בשבע 122: זיקוקים בעיתון

אדיר זיק , ג' בטבת תשס"ה

מדינה אחת לשלושה עמים
ירמיהו הנביא ראה בחזונו (פרק א') סיר נפוח ופניו מפני צפון.
ההצבעות האחרונות בליכוד מוכיחות שיש היום שלושה עמים במדינת ישראל: העם הערבי, העם הישראלי והעם היהודי (מיעוט בולט, אבל מיעוט).

העם הישראלי, המשולל כל קשר או אמפתיה ליהדות וליהודים, חוגג מראש את הטרנספר הטוטאליטרי העומד להיעשות ליהודים בארץ ישראל.
אריק שרון אינו לבד. הוא הסיר הנפוח אך מאחוריו עומדת המערכת הפוליטית והתשקורתית שמגבה אותו, מזינה את אש השנאה האנטי יהודית האופפת אותו, מרתיחה את הסיר ומשבחת את מעשיו נגד ארץ ישראל ומתיישביה.

הגדר היא הגבול
שיהיה ברור. אריק שרון כבר חתם והתחייב לאירופים ולאמריקנים כי הוא מחזיר את ישראל לגבולות 67' , (כולל ירושלים) עם תיקונים קלים, כפי שזה בא לביטוי בתוואי גדר ההפרדה.
הגדר איננה מחסום ביטחוני. היא גבול בינלאומי בין ישראל לבין פלשתין. טריה לארסן נציג האיחוד האירופי ציין בראיון טלוויזיוני שבעוד שיצחק רבין מעולם לא דיבר אלא על 'רשות פלשתינית', אריק שרון כבר הבטיח להם מדינה .

הסכמי השלום עם מצרים
בהסכמי השלום עם מצרים, ידידתנו הגדולה, דרשנו את פירוזו של חצי האי סיני מצבא מצרי כדי להבטיח את ביטחוננו. כך היה עשרים שנה. מישהו ניפח את הסיר, ואריק שרון עומד להציב צבא מצרי ברצועת עזה ולהפקיד בידי המצרים את ביטחון ישראל מציר פילדלפי ועד מבואות אשקלון.
נסיגה מהגולן וייבוש הבקעה יהודה ושומרון.

היפיופים של הגולן, חלק קטן אך רעשני של תושביו החילונים, הצטרפו לאחרונה למצדדי הטרנספר. בק"ן תירוצים הם טיהרו את שרץ העקירה של היהודים בצפון השומרון ובגוש קטיף.
אך בשבוע האחרון הולך ומתברר כי שרון מייעד להם את מה שתכנן עבורם ביילין בזמנו. נסיגה מהגולן עד קו המים של הכנרת וטרנספר של כל יהודי הגולן. ממשלת ישראל מכחישה. ראש הממשלה אינו מתייחס. אך מאיפה זה צץ? ביילין ואולמרט מומחים בהפרחת בלונים מוכחשים שמתבררים אחר כך כמציאות מרה.
ממשלת הטרנספר של אריק שרון החלה גם בייבוש בקעת הירדן. אם תיסעו בכביש הבקעה ליד המפגש עם הקו הירוק באזור יישובי ביכורה, תראו את מעבר הגבול שנבנה שם ומוכן לשימוש.
שירות האוטובוסים מקרית שמונה לירושלים דרך הבקעה בוטל. קו 961 מטבריה לירושלים נוסע דרך כביש 6. אוטובוס דרך הבקעה יש רק פעם בשעתיים. תקציבי הפיתוח מוקפאים ואין שום עידוד להתיישבות בבקעה. את יהודה ושומרון מייעדים לטרנספר בשלב הבא. בינתיים מכניסים את גוש עציון לגדר, וכל מה שמחוץ לגדר נדון לעקירה ולגירוש. כל יישובי גב ההר בקו מקרית ארבע - חברון ועד עפרה, שילה, עלי, איתמר ואלון מורה כבר נמחקו אצל אריק שרון.

ההסכמים עם אירופה.
שר החוץ הישראלי הפך ל'פרסונה גראטה', אורח רצוי בסלונים הכלכליים והפוליטיים באיחוד האירופי (האנטישמי). איך זה קורה? האם היה לאירופים 'גילוי אליהו' שהחזיר אותם בתשובה והם הפכו לאוהבי יהודים?
הנסיגות מחלקי ארץ ישראל השלמה, כולל חלוקת ירושלים, שעל הפרטים שלהם מנהל עכשיו שופרו של אריק לענייני טרנספרים, אהוד אולמרט, מו"מ מפורט בוושינגטון די. סי. הן התשלום שהובטח לאירופים. הובטח ונחתם.

מיליציות השמאל הבולשביקי בהקמה
מקורות מהימנים שלי מדווחים בימים האחרונים על הקמת מיליציות צבאיות של השמאל הישראלי.
בחוגי הצבא מביעים כל הזמן חשש כי ריבוי החיילים הדתיים ובני עדות המזרח ביחידות הלוחמות של צה"ל עלול להביא לסירובי פקודת הטרנספר, נוכח מה שהחיילים יראו כפקודה בלתי חוקית בעליל. כתשובה לכך מתגבשת תכנית אופרטיבית להקמת מיליציות צבאיות שתורכבנה ממתנדבים אנשי שמאל וחברי קיבוצים שונאי מתנחלים. אם אכן יהיו סירובים בתוך הצבא יגויסו המיליציות לצה"ל 'אן בלוק', והן יפעלו בכוח ובהחלטיות לבצע את העקירה והגירוש של מתנחלים על פי הוראות אריק שרון ושר הביטחון.
אריק שרון מוכן לשלם בעשרות ואולי מאות הרוגים כדי לבצע את הטרנספר.
גם השב"כ אינו טומן את ידיו בצלחת. דובריו וכתבלביו בתשקורת הישראלית עסוקים במסע הסתה משולח רסן כנגד הימין ומתיישבי יהודה שומרון ועזה. ומה יש לי לחדש לכם, אתם הרי חשים בזאת יום יום, שידור שידור, מהדורה מהדורה ויומן יומן.

השב"כ כבר שתל את הפרובוקטורים שלו בקרב אנשינו. הדיבורים על מתנחלים המוכנים לפתוח באש על אריק שרון, דומים מאוד לדברים של כרמי גילון בסוף ספטמבר 95'. ראש השב"כ דיבר אז לפני בכירי העיתונות הישראלית ואמר להם כי המתנקש הפוטנציאלי בראש הממשלה רבין אינו חייב להיות מתנחל. הוא יכול להיות סטודנט תימני עם שיער שחור מקורזל שגר בהרצליה ולומד בבר אילן...
"ממש נבואה", הגדירו זאת מספר עיתונאים לאחר הרצח - תיאור מדויק ומדהים.
אני מקבל על עצמי את האחריות לאמיתות כל מה שכתבתי. ואם תשאלו מה יהיה?
"ואני הנה נתתיך היום לעיר מבצר ולעמוד ברזל ולחומות נחושת" (ירמיהו א').

"מנג'סים לי"
אני חייב לכם, ידידי קוראי ומאזיני, דיווח על מצב בריאותי.
למה? כי אתם כל כך מתעניינים בי ומתפללים עלי .
לפני שנה עברתי ניתוח בארה"ב, שלא הושלם. הרופאים סגרו את בטני הפתוחה, ואמרו לי: מר זיק, אנחנו לא יכולים לבצע את הניתוח. עכשיו הכול בינך לבין אלוקים.
את המצב היום אפשר לתמצת במעין סיפור חסידי: בכל בוקר הקב"ה סוקר את העולם כדי לדעת מה נעשה בו. הוא קורא: "ירושלים, מה נשמע?" ומה הוא שומע? "אדיר בן ברכה, אדיר בן ברכה...."
"תל אביב!" קורא הקב"ה."מה אצלכם?" ואלפי קולות הוא שומע: "לרפואת אדיר בן ברכה".
בריסל, ניו יורק, מיאמי, לוס אנג'לס, הונג קונג ומוסקבה. בכל המקומות הללו ועוד רבים נוספים שומע בורא עולם יהודים מתפללים לרפואת אדיר בן ברכה.

מה עושה אז הקב"ה?
הוא קורא למלאך רפאל, הממונה על הרפואה, ואומר לו: תשמע רפאל. עם ישראל, הילדים שלי, מנג'סים לי בעניין אדיר בן ברכה. כל כך הרבה אלפים של יהודים מתפללים עליו. תשאיר אותו בעולם בשלב זה.
וכך אני עדיין בחיים.
המשל הזה אינו מופרז. אני מאמין בתמימות (תמים תהיה עם ה' אלוקיך), כי במערכת היחסים בין יהודים לבין אביהם שבשמים,יש כוח אדיר לתפילות. כי הרי הקב"ה רוצה שנתפלל אליו. הוא אבינו שבשמים ושמנדנדים לאבא, הוא מוותר על העונש.

מצבי הרפואי רציני ולא קל. מספר רופאים מטפלים בי במסירות רבה. פרופ' ראובן אור וד"ר אילה הוברט בהדסה עין כרם. ד"ר ויקטור ביקוב בקופ"ח, ד"ר גדעון עירון בהומיאופתיה. משתדלים לסתום את הפרצות הרפואיות שמתגלות בחזית הסרטנית. בשלב הנוכחי אני מתפקד, מתרוצץ ברחבי ארץ ישראל, ממשיך להפיק סרטים (לפני שבועיים סיימתי סרט על בית אל וסרט על היישוב היהודי בחברון). ממשיך לכתוב ב'בשבע', לשדר בערוץ 7 באינטרנט, ולהרגיז את השמאלנים.

זאת על פי הביטוי השגור בפי: "את האלוקים אני ירא, וקצת את ורדית (אשתי). מכל היתר איני פוחד".
עם הליווי של תפילותיכם, ובלי מורא מהתשקורת ומהממסד הישראלי, אני מבטיח, בלי נדר, שאני ממשיך להילחם "בעד עמנו ובעד ערי אלוקינו. וה' יעשה הטוב בעיניו".

קצב אוסף עצמות
משה קצב, שגר ברח' הנשיא בירושלים, עוסק במצווה יהודית חשובה: ליקוט עצמות.
הוא מנהל משא ומתן עם נשיא סוריה לא כדי להפסיק את פעולות החמאס והחיזבאללה המופעלים מדמשק. הוא מבקש את עצמותיו של גיבור ישראל אלי כהן. אחרי שיהיו בידיו העצמות הוא יוכל למסור לסורים את רמת הגולן "תמורת שלום אמת", ולנסוע לנגב חומוס בדמשק.

אל אוסף העצמות של קצב יצטרפו בקרוב גם עצמותיהם של ילדי ותושבי גוש קטיף שיעקרו מבתי הקברות שם בידי הרבנות הצבאית. או אז יהיה לנו נשיא עם הרבה עצמות קדושים.
נדיה מטר, אם לחמישה, נדונה ל-260 שעות עבודות שירות על שזרקה עוגיות קינמון על רכב ערבי
בעת הפגנה נגד הפיגועים על ציר ירושלים אפרת.
כל שבוע היא עובדת יום שלם. נדיה פנתה אל נשיא המדינה בבקשת חנינה על הזמן שנשאר לה לעבוד.
משה קצב ענה לה: "על פי החומר שלפניו אין הצדקה להיענות לבקשתך".
ואף על פי כן, יהודים, "ונלחמו אליך ולא יוכלו לך כי אתך אני, נאום ה' להצילך" (ירמיהו א').
שבת שלום, יהודים.
בעזרת ה' אנחנו ננצח!
adirzik@netvision.net.il