בשבע 119: ויוותר יעקב לבדו

אדיר זיק , י"ב בכסלו תשס"ה

אין ספק שמה שקרה בבחירות הפנימיות בליכוד הוא הישג גדול של הימין היהודי. גם התשקורת הישראלית מבינה שהיום יש שם רק שני גושים גדולים: בצד אחד מחנה שרון ובשני המחנה הנאמן לערכי הליכוד בראשותם של אנשי מנהיגות יהודית. באתר האינטרנט manhigut יש ראיון רדיופוני שערכו מירב מיכאלי, קרן נויבך ורינה מצליח עם מיכאל פואה. אשתי ורדית הקשיבה ואמרה: שווה לשמוע.

ואף על פי כן אני מרגיש כמו יעקב אבינו. "ויותר יעקב לבדו". במלחמה על שמירת הארץ, במאבק על זהותה היהודית של המדינה הזאת אנו, הימין האמיתי, הנאמן, ניצבים בודדים מול מכונת מלחמה תרבותית, תקשורתית, פוליטית משפטית ובג"צית. מול ההכנות שלהם למלחמה ממש, מלחמה שלנו, המעטים, נגד צבא ומשטרה ויס"ם , נגד שב"כ ושב"ס.

בצה"ל יהיו לשרון קשיים, גם בסדיר וגם במילואים. לכן הוא פתח במלחמת חורמה תקשורתית נגד הימין. התשקורת הישראלית משתפת איתו פעולה בשמחה.

ואנו? הליכוד ידע למה ומתי צריך לחסל את קולו של המחנה הארץ ישראלי. היום אפילו ערוץ 7 לא קיים.
ניחומים אני מוצא בהיסטוריה היהודית, בחנוכה ובמכבים.

כשלוחצים את היהודים יותר מדי - קורים הנסים, מתחברים שמים וארץ להוציא את היהודים ממ"ט שערי טומאה, מקללת ארץ הגויים, ממשיחיות השקר החילונית, מעבודת האלילים המודרנית.
"וזרחה לכם יראי שמי שמש צדקה ומרפא בכנפיה ויצאתם ופשתם כעגלי מרבק".(מלאכי ג')

טפילים, נצלנים ופורעי חוק
ביום רביעי האחרון ירדו חבריי, אנשי ארגוני הימין החוץ פרלמנטריים לפגישת עבודה ארוכה עם פעילים בגוש קטיף. בין הארגונים: שנית גמלא לא תיפול, הפרופסורים לחוסן מדיני, מטה חיפה, מטות ערים ונשים בירוק. הפגישה נועדה לגבש התארגנות "לדורון, לתפילה ולמלחמה".

טיפול רפואי שלא יכולתי לדחותו הביא אותי לכתוב את הדברים הבאים שנקראו שם לפני המשתתפים:
לחבריי תושבי גוש קטיף,
הם רוצים להציג אתכם כמפלצות.
במדינת ה(צ)חוק הם רוצים להראות שאתם טפילים, נצלנים, מוצצי דמים, (גם ממש וגם כסף) ופורעי חוק.
לשם כך חברו פוליטיקאים בכירים וזוטרים, מראש הממשלה ושריה ועד הכנסת, השב"כ ו'מומחי ביטחון' לסוגיהם, וכמובן, התשקורת הישראלית.
משימה אחת להם: להגביר את השנאה אליכם כדי שהם יוכלו לבצע בכם עקירה, גרוש, טרנספר.
גם אנו, חבריכם המכונים על ידם: "הימין הקיצוני", גם אותנו הם משפדים כטרמפ עליכם. אנחנו כולנו "סכנה" לדמוקטטורה.
בחברה הישראלית של היום אין מקום למיעוט ערכי.
על מה אתם מדברים? הם סונטים בכם, על חלוציות? על היאחזות בקרקע? על חקלאות? על קליטת עלייה? על עזרה הדדית? על יהדות? על אמונה? על חינוך לערכים? על קשר להיסטוריה היהודית?
טמבלים! הם אומרים לכם. פעם, לפני שנים רבות גם אנחנו דיברנו על זה, אבל היום זה פאסה. נאדה. נגמר.

לשם גירושכם ועקירתכם הם העבירו בכנסת ישראל את חוק 'פינוי- ביזוי' שכמוהו היו חוקים נגד יהודים רק במדינה טוטאליטארית מסוימת במאה הקודמת. הם הקימו יחידת משת"פים כדי לבצעו בשיא היעילות. "מדינת חוק" הם קוראים לעצמם. גם סדום הייתה "מדינת חוק".

נותרנו לבדנו. מיעוט קטן בתוך עם שאיבד את כיוון חייו. כמו שכתב ישעיהו הנביא: "ונותרה בת ציון כסוכה בכרם, כמלונה במקשה, כעיר נצורה".
אתם נפגשים היום עם ראשי הארגונים החוץ פרלמנטריים לדיונים: "כיצד לעשות מה".
אני, שנקבע לי יום טיפול רפואי שאינו ניתן לדחייה, נמצא בירושלים, ולבי איתכם.
אשלח לכם כאן אחד משלושה בתים בשירו של חיים נחמן ביאליק, "למתנדבים בעם", אותו כתב בתשרי תר"ס, 1899 , שיר המוקדש למרד המכבים.
"לעזרת העם! לעזרת העם!
במה? אל תשאלו - באשר נמצאה!
במי? אל תבדוקו - כל לבו ידבנו !
מי צרת האומה בלבבו נגעה -
המחנה יאסף, אל נא נבדילנו!
כל קרבן - ירצה, כל מתת - נאמנה:
אין בודקים בשעת הסכנה!
כל פליטת הטוב, שריד העוז והאורה,
שהותיר עוד א-ל בלבבנו פנימה,
הבה נלקט, לאחדים נאגורה,
ועל נס ביום חילנו נרימה!
וילוקטו אלינו מקדם עד ים
חייל גדול לעזרת העם!"

ניצל מאש ונפל במים
אוי, כמה עכשוויים נשמעים דברי תפילת רבי אמנון ממגנצא : "מי יחיה ומי ימות, מי בקיצו ומי לא בקיצו,מי במים ומי באש..."
שירותי בנח"ל המוצנח ועבודתי העיתונאית הפגישו אותי עם רפול במישורים של אימונים צבאיים וצילומים לטלוויזיה הישראלית.
רק פעם אחת פגשתי אותו בקרב.

מלחמת יום הכיפורים. הגזרה המרכזית ברמת הגולן. יום שני בשבוע. השריון הסורי מסתער על הגדרות של נפח. אנחנו נלחמים בקרבת מקום, בעליקה. רפול, חבוש כובע אוסטרלי רחב שוליים, מארגן את שרידי הכוחות ונסוג מנפח. כשהוא עובר על פנינו הוא נעצר , ובקולו העמוק, בשקט איכרי הוא מבטיח לנו: נתארגן מחדש ומחר נשוב ונכבוש את נפח. וכך היה.

את שאול חלפון אתם בוודאי מכירים. זה עם המכונית הארוכה ועליה שלטי ימין. זה עם הזקן הגדול והגלימה הארוכה. הוא היה חייל מובהק של רפול ב-101. הם צנחו במיתלה במבצע סיני ב-1956 בצניחה הקרבית היחידה בצה"ל. לשניהם רקע אדום מתחת לכנפיים.

קשר הדוק היה ביניהם לאורך כל השנים. רפאל איתן עזר רבות לחלפון. אני מכיר את הסיפורים מזה שנים רבות. ביום שלישי איבד שאול חלפון את מפקדו, חברו, פטרונו. פגישתם האחרונה היתה לפני זמן קצר, כשהצנחנים ציינו 48 שנה לצניחה במיתלה. במפגש אמר לו רפול: חלפון, לא תהיה עקירה מגוש קטיף וצפון השומרון.

עכשיו, אומר חלפון, זכויותיו בצבא ההגנה לישראל תבאנה אותו אל בורא עולם. אני בטוח שגם שם הוא יגן על היהודים.

כמה דברים שאינם "פוליטיקלי קורקט"
נמאס לי שצריך להתנצל על אהבת ישראל. בהמשך למסורת שלמדתי בבית הורי, אנשי השומר הצעיר, אני אומר בגלוי: ימותו אלף אויבים ולא יהודי אחד.

נמאס לי לשוב ולשמוע את כשלן השב"כ כרמי גילון מזהיר מפני אלימות הימין. עשית זאת ב-95', היית אמור להגן על רבין. בין אם בגלל הקונספירציה שבישלת, ובין אם בגלל שאתה כישלון מתמשך, נכשלת בתפקידך ולא שמרת על ראש אדונך. בכל מקום אחר בעולם אתה, וחזי כאלו ורובין לא הייתם מעיזים להראות את פרצופכם בציבור לאחר רצח ראש ממשלה שהפקרתם את השמירה עליו. אז תסתום כבר!
היפיופים 'חוגגים' כבר שבוע ימים על וידוא הריגה של הילדה הערבייה עטופת הכאפייה, בת השלוש עשרה שהתקרבה בלילה למוצב צה"ל ונורתה.

לא שמעתי מהצפונבונים האלה מלה אחת כשטלי חתואל וארבעת בנותיה הי"ד נרצחו במכונית בגוש קטיף והמחבלים התקרבו וביצעו, לאור היום, וידוא הריגה. (לזה קוראים: רצח בדם קר).
לא שמעתי מהם מלה אחת של גינוי לאמהות הערביות הגאות בילדיהן "השאהידים" ומצהירות שבשמחה ישלחו עוד בנים להרוג את עצמם כדי לרצוח יהודים.

תולעת יעקב ודוד ישמעאל
קשה לכם בנשמה? אתה רוצה קצת נחת? לכו לחנות הספרים וקנו את הספר 'תולעת יעקב ודוד ישמעאל'. 891 עמודים של ימין.

הספר, שמחברו מסתתר תחת הפסבדו "מ.ד.בן-עמי", מתאר תוך ניתוח חד כתער, את השנים הסוערות שלפני רצח רבין, הוא מנתח בציניות אורוולית גם את מה שקרה ברצח ראש הממשלה ומגבה את ממצאיו בציטוטים מהעיתונות וכן בדיסק הצמוד לכריכת הספר ובו צילומי המסמכים שנאספו (גם על ידי ברי חמיש ונתן גפן) השופכים אור בהיר על מה שקרה.
ספר מרתק. לא צריך לקרוא אותו ברצף. כל עמוד שתפתחו ירתק אתכם. כל מה שטוען המחבר נתמך באין ספור מובאות מדויקות מהתקשורת האלקטרונית והכתובה.
תחקיר יסודי. סגנון חריף וייחודי. חושף בולשביזם מדהים.
לא לשווא מנסים גורמים שונים (נחשו מי בנוסף לשב"כ) למנוע את חשיפתו בחנויות הספרים.
לא לשווא הוא מונח קרוב אלי ואני שב וחוזר לקרוא בו, שב ומכניס את הדיסק למחשב.
עם הספר הזה יש לי 'נאחעס' של ימנים.
שבת שלום יהודים.
בעזרת ה' אנחנו ננצח.
adirzik@netvision.net.il