בשבע 126: שלבים בתורת הטרנספר

אדיר זיק , ג' בשבט תשס"ה

הטרנספר כבר התחיל הצעדים בביצועו ברורים.
שלב ראשון: הדמוניזציה של המתנחלים. הפיכתם בעזרת התשקורת הישראלית מסמל של חלוציות יהודית וישראלית ויושר דרך – למפלצות אדם לנצלנים לטפילים. שהרי אנשים טובים קשה לגרש מבתיהם, אבל מפלצות חייבים לעקור מן הארץ.

השלב השני: לחץ כלכלי, סגירת ברזים, ייבוש החקלאות . זאת אנו רואים לא רק בגוש קטיף וצפון השומרון, אלא גם בבקעת הירדן וביו"ש.

השלב השלישי: פרובוקציות של הממשלה נגד המתיישבים כמו שקרה ביצהר. אם תכבו את הקול בטלוויזיה ותסתכלו בתמונות מיצהר, תראו חיילים מכים באכזריות את הצעירים של היישוב. תראו חיילים גוררים בנות דתיות בבוץ ועל הסלעים, חושפים את גופן תוך כדי גרירה והכאה.
אך ברגע שתגבירו את הווליום, תשמעו בקריינות על השתוללות המתנחלים ועל כך שהם פוגעים בחיילי צה"ל.
כך אפשר לשקר בתשקורת הישראלית בריש גלי וכולם קונים את הלוקשים.

השלב הרביעי: שפך דם ממש, שיתממש תוך כדי הפינוי. שפך דם שהרבה אנשים בממשלה החדשה מייחלים לו. והם ישיגו אותו גם אם יזדקקו לפרובוקציות בנוסח אבישי רביב.
האם זה יקרה במציאות?! לצערי אני בטוח שכן. האם יהיה אפשר למנוע זאת? איני בטוח.
אני סבור שממשלת שרון-פרס-טרנספר תפעיל את כוחה כדי לפנות את היישובים ולו גם במחיר דמים - חייהם של יהודים רבים.

הטלוויזיות הישראליות והתשקורת הישראלית בכללה ישתפו פעולה עם הממשלה. הן יימנעו מלשדר את התמונות התקשות של גירוש יהודים. כך שמי שיצפה בתשקורת הישראלית לא יראה זאת או שיקבל את הקריינות השמאלנית שתלווה את הכתבות.

התשקורת העולמית תשלח מאות צוותים לצלם את הטרנספר, לא מאהבת מרדכי אלא משנאת מרדכי. כאן תהיה לגויים הזדמנות היסטוריות להראות יהודים מגרשים יהודים, יהודים הורסים יישובים של יהודים, יהודים יורים ביהודים – ממש חגיגה לעיניים.
את תחנות החוץ אי אפשר יהיה לעצור. הם יגיעו מעזה ומרפיח וישדרו בלי צנזורה. עם ישראל יוכל לצפות בהן: בסי.אן.אן. בבי.בי.סי. ובסקיי ניוז.

אם התמונות לא תזעזענה את העם היהודי בארץ ובחו"ל, אם העם לא יתעורר ויפגין במאות אלפיו כמו באוקראינה, כי אז הטרנספר יעבור. תוצאותיו יהיו קרע בעם היהודי, שכמוהו לא היה מאז שואת אירופה, קרע שיהיה בלתי ניתן לגישור או לתיקון, הסזון ואלטלנה יהיו פסיק קטן בהשוואה לשבר שיהיה בעם.
השמאל והחול ינצחו בטווח הקצר, אך החברה הישראלית תקרוס לתוך עצמה ותיהרס תוך עשר שנים. ומי יודע לאיזה עתיד מדיני או פוליטי יוביל קרע כזה?

האם אני מפריז? לו היה מישהו מספר לכם שמטוס יפגע באחד ממגדלי התאומים ומטוס שני במגדל השני, שהמגדלים יקרסו לתוך עצמם ולא תישאר אפילו קומה אחת מהם - הייתם מאמינים לו?
אם לפני חודש ימים היה מישהו מספר לכם על צונאמי שיהרוג 150 אלף אנשים, כמו שלוש פצצות אטום – הייתם מאמינים? אבל כובדה - זה קרה.

אני מאמין שיהודים יתעוררו. מוטב מוקדם מאשר מאוחר ובפעולה עממית, מתוך השורות, יקומו יהודים בארץ ובעולם ויחזירו את עם ישראל לשפיותו ולבניית ארצו.

מסרבים לבצע פשע – לא מסרבים למלא פקודה

הקצינים שהודחו השבוע, אלה שיודחו בשבוע הבא, וכל המאות והאלפים שיבואו בעקבותיהם לא קנו את הלוקשים, לא הניחו לתשקורת לסמא את עיניהם.
הם אמרו: איננו מסרבים פקודה. אנחנו מסרבים לבצע פשע אנטי יהודי, אנטי אנושי , אנטי ישראלי, אנטי מוסרי.

מה שלא חוקי כאן זוהי פקודת הטרנספר, העקירה, הגירוש. הקצינים ש'הודחו' השבוע הם ראש החץ של העוצמה המוסרית של הגיבורים שצמחו מתוך העם, ואליהם מצטרפים ויצטרפו עוד אלפים רבים.
ידידי גיל מזומן, צלם וכתב טלוויזיה, שביים תוך כדי קרב את הסרט 'ג'נין – יומן מילואים', סיים השבוע תקופת מילואים ארוכה. בשיחת מח"ט שהיתה בסוף הישרות שאל המח"ט: האם מישהו כאן יסרב לפנות יהודים? כשנוכח שיש רבים שהצהירו על כך בפומבי, שאל את יתר החיילים: "האם אינכם מוקיעים אותם? ענו החיילים והקצינים: לא, אנחנו לא מוקיעים אותם, כי הם אנשים עם עקרונות.
בואו ונבדוק כיצד נוצר הרוב בכנסת בעד הגירוש.

א. אנשי מפלגת העבודה שחלומם הולך ומתגשם – הם יהיו בראש. הם ינהיגו, הם יכבשו, הם ירצחו יהודים. אבו וילן ואפרים סנה כבר קוראים לפתוח באש על יהודים.עמי איילון יוצא בהצהרה שבתולדותיה של אומה יש יותר מאלטלנה אחת.
בחמת זעם הם יסתערו על חלק העם שהעז לקחת מהם את הכתר ההתיישבות והשירות. הם חייבים להוכיח כי כניעה היא ניצחון, נסיגה היא הצלחה וחידלון הוא הצלחה.

ב. שרים וחברי כנסת בליכוד ( מלבד י"ג הגיבורים), שמוכיחים שוב כי הכיסא חשוב מכל דבר אחר. אין אמונה, אין אידיאלים. נמחקה האידיאולוגיה ומה שנשאר זה רק הכסאולוגיה.

ג. כמה מחברי הכנסת של יהדות התורה שתמורת כסף לישיבות שלהם מוכנים להרוס בבולדוזרים ישיבות בגוש קטיף ובצפון השומרון. שתמורת בצע כסף מוכנים להרוס למעלה מארבעים בתי כנסת ולעקור קברים יהודיים של ילדים וזקנים, נשים וחיילים שחיו, לחמו ונקברו בגוש קטיף.
אמר לי אחד מסגני האלופים ש'הודחו' השבוע: מה אומר לבן שלי בעוד עשר שנים כשהוא ישאל אותי איך יכולתי להשתתף ולפקד על גירושם של חברים מבתיהם. מה אומר לילדיי שישאלו אותי: מה יותר חשוב לך, אבא, הדרגה על הכתפיים (ואתה קצין במילואים , לא בקבע) או הנשמה הטהורה והאמונה באלוקי ישראל ובתורת ישראל...
המסקנה שלי היתה ונשארה ברורה, אני ביהודים אינני פוגע.

עלי באבא וארבעים השודדים
ארבעים צעירים התקבלו לעבודה במשרד האוצר כמוכסים. הם התחילו את אמוניהם במעבר הגבול 'נהר הירדן' בבקעת בית שאן.
תוך כדי התחלת העבודה הם שאלו את הממונים שלהם: לשם מה צריכים עוד ארבעים מוכסים בגבול עם ירדן? התשובה שקיבלו: אתם תעברו כאן אימונים ותרגולים, ולאחר ביצוע ההתנתקות תאיישו שמונה תחנות גדול בין פלשתין לבין ישראל.
על תחנה אחת כזו כבר סיפרתי לכם לפני מספר שבועות. היא הוקמה בין מחולה לבין יישובי ביכורה על גדר ההפרדה, שהוקמה על הקו הירוק למרגלותיו המזרחיים של הגלבוע.
אם תסעו בכביש הבקעה, תראו את מסלולי הבדיקה הסלולים ואת מבני תחנת הגבול. ישראל חוזרת לגבולות 67'.
ולאור המצב הקשה שאנו עומדים בפניו, ברור לי שרק בעזרת ה' אנחנו ננצח.
חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקינווה' יעשה הטוב בעיניו.
שבת שלום יהודים.

adirzik@netvision.net.il