גליונות בשבע עוד גליונות

בשבע

גליון 175ראשיהפצה

הצבע חוזר ללחיים - תרבות ופנאי (אתר)

איך להיראות טוב יותר בתקופת החורף – מבחר הצעות ברשת, מאיפור וקוסמטיקה טבעית ועד למחול וריצת בוקר.
12/01/06, 00:00
מנדי גרינפלד

השבוע מדורנו יביא אתרי אינטרנט שעוסקים בטיפוח הגוף על שלל צורותיו, וגם בפעילות גופנית.
החורף, כפי שכולנו מכירים גורם לשינויים בעור הידים, ובשאר חלקי הגוף. באתר הבאים ננסה להחזיר לעור את התחושה והמראה הטוב, ולשפר את ההרגשה.

אתר 'יופי', מציע מגוון של קטגוריות בתחום הטיפוח. בנוסף תמצאו כאן מידע רב בנושאי אופנה, טיפוח ואיפור, סטייל, בריאות, אלטרנטיבי ועוד. האתר מציג גם חדשות בתחום מוצרי טיפוח ואיפור, פורומים שעוסקים בנושאים אלו ועוד. אם תרשמו כחברים באתר (ללא תשלום), תוכלו לקבל לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם דיווחים ישירים על הטבות, מבצעים והפתעות, וגם תיכנסו אוטומטית להגרלה החודשית בה יוענקו לגולשים שיעלו בגורל מגוון ערכות טיפוח ושוברי פינוק מפתיעים.
www.yofi.co.il

באתר 'ynet' תמצאו מידע רב, וקישורים לאתרים בנושא. כאן תמצאו חדשות בתחום, מדריכים וטיפים לטיפוח ויופי, כתבות מקצועיות בתחומים רבים ועוד.
http://tinyurl.com/7meog

האתר הבא הוא 'קהילה' שעוסקת בכל מה שסביב טיפוח יופי וסגנון. כאן תמצאו מידע וטיפים על כל מה שסביב נושאים אלו, החל בתסרוקות, סידור צפרנים, המלצות לקרם ידים, איפור ועוד ועוד.
http://tinyurl.com/aqfu2

אתר 'קוסמטיקה קום' יעזור לכם למצוא כמעט כל מה שתרצו, החל בקוסמטיקאית, דרך חנויות קוסמטיקה ועוד. בנוסף תמצאו כאן כתבות מרתקות על טיפוח ולא רק, קישורים לאתרים ישראלים ותוצרת חוץ, ייעוץ אישי, וגם קופונים.
www.cosmetikacom.co.il

טרנד לא מוכר כל כך, הוא 'קוסמטיקה טבעית', המבוסס על חומרים טבעים כמו צמחים שמנים ועוד. באתר הבא 'מרפא הבושם' שמו, תמצאו שטף של מידע על תחום זה. כך למשל תוכלו למצוא כאן מידע על שמנים, קוסמטיקה טבעית, מרכז המבקרים של מרפא הבושם, רפואת צמחים, רפואה מונעת, ספרים ועוד.
www.simple-natural.net

אתר 'דפי בריאות' הוא פורטל העוסק בבריאות ומה שמסביב לה. האתר משמש כדף קשר בין חולים לגולשים, אולם מציע הרבה מעבר לכך. כל דף רופא מציג את כרטיס הביקור שלו ומאפשר לשאול אותו שאלות ישירות ולהתרשם משאלות קודמות שנשאלו והמלצות שנכתבו. בנוסף, מציג האתר רשימת מאמרים הרלבנטית לכל תחום רפואי ופורומים להתייעצות בגולשים וברופאים. בנוסף, האתר מציע שפע תכנים, ובנוי באופן מקצועי וקל לניווט. בנוסף על התכנים שהוזכרו תוכל למצוא באתר מידע על שיטות ריפוי אלטרנטיביות, חדשות מן הארץ והעולם, כתבות עומק ואינדקס אתרי בריאות ואתרים אחרים. נושא הקוסמטיקה הטבעית גם הוא תופס כאן מקום מכובד, ותוכלו למצוא מידע מרתק בתחום זה.
www.health-pages.co.il

עוד מידע בנושא קוסמטיקה טבעית ועוד באתר הבא.
http://tinyurl.com/87pbw

ומקוסמטיקה, לקצת פעילות גופנית. אתר 'בשביל החיים' נבנה לדבר מפעיליו במיוחד בשבילכם כדי שתוכלו להתחיל במסע שלך לאורח חיים בריא יותר. לרשותכם כלי עזר חדשניים לחישוב סיכונים ולמעקב בריאותי מלווה בהמלצות צוות המומחים של 'הפורום הישראלי למניעת מחלות לב וכלי דם'. באתר מידע על תזונה נכונה, פעילות גופנית, עודף משקל, עישון ועוד.
www.2life.co.il

המילה "אירוביקה" (בעברית – אווירניות) נגזרת מן המילה "אירו"-אוויר. הפעילות האירובית כוללת מגוון של תרגילים הממריצים את הלב ואת הריאות לפעילות מוגברת במשך פרק זמן המספיק כדי לחולל שינויים. באתר הבא (מבית 'כללית'), תמצאו מידע על נושא זה ועוד.
http://tinyurl.com/c9qjh

כמו כל נושא עם סגנונות ודקויות, גם לפעילות אירובית יש פורום פעיל ומרתק. הפורום שלדברי המנהלת הוא "מקום מפגש לחובבי הספורט בכלל ותחום המחול האירובי בפרט ליצור בסיס לדיונים אודות סוגי שיעורים, תרגילי חיזוק וכדומה. ולא פחות חשוב, להוות מקום מפגש למדריכים. בתקופה האחרונה יוצאים לשטח מדריכי אירובי רבים, עקב פתיחתם של מסלולי הדרכה רבים ומגוונים באופיים. אנו מקווים ליצור בסיס בפורום לדיונים בין מדריכים, בין אם לשאלות בנושאים מקצועיים (שרירים, מתיחות, צעדים וכו'), כנסים והשתלמויות, ועד ל..לוח מודעות להחלפות לשיעורים." בנוסף תמצאו כאן מאמרים, קישורים לאתרים בתחום, לוחות אירועים ועוד.
http://tinyurl.com/bmok6

לתגובות, הערות ואתרים חדשים: mendy@shapa.biz