בשבע 388: תוכן שיווקי

פנחס ורבקה קופר , א' באייר תש"ע

  • הצלחה חסרת תקדים למהלך "משהו קטן וטוב לשבת" של 'סלקום', בו העניקה החברה לכל לקוחותיה, בכל סוף שבוע, מתנה חדשה לשבת. במהלך, בו הושקעו כ-12 מיליון ש"ח, העניקה 'סלקום' לכל לקוחותיה, בכל סוף שבוע, מתנה חדשה ללא תשלום, התחייבות או התניה. עשרות אלפי לקוחות המגזר, מימשו ע"י גלוית הטבות ייעודית, את קבלת המתנות.
  • 'משמר הלימוד' המסורתי – דרך חדשנית, חינוכית וערכית להתייחדות עם זכר הנופלים במערכות ישראל ולעילוי נשמתם, יכלול שיעורים, הרצאות ודיונים בנושאים אקטואליים כמו גבורה, מסירות נפש ותקומה, ילווה בשירה וחזנות והוא יתקיים בערב יום הזיכרון לחללי צה"ל, בביהכ"נ המרכזי 'חן הצפון' צומת סגולה, פ"ת, ביום א', ד' אייר, 18.4, ב-20:00.
  • כמה סידן יש לצרוך ביום ואיך צורכים את הכמות הנדרשת? התשובה בגבינות 'שטראוס'. בגביע 750 גרם גבינת 'סקי': 1,500 מ"ג סידן, ובגביע 250 גרם קוטג' 'שטראוס': 500 מ"ג סידן. יותר מכל גביע גבינה אחר. ומה כמות הסידן המומלצת ליום? עד גיל 3: 500 מ"ג, בגילאי 4-8 קצת יותר מחצי גביע 750 גרם, ובגילאי 9-18: 1,300 מ"ג שזה כמעט גביע שלם.
  • מתלבט לגבי העתיד? זה הזמן להירשם לקורסי הקיץ ביחידה ללימודי חוץ של 'מכון לנדר – המרכז האקדמי ירושלים'. במכון מגוון רחב של קורסים בכל התחומים: גרפיקה ממוחשבת, צילום, עיצוב פנים, חשבי שכר, רכזי קהילה ועוד. בנוסף, ניתן להירשם לטיולי יום שישי בירושלים בשילוב ביה"ס לתיירות של 'מכון לנדר'. לפרטים והרשמה: 1800-220-121.
  • עם טונה 'סטארקיסט' תוכלו לשמור על דיאטה מאוזנת ובריאה, תמורת מספר נמוך יחסית של קלוריות. היא מכילה חלבון קל לעיכול ומהווה מקור לויטמינים ומינרלים כמו B6, B12, ברזל, אבץ, מגנזיום, זרחן וסלניום. טונה במים היא דלת שומן במיוחד, פחות מ-1%, ומכילה רק 50 מ"ג כולסטרול ב-100 גרם וכמות משמעותית של חומצת שומן ביחס מומלץ בין אומגה 3 ל-6.
  • 'סנו' מאפשרת להפטר ממעופפים עם 'סנוK400 ' – קוטל יתושים וחרקים מעופפים בזמן הופעתם ומכיל תרכובת ברעילות נמוכה לבני אדם, מה שמאפשר ריסוס במטבחים ומקומות אחרים ללא סיכון גבוה, ועם 'סנוK600 ' – משמיד זבובים, יתושים, עש ומעופפים, בהרכב יבש בריח נעים המאפשר ריסוס ישיר על בגדים, שמיכות ופריטים שאינם ניתנים לכביסה.