בשבע 123: בתא המאסר עם ולרשטיין

אדיר זיק , י"א בטבת תשס"ה

נחס ולרשטיין , שמור לי מקום יחד איתך בכלא. אני אמנם מבוגר וקצת חלש אבל לא נוחר. אשמח לשבת וללמוד איתך ועם יתר החברים בכלא את הדף היומי ואת פרקי הגמרא העוסקים בעיקבתא דמשיחא.

מרטין לותר קינג, אחד המנהיגים הגדולים של ארצות הברית ישב בכלא על כך שניהל מרי אזרחי בלתי אלים נגד חוקי הגזע של אמריקה. מספר פעמים הוא נכלא כי לחם נגד חוקים מרושעים שהיו "חוקיים" ו"דמוקרטיים" במדינה "הכי דמוקרטית בעולם".רק בגלל מאבקו, שקיבל את התמיכה המסיבית של הציבור השחור ושל ציבורים נוספים בוטלו חוקי ההפרדה הגזעית. היום יש יום זכרון לאומי על שמו של לותר קינג, והוא אחד מגדולי גיבוריה של האומה האמריקאית.

החוק המחייב אותי הוא חוק התורה. אם יש ניגוד בינו לבין כל חוק אחר - אני מקיים את הראשון.
אני מסתכל מסביב- שממון מוחלט.
אני מסתכל בראי ואני רואה אותנו, שלומי אמוני ישראל, המחנה הדתי ואיתו ציבור קטן של נאמנים שנותרו בחברה החילונית, ואנחנו נשארנו היחידים שמאמינים באידיאלים, שמוכנים להיחלץ למענם, שמוכנים לשלם מחיר ,ואפילו ללכת לכלא עם אזיקים על הידיים כדי לקיים אותם.

אנו נקרא לחיילים ולשוטרים שיסרבו לקיים פקודה בלתי חוקית בעליל, פקודה לגרש יהודים מבתיהם רק בגלל שהם יהודים, שהיא גזענית, מרושעת ואנטי מוסרית.. אנו נספר להם כי בית המשפט הרשיע לאחרונה חיילים אשר ירו בצמיגי מכוניות של ערבים מפירי עוצר בשכם. בית המשפט קבע כי פקודת הירי הייתה כזו שדגל שחור מתנוסס עליה ועל החיילים היה לסרב לקיימה.

ברגע שהכנסת אישרה את חוק פינוי-ביזוי שהוא חוק אנטי אנושי,אנטי יהודי ואנטי מוסרי, ברור לנו שאסור לקיימו. אנו, בגופנו, במרי אזרחי בלתי אלים ,נעצור את מי שיבוא לעקור יהודים מבתיהם ומאדמתם. כשאלפים מאיתנו ימלאו את בתי הכלא ומחנות המעצר או אז ינועו אמות הספים.
אליקים העצני אומר כבר שנים שרק כאשר אלפי יהודים יהיו מוכנים לשבת בכלא על אמונתם ועל האידיאלים שלהם, אפשר יהיה לנצח במאבק על רוח האומה היהודית.

והם אכן מכינים את בתי הכלא. הדוקרים, הפושעים והרוצחים מעמקי האלכוהול בקריות ובשפיים לא יהיו בכלא. ממשלת ישראל תשחרר אותם כדי לפנות מקום לחבריו של ולרשטיין. את מחנות המעצר במגידו ובניצנה אתם מכירים? שרון וממשלתו ישחררו את כל המחבלים הנמצאים בהם, (תמורת שחרור עזאם עזאם או משהו דומה) והמקומות ימולאו באנשי הציבור הדתי הלאומי.

יהיו מחנות לגברים. יהיו מחנות לנערים. מחנות לילדים בגיל 12 ,והצעירים יותר ישבו בכלא עם אמותיהם. יהיו מחנות לנשים מבוגרות ומחנות לנערות דתיות. משה קראדי כבר תכנן את הכל.
חליפות פיג'מה עם פסים לא יהיו לנו שם אך אנו, מתוך בחירה, נענוד מגן דוד כתום על בגדינו. כך יעשו גם חברינו שיהיו עדיין חופשיים.

בבתי הכלא ובמחנות המעצר המלאים והדחוקים יקיימו הרבנים , שיהיו בין הראשונים להיאסר, עשרות בתי כנסת וישיבות. תפילות ושעורי תורה ויהדות ימלאו את חלל מחנות הריכוז היהודיים. במחנות הנשים תקמנה מתנדבות מבין האסירות בתי תינוקות וגני ילדים ותחלקנה אוכל חם לאסירים ולאסירות. את היתר אני משאיר לדמיונכם ולעתיד הלא רחוק.

לי לא קשה לדמיין את התמונות הללו. ראיתי הרבה סרטים וביימתי כמה סרטים דוקומנטריים על יהודים באירופה באמצע המאה העשרים ועל חייהם מעבר לגדרות תיל.
את מדינת חדרה- גדרה תרקיד התשקורת הישראלית : הכו בהם! חסלו אותם! את הטפילים, הנצלנים,המסיתים, הדוסים!
וכולם ירקדו. אם צריך שניים לטנגו- בראש יובילו הליכוד והעבודה, בלי הבדל ביניהם, והם ירקדו כה יפה על דמנו ועל חורבות בתינו.

מי יישאר בחוץ? השונאים והפוחדים. הישראלים ששונאים יהודים יותר מאשר את האויבים, ואלה שפוחדים על הג'וב, על הכיסא ועל המשכורת. את המעשה הגזעני הכי אנטי יהודי מאז 1945 תעשה ממשלת ישראל בארצה שלה.

הטלוויזיות של כל העולם ישדרו בראש מהדורותיהם את המחזות המדהימים והמהממים של "יהודים מגרשים יהודים".
בארצות הברית,בצרפת, בגרמניה,במקסיקו בברזיל ובארגנטינה, בצ'ילי ובפרו יקומו יהודים, כן רבותי, יהודים (לא ישראלים) שקיומה של "כנסת" בירושלים שמעבירה חוקים גזעניים נגד יהודים עדיין לא מחקה את הזיק היהודי בליבם - והם יתחילו במסע ציבורי למען היהודים הנרדפים. "הצילו את היהודים מידי הישראלים" תהיה הסיסמה.
ולעת עתה, ידידי פנחס, שמור לי מקום בתא שלך בכלא הישראלי. אני לא נוחר.

הערה נוספת: הראיתי את הדברים האחרונים שכתבתי לידידי ישראל הראל והוא הגיב : "הטלאי מעורר אסוציאציות שאסור להעלותן בהקשר העקירה. חלילה לנו להשוות בין השואה לבין מה שנעשה כאן. הדבר נותן נשק הסברתי מצוין בידי אלה שבימים האחרונים באמת נדחקו אל הפינה עקב ההתעוררות המפליאה במחנה נאמני ארץ ישראל כתוצאה מיוזמתו הברוכה – שייצגה את כולנו – של פנחס ולרשטיין"

רק תורה ומצוות.
ר' שלמה זלמן וייספיש, אביה של שרה הראל מעופרה היה איש היישוב הישן בירושלים. הוא נוהג היה לספר על פגישה שהתקיימה בין הרב יוסף חיים זוננפלד והרב אברהם יצחק הכהן קוק. בפגישה שיבח הרב קוק את החלוצים הציונים על כך שלמרות שאינם מקיימים מצוות הם מקיימים את מצוות יישוב הארץ. ואז, סיפר ר' וייספיש, אמר לו הרב זוננפלד : "נאר תורה ומצוות" (רק תורה ומצוות) מי שאין לו אמונה לא תהיה לו ציונות. הם ינטשו את כל מה שבנו וירדו מן הארץ.

מפכ"ל משטרת ישראל משה קראדי חשף השבוע את "תכניות האימונים של המשטרה" לא נגד הפשיעה הנוראה, לא נגד גניבות הרכב, לא נגד הטרור הפלשתיני. משטרת ישראל תאמן חמשת אלפים שוטרים כדי לעקור יהודים ולגרש אותם מבתיהם. מה חסר לו כדי לבצע את המשימה? כסף. זה הכל.

אשרי שזכיתי, אני אומר לעצמי, לראות את האמת מתגלה בימיי. אני נוכח שאכן בלי תורה ומצוות מתמוטטת ה"ציונות" כבניין קלפים .
אני רואה שהרב עובדיה יוסף שליט"א לא מרשה לש"ס להצטרף לממשלת עקירת יהודים. אני מאמין שרבני מועצת גדולי התורה לא ירשו ל"יהדות התורה" להיכנס לממשלה שראש מעייניה זה לעשות טרנספר ליהודים. כי הרי לא ייתכן ששומר הלכה יהיה שותף לפשע כזה.

אצל החילונים "הכל פארש".
אני מסתכל על ארבעת המוסקיטרים, תקוותנו הגדולה בקרב אנשי הליכוד, הלא הם ישראל כץ, ביבי נתניהו, צחי הנגבי וסילבן שלום. כל אחד מהם נשבע בנקיטת חפץ כי יילחם בעד ארץ ישראל ויילחם על כך שמפלגת העבודה אוסלו לא תהיה בממשלה.
והנה אריק שרון הסיר את המסווה מעל פניהם של ארבעת הפסאודו מנהיגים. הקוסם מארץ השקמים הוכיח שכל מה שהם רוצים זה כ י ס א. הם רוצים את הבענקאלע. לא ארץ, לא עם, לא מדינה ,לא ירושלים - רק שררה וכיסא.
סילבן שלום אמר "לא מוותרים על ארץ ישראל". בועידת הליכוד הוא הבטיח, יחד עם הנגבי שהעבודה לא תצורף לממשלה. עכשיו כשלסילבן יש את כסא שר החוץ כבר לא מעניין אותו שום דבר.
אחד מחברינו הזכיר לאחרונה לסילבן שלום את מה שאמר מרדכי לאסתר. אתה מכרת את עמך ואת ארצך בעבור כסא. רווח והצלה יעמוד ליהודים ממקום אחר אך אתה וזכרך תאבדו בנבכי ההיסטוריה של העם היהודי, ואם תיזכרו, יהיה זה רק לדיראון ולשימצה.

מדינת (צ)חוק
יש ויכוח בין הכנסת לבין בית המשפט העליון מי שומר על החוק במדינת ישראל. במדינתנו הדמוקרטית והליברלית יש חוקים ויש חוקי יסוד ויש זכות הקניין ויש חוק כבוד האדם וחירותו. החוקים הם כל כך יסודיים עד שאם צריך לסדר ג'וב ל"שימון" משנים, על פי הוראת הדיקטטור,בהינף אצבע ,את חוק יסוד הממשלה.אז במקום ממלא מקום אחד לראש הממשלה יש שניים. אם יהיה צורך נוסף, ישנו את החוק כדי שיהיו שלושה, ארבעה, תשעה ממלאי מקום לראש הממשלה. זאת מדינת חוק??? זאת מדינת צחוק!
עם בתי סוהר מלאים.
עם מגן דוד כתום על החזה.
עם אמונה באלוקי ישראל ובתורתו
אז,יהודים יקרים,
בעזרת ה' אנחנו ננצח.
adirzik@netvision.net.il