בשבע 120: זיקוקים בעיתון

אדיר זיק , י"ט בכסלו תשס"ה

אלישבע ושבעת בניה.
לפניכם מהדורה מודרנית של סיפור חנה ושבעת בניה.
ליל חורף קר וסוער. בבית קטן ומבודד, בגבעה 26 ליד חברון יושבת אלמנה צעירה, יפעת עוזרי.
בעלה, נתי, נרצח על ידי מחבל זמן קצר קודם לכן לעיניה ולעיני ילדיה בזמן סעודת שבת.
ארבעת היתומים הקטנים ישנים במיטותיהם מכורבלים בשמיכות מפני הקור העז של הרי חברון.
דפיקות בדלת.
הדלת נשברת.
חיילים יהודים במדי צה"ל פורצים לבית. הם קורעים את הילדים ממיטותיהם, לא מאפשרים להם להתלבש או אפילו לגרוב גרביים. הילדים פורצים בבכי. אחד מהם נצמד לדובי שקיבל מאבא לפני שנרצח, הדובי נקרע מידיו ומושלך לבוץ. הילדים והאימא מושלכים למכונית אסירים צבאית , בלי אוכל, בלי שתייה, בלי טיטולים. הבית נהרס כליל על ידי "צבא ההגנה לישראל".
גברים ונשים מחברון מנסים להגיע לבית הבודד כדי לעזור, כדי למחות.

בין אלה שמצליחות להגיע למקום בגשם שוטף היו ארבע נשים מחברון.אתי מידד,אם לשמונה.יפעת אלקובי, אם לארבעה. מרים פליישמן, אם לששה ואלישבע פדרמן אם לשבעה. הם מביאות איתן את התינוקות שעדיין יונקים. הנשים מוצאות מסתור ברכב נטוש, מסרבות להתפנות ונעצרות לחקירה משטרתית.

השבוע התקיים משפטן בבית משפח השלום בירושלים.
הן נמצאו אשמות ב"הכשלת שוטר" וב"הפרת חובת הורה לקטין", דהיינו, הזנחה פושעת של ילדיהן.
השופט קבע כי "אשה המגיעה למאחז ומסרבת להתפנות ותינוקה עמה - הינה אימא אשר הפרה את חובתה כלפי ילדה". אסור להורים להביא ילדים למקומות מסוכנים,ואסור להורים לערב את ילדיהם בפעילות פוליטית....

הנשים הללו הן לא פראייריות. הן הגישו "כתב אישום" משלהן כלפי מדינת ישראל אשר "באמצעות שוטריה וחייליה עשתה עוול נורא ליתומים ולאלמנה,קרעה אותם ממיטותיהם בליל גשם, הרסה את ביתם, החרימה את כל רכושם והשליכה אותו לכל עבר, ואח"כ מאשימה אותנו בהפרת חובה של הורה. אנו אומרים לפרקליטות ולשופט בית המשפט בירושלים: לא תקבעו לנו מה טוב לילדינו!. לא ניתן לכם לעשות לנו "חינוך מחדש" . אנו מגדלים את ילדינו לאהבת הארץ מקטנות... ילדינו איתנו בטוב וברע. גם בטיולים וגם במאבקים על ארץ ישראל..."
סיסמת החברה הישראלית המתיוונת והמנוונת היא "בלי ילדים".
אל תביאו ילדים לגור בישראל כי הם עלולים להתפוצץ באוטובוס בדרך לבית הספר.
אל תביאו ילדים לישראל כי הם ישרתו בצבא- וזה מסוכן. שיישארו בלוס אנג'לס או באמסטרדם.
"בלי ילדים !!!" - אל תביאו ילדים. נקודה. וכך באמת קורה. אין ילודה ואין ילדים.
בסטטיסטיקה יש 2.2 ילדים בממוצע למשפחה יהודית בישראל. אם ניקח בחשבון משפחות חרדיות ומשפחות דתיות, עם ששה ילדים עד 12 ילדים, כי אז למשפחה ישראלית רגילה, ששומעת בקול השופט מירושלים, (ואם הוא לא היה שופט כי אם סתם אזרח שמותר לדבר עליו- כי אז הייתי משמיע לו כאן קונצרט,אוהו איזה קונצרט...) יש 1.5 ילדים בממוצע. והרבה אינם מתחתנים בכלל ולא יולדים.למה להביא ילדים למדינה מסוכנת.

מעניין כמה ילדים יש לשופט שמטיף מוסר לאלישבע ושבעת ילדיה, או שמא התבקש על ידי מישהו מ"מערכת הבטחון" לעשות תקדים משפטי שילמד את האמהות בגוש קטיף מה לעשות עם ילדיהן ביום הטרנספר.

נשיא בלי כוונת.
הדג מסריח מהראש, אומר הפיתגם העממי, וכך זה גם במציאות.
בהיסטוריה של הנשיאים במדינה ישראל, (ואני הכרתי היטב את כולם) עוד לא היה כמשה קצב שהתעלם מהיותו נשיא של מדינה יהודית.

מיום שנבחר מתכחש קצב לקהל שבחר בו. (C O N S T I T U E N C Y). הוא כל הזמן עסוק בלשחק את הליברלי כלפי הערבים , אשר יחד עם השמאל הישראלי הצביעו נגדו ובחרו בשמעון פרס לנשיאות המדינה. הוא עסוק במו"מ עם חאפז אסד, הוא מוכן לנסוע לרמאללה להיפגש עם ערפאת ויורשיו. הוא שוקל חנינות לרוצחים ערבים אנשי חמאס ופתאח. הוא ממש נשיא האו"ם, לא נשיא ישראל.

משה קצב, היושב בבית ברח' הנשיא ב"ירושלים השלמה והמאוחדת בירת ישראל לדור דורים" אינו מוכן לחון את יואל צור , את הרבנית שולמית מלמד,את יעקב כץ כצה'לה ואת איציק פס.

יואל צור, סגן אלוף במילואים. אשתו איטה ובנו אפרים הי"ד נרצחו לנגד עיניו ע"י מחבלים ערבים כשנסעו ברכב שלהם ליד בית אל. לגבי קצב ,יואל צור הוא "פושע ערוץ 7".

שולמית מלמד, מנהלת התוכניות של הערוץ, סבתא לשלושים וששה נכדים, כן ירבו, היא פושעת ערוץ 7. כמוהם גם יעקב כץ, כצה'לה, קצין מילואים בסיירת שקד,גיבור ישראל, שנפגע מטיל RPG בגופו במלחמת יום כיפור, ניצל בנס והוא נכה צה"ל 80%.

איציק פס. בתו התינוקת נרצחה ע"י צלף ערבי בחברון,והוא נפצע. יושב בכלא על החזקת אמצעי לחימה ואפילו לא נותנים לו חופשה המגיעה לכל אסיר, ולא מורידים לו שליש.

את מי כן מוכן משה קצב לחנון? את מרואן ברגותי, מגדולי אוהבי ישראל, היושב במאסר עולם על חמישה מקרי רצח. (ויש עוד הרבה מקרי רצח וחבלה שלא התבררו במשפטו). למה?? כי זה ימצא חן בעיני התישקורת הישראלית השמאלנית. כי הוא, קצב, ייראה "ליברלי ומתקדם". כי זה "פוליטיקלי קורקט".

ערב חנוכה. אני מזכיר לעצמי כל הזמן שהמנהיגות בימי הבית השני הייתה בידי המתיוונים. כך גם הכהונה הגדולה.סיסמתם של שועי העם אז ,הייתה, כמו היום: "ככל העמים בית ישראל", הם משכו בערלותיהם כדי שלא יראו שהייתה להם ברית מילה ואז הלכו לשחק ערומים באיצטדיונים שהקימו. הם היו "ליברלים", "אנשי התרבות ההלניסטית המתקדמת".

בין המתיוונים של היום לבין המכבים של היום - קצב יודע איפה הפרוסה מרוחה. שיהיה לו בתאבון.
בלי פוליטיקה ובלי הסתה.
אם אי אפשר להסית אז אין לאדיר זיק מה לעשות בעולם. נכון???
אדיר זיק, "המסית הלאומי" כפי שקרא לי הערוץ הראשון בטלוויזיה,עוסק בהסתה בערוץ 7, בהצופה ובעיתון "בשבע" מזה שלוש עשרה שנה.
כמה כתבי אישום על הסתה הוגשו נגדי? אפס.
כמה מכתבים מעורכי דין שדרשו ממני להתנצל על דברים שאמרתי או שכתבתי נגד שולחיהם,הגיעו למערכת ? אף אחד.
והאמינו לי, הם לא מזיזים לי ואיני רוקד "מה יפית" לפניהם.
כפי שאמר אורי עופר איש חברון: "מי שמפחד מ א ח ד - לא מפחד מאף אחד".
ובינתיים "הרבנים אוכלים קניידאלאך", למגינת לבו של טומי לפיד. וזה לא נקרא הסתה.
ובינתיים שווה לשלם מחיר כלכלי כבד כדי להיפטר מהסרטן בגוף המדינה, דברי אריק רייכמן מנכ"ל תנובה, וזה לא נקרא הסתה. "דבריו פשוט הוצאו מהקשרם". רק להזכירכם שרייכמן הוא חבר קבוץ גליל ים, הממוקם ממש בתוך הרצליה ומספסר באדמות הלאום שברשותו בסכומים של אלפי מיליוני דולרים. קוראים לזה מיליארדי דולרים.

מלבד תנובה יש עוד רשתות מסחר רבות שראויות שנחרים אותן. הן מבחינה של חילולי שבת וקודשי ישראל והן מזה שהן מקפחות אותנו על רקע דתי ופוליטי. אז למה אני בעד החרם המיוחד על תנובה??
שיתחילו כולם להבין שגמרנו להיות פראיירים. שיש לנו צ'יפ חדש במוח, צ'יפ שמתחיל באות א. ולא באות ב. כדי שידעו שה"פודל מחמד" הדתי יודע גם לנשוך. הוא מתחזק, הוא גדל והוא לא נותן שיירקו עליו והוא יגיד שזה גשם.

ידידי, בתוך כל המהומות בממשלה ובכנסת וה"ספינים" (סיבובים) הפוליטיים, הסביבונים של חנוכה והפורפרות כבר עובדים שעות נוספות. מעניין מתי ייפול שרון, ואיך זה יקרה...אבל אני בוטח בה' שזה יקרה.

בינתיים, אני, המסית, מתעסק גם בענייני צדקה. קרן הצדקה של אדיר זיק עוזרת לתושבי יש"ע שנקלעו לקשיים כלכליים. מאז שהופסקו שידורי ערוץ 7 באוויר של מדינת ישראל התדלדל מעיין התרומות- והצרכים מרובים. אדיר זיק צדקה. מדבר סיני 41 ירושלים 97805.
גם אתם מרגישים שהבחירות בפתח ??. בסוף ה"סאמאתוכה" הפוליטית ועם חג החנוכה המתקרב תראו שיהיה הרבה אור והרבה זיקים.
שבת שלום יהודים.
בעזרת ה' אנחנו ננצח.
adirzik@netvision.net.il