בשבע 381: תוכן שיווקי

פנחס ורבקה קופר , ד' באדר תש"ע

 

תוכן שיווקי

תחת ההכרזה "שבת הגדול במחיר קטן" מציעים ב'דקה ה-90 נופש כשר' לציבור המהדרין לנצל את 'שבת הגדול' לשבת של מנוחה ורוגע בראש שקט, בהידור ובמחיר נמוך במיוחד, במבחר יעדים ובמחירים מפתיעים, מבלי להיגרר למינוס בחשבון הבנק. מוקד הזמנות 'הדקה ה-90 נופש כשר': 03-63-66-830.

קונים מצבעי 'נירלט', משכנעים מדוע מגיע שיצבעו לכם את הבית ואולי אתם תהיו בין אלו שיזכו בצביעת הבית לכבוד פסח. את המכתבים ניתן לשלוח עד ט"ז באדר, 2.3, לפקס 03-6185234 או למייל: pesach@nirlat.com. למימוש יש להציג הוכחת קנייה. בכל שבוע שני זוכים. תאריכי הזכייה: 18.2, 25.2, 4.3.

הצלחה חסרת תקדים ל'מבצע ירוק יותר' של חברת 'חסלט-עלי קטיף'. עשרות אלפים השתתפו במבצע של 'חסלט'. המשתתפים נהנו מפרס יומי של חבילת שי ופרס שבועי בו הוגרל כל שבוע מיקסר. בסיום המבצע הוגרלה חבילת מוצרי חשמל. המבצע נמשך כחודש, תחת הסיסמא: "בריאות זה בטבע שלנו".

·מיכלים לאיסוף תרופות שפג תוקפן, יוצבו מהשבוע, במרפאות 'שירותי בריאות כללית' ברחבי הארץ, כחלק מפעילות שמובילה 'הכללית' למען הסביבה. הצבת המיכלים במאות המרפאות תגביר את המודעות לשמירה על הסביבה ותפחית מקרי נטילת תרופות שתוקפן פג. המתקנים לשימוש כלל הציבור.

 'מכון לנדר – המרכז האקדמי ירושלים' יוצא בתוכנית חדשה 'לחיות את הפרשה'. בכל ליל חמישי יעביר הרב חנן פורת שיעור מתוך עיון בפרשת השבוע ואיתו מספר הסיפורים הירושלמי שוקי בן עמי, בטעימה מההווי הירושלמי. את הערב ינעימו בנגינה חנן בר סלע ואחיה רובין. לפרטים: 1800-220-121.

·מועדון הלקוחות של 'תור פלוס' בהטבות ומבצעים מיוחדים לחבריו – נהנים מצבירת נקודות השווה כסף וניתנת למימוש בכל מחלקות 'תור פלוס', בטיסות, אירועים, חופשות ועוד. צבירת הנקודות רטרואקטיבית ומאפשרת ליהנות ממגוון הטבות לימי הולדת, הנחות בבתי עסק וממבצעי פסח.

·לרגל השקת קמפיין 'המתנה נעימה' של 'סלקום' באופן ייעודי למגזר הדתי, מעניקה החברה, חינם, את הלהיט 'נקודות של כיסופים' של עדי רן, מהיוצרים הבולטים בעולם האמנות הדתי. השירות מאפשר לקבוע את השיר שישמע מי שמתקשר אלי, להבדיל מצליל חיוג רגיל. השירות בעלות 6.90 ש''ח לחודש.