים מומלצים, גישות חינוכיות, מחשבים וילדים, חינוך מיוחד ועוד.
www.gilrach.co.il

לתגובות, הערות ואתרים חדשים: mendy@shapa.biz