בשבע 390: צרכנות ומשפחה

פנחס ורבקה קופר , ט"ו באייר תש"ע

תוכן שיווקי

  • מכון 'צורבא מרבנן' – המכון הגבוה להוראת ההלכה, בשירות חדש לציבור: ' SMSצורבא' – הלכה יומית הנשלחת ישירות למכשיר הסלולרי. ההלכה נשלחת מידי יום, בשעה הרצויה למזמין השירות. בכדי להירשם לשירות ' SMSצורבא' יש להיכנס לאתר: .Sms.tzurba.org
  •  'שפע שוק' מזמינה את הצפויים לשבות בשבת הקרובה בצפת ובמירון לערוך את קניות השבת כמיטב המסורת, עם השירות המוכר וחווית הקנייה המאפיינת את הרשת. 'שפע שוק' סניף צפת, אזור התעשייה הישן, רחוב לחומי הגטאות 1, פתוח ביום ה' בשעות 8:00-22:00, ויום ו' בשעות7:30-14:30 .  
  •  'ביתילי' – רשת חנויות הרהיטים המובילה, מאפשרת לזוג הטרי לעצב ולרהט את ביתו עפ"י טעמו האישי תוך הקפדה על אמינות, איכות, שירות ומחיר שווה לכל כיס. לקראת חג השבועות: 25% הנחה על הפריטים הלבנים מקולקציית White Elegance, עד ה-22.5 או עד גמר המלאי, בכפוף לתקנון.
  • 'סנו' מאפשרת לכם ליהנות מקיץ נקי מחרקים בטיפול אפקטיבי לטווח ארוך עם 'סנו k300 +8', המכיל מרכיב ייחודי מסוג IGR הקוטל חרקים, מטפל ביכולת הגדילה של תיקנים צעירים, ומונע התפתחות אוכלוסיות של תיקן גרמני. התרכובת עוצמתית במיוחד ונשארת אפקטיבית ל-8 חודשים לבית נקי מתיקנים.
  • מכון 'לנדר' יוצא בסדרת סיורים מרתקת לאוהבי ירושלים המבקשים להעשיר את עולמם היהודי והתרבותי במפגשים מרתקים סביב המאבק על זהותה הרוחנית והפיזית של ירושלים מהמחצית השנייה של המאה ה-19 ועד למחצית המאה ה-20. חוויה משפחתית ייחודית בימי שישי. לפרטים: 1800-220-121.
  •  Mekimi – רשת חנויות בוטיק לנשים ונערות, מציעה קולקציית קיץ עשירה ומגוונת, באפשריות לבוש רבות, במראה אופנתי, קליל, צעיר ומתוחכם. הקולקציה מלווה בשלל תיקים, קשתות, ומטפחות. ל'מקימי' מועדון לקוחות שאינו כרוך בתשלום, המקנה הטבות והנחות. לפרטים: www.mekimi-fashion.co.il.
  •  בנק 'מרכנתיל' משיק פתרון מימון להקלת רכישת רכב: 'מרכנתיל דרייב' – מוצר אשראי, המאפשר לקבל מימון של עד 100% מעלות רכישת רכב חדש (עד 160,000 ש"ח), ולשלם במשך 4 שנים עבור 60% מעלותו. היתרה תוחזר בתום 4 שנים, כשהלקוח יוכל למכור את הרכב על מנת להחזיר את היתרה.